NOVÝ průzkum Gartner Magic Quadrant for Data Center Backup 2017

Společnost Veeam byla znovu prohlášena za lídra!

Lepší směřování správným směrem v úplnosti vize a schopnosti ji naplňovat.

Vyplňte formulář a obdržíte kompletní zprávu Gartner 2017.

NOVÝ průzkum Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery 2017 společnosti Gartner(1) znovu prohlásil společnost Veeam za lídra, který se s čím dál větší jistotou pohybuje správným směrem v úplnosti vizeschopnosti jí dosahovat! Společnost Veeam je v této zprávě uvedena pátým rokem po sobě.

Společnost Veeam je nyní podle zprávy Market Share 2016 společnosti Gartner (2) 4. největším globálním prodejcem softwaru v oboru zálohování a obnovení v rámci správy úložišť za rok 2016.

Stáhněte si úplnou zprávu a uvidíte, proč jsme přesvědčeni,

  • že je vize společnosti Veeam silná a jasná.
  • Schopnost společnosti Veeam dosahovat vize a inovovat vyčnívá nad konkurencí.

Spokojenost zákazníků společnosti Veeam a míra loajality (3) je nejvyšší v oboru.

přečtěte si bezplatnou zprávu  >

GARTNER je registrovaná ochranná a servisní známka společnosti Gartner, Inc. či jejích dceřiných společností v USA a v dalších zemích a v tomto dokumentu je použita s povolením. Všechna práva vyhrazena.

  1. Průzkum „Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery Software“ byl v červnu 2016 přejmenován na „Magic Quadrant for Enterprise Backup Software and Integrated Appliances“.

    Výše uvedený graf byl vydán společností Gartner, Inc. jako součást rozsáhlejšího výzkumného dokumentu a měl by být hodnocen v kontextu celého dokumentu. Dokument společnosti Gartner je k dispozici na vyžádání od společnosti Veeam. Společnost Gartner nepropaguje žádné prodejce, produkty ani služby uváděné v jejích výzkumných publikacích, ani uživatelům technologií nedoporučuje, aby si vybírali pouze prodejce s nejvyšším hodnocením nebo jinými referencemi. Výzkumné publikace společnosti Gartner obsahují názory výzkumné organizace společnosti Gartner a nepředstavují žádné konstatování skutečnosti. Společnost Gartner vylučuje veškeré záruky, výslovné i předpokládané, týkající se tohoto výzkumu, včetně veškerých záruk obchodovatelnosti či vhodnosti pro konkrétní účel.
  2. Gartner Market Share: Storage Management Software, Worldwide, 2016, JP Corriveau, duben 2017.
    * Poznámka: Prodej společnosti Symantec společnosti Veritas proběhl v roce 2015, fúze společností EMC a Dell proběhlo v roce 2016.
  3. Míra loajality 2017, It’s official: Veeam is the undisputed industry leader in customer satisfaction, blog Johna Metzgera, viceprezidenta pro marketing produktů společnosti Veeam

Přečtěte si bezplatnou zprávu  >

Zobrazit