Veeam'in İşletmeleri Çalışır Durumda Tutmasının 12 (Diğer) Nedeni

İçeriği okumak ve Türkçe dokümanları indirebilmek için formu doldurun.

Ürün lansmanları gerçekleştirmek elbette iyidir ancak işletmenizi çalışır durumda tutmak bundan çok daha değerlidir. Veeam CTO'su olarak global kalite güvence, ürün geliştirme ve ürün yönetimi ekiplerinin yenilikleri pazarla buluşturmak için yaptıkları olağanüstü çalışmaları görmekten mutluluk duyuyorum. Veeam'de tüm çalışmalarımızı yenilik odaklı bir yaklaşımla yapıyoruz. Bugünkü V12 Lansman Etkinliğimiz birkaç resimle sürümdeki "yenilikleri" anlattığımız bir haber bülteni gibi düşünülmemeli çünkü teknolojinin işletmeleri nasıl çalışır durumda tutacağı konusunda yeni bir standart belirliyoruz. Bu başarımızı önemli müşteri ve iş ortağı yaklaşımlarına, güçlü demolarımıza ve Anton Gostev'in burada yaptığımız çalışmalara da yansıttığı sıra dışı bakış açısına borçluyuz.

Yenilik, kişisel olarak önem verdiğim bir konudur. Yenilik yapmak ve gelişmek için her zaman gayret ederim ve ekiplerimden de bunu isterim. Ürünlerimizden de daha azını beklemiyorum. Kullanıma sunduğumuz her bir sürüm asla azalmayan bir pazar talebi görmeye devam ederken bugün işletmeleri çalışır durumda tutmak üzere daha fazla yenilik sunmak için hep birlikte Veeam Data Platform'a yönelik çalışmalar yapıyoruz. Veeam, 16 yıldır dünyanın çeşitli yerlerinden kuruluşların çalışır durumda kalmasını sağlıyor. Güvenli yedekleme ve hızlı kurtarma Veeam Data Platform'un temelini oluşturur. Bunlar aynı zamanda Veeam olarak ünlü olduğumuz alanlardır. Bugün platformumuzun öyküsü her zamankinden daha gerçek ve günümüz koşullarıyla daha yakından ilişkili.

İşte Veeam'in işletmeleri çalışır durumda tutmasının 12 nedeni:

 1. Veri güvenliği: Günümüzde verilere yönelik tehditlerin her zamankinden daha fazla olduğunu düşündüğümüzde veri güvenliği de doğal olarak ilk akla gelen neden oluyor. Fidye yazılımlar durmadan gelişmeye devam ederler. Bu yüzden korumanızın da daima hazırlıklı olması gerekir. Veeam olarak V12 ile daha fazla yerde daha fazla sabitlik sunuyoruz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız da tam olarak bunu bekliyor.
 2. Veri kurtarma: Müşterilerimiz sürekli olarak veri koruma sektörünün temel ihtiyacı olan kanıtlanmış ve güvenilir veri korumanın önemini vurguluyordu. Veeam Data Platform genelinde yaygın olarak uyguladığımız yüksek hızda kurtarma teknikleri sunmaya devam ediyoruz. İş esnekliği başarılı kurtarmalar yapabilmekle ilgilidir.
 3. Veri özgürlüğü: Bu bütünüyle Veeam'e özgü bir yetenektir ve verilerini farklı platformlar arasında taşıması gereken müşteriler açısından özellikle faydalı olabilir. Veeam yedekleri tamamen taşınabilirdir ve farklı bulutlar, fiziksel platformlar, depolama sistemleri ve çok daha fazlası arasından seçme özgürlüğü sunar. Veeam ile seçim yapabilmenin verdiği gücü elde edersiniz. Bu üç maddede Veeam Data Platform'un temel ilkelerini özetledik.

Tüm içeriği okumak için lütfen formu doldurun.

İndirilebilir Kaynaklar

Authors

 • Danny Allan

  Danny Allan

  Chief Technology Officer

 • Rickatron Adıyla

  Rickatron Adıyla

  Senior Director, Product Strategy