NOVÝ 2017 Veeam Availability Report
IT inovace. Jaký máte plán?
Zjistěte, proč mají organizace stále problém s digitální transformací

Zjišťování skutečných dopadů nesplnění cílů dostupnosti služby

Společnost Veeam® pověřila agenturu ESG zpracováním průzkumu zahrnujícího více než tisícovku globálních osob s rozhodovací pravomocí v oblasti IT, aby lépe porozuměla tomu, jakým výzvám dnes čelí, pokud jde o ochranu, obnovení a dostupnost.

Celkové výsledky byly překvapivé – ukázaly až zarážející množství nespolehlivě obnovitelných dat v rámci příslušných organizací. Hlavní poznatky:

  • 82 % podniků čelí rozdílu mezi požadavky zákazníků a tím, co dokáže oddělení IT nabídnout – jedná se o tzv. „mezeru v dostupnosti“.
  • Tato mezera má za následek náklady na neplánované odstávky v průměrné výši 21,8 mil. $ ročně.
  • To brání inovacím, jelikož 66 % podniků přiznává, že iniciativy digitální transformace brzdí neplánované odstávky.

Výsledky dále ukázaly, že došlo k 36% meziročnímu nárůstu incidentů, z čehož je zřejmé, že se tento problém dále prohlubuje. Organizace si již nemohou dovolit dále čekat s rukama v klíně. Musejí urychlit své plánování a implementaci moderních řešení dostupnosti, která jim zajistí spolehlivé a rychlé obnovení.

Hlavní otázka zní: o co si vaše organizace může dovolit přijít?

Stáhněte si úplnou zprávu a dozvíte se, jaké tři klíčové kritické kroky musí každá organizace podniknout, aby zajistila životaschopnost svých systémů IT a získala řešení dostupnosti pro velké podniky.

21,8 mil. $
jsou průměrné roční náklady na odstávky

87 %
respondentů očekává ZVÝŠENÍ budoucích nákladů
na odstávky
či ztrátu dat

Stáhnout zprávu