Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma Yazılımı kategorisi için YENİ 2017 Gartner Magic Quadrant

Veeam Yeniden Lider Seçildi!

Vizyonerlik ve Uygulama Kabiliyeti konseptlerinde sağ üst köşedeki yerimizi aldık

Gartner 2017 raporunun tamamını almak için formu doldurun.

Veeam, YENİ Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma kategorisi 2017 Gartner Magic Quadrant'ında(1) bir kez daha Lider seçilirken, Vizyonerlik ve Uygulama Kabiliyeti konseptlerinde sağ üst köşedeki yerini aldı! Veeam, üst üste beşinci defa bu raporda yer alma başarısını gösterdi.

Gartner 2016 Market Share raporunda(2), Veeam, Depolama Yönetimi alanında 2016'nın en büyük dördüncü global Yedekleme ve Kurtarma Yazılımı üreticisi olmuştu.

Ayrıntıları görmek için raporun tamamını indirin

  • Veeam vizyonu istikrarlı ve net
  • Veeam, Uygulama ve İnovasyon Kabiliyeti ile rakiplerini geride bırakıyor.

Veeam'in Müşteri Memnuniyeti ve NPS skoru(3) sektörün zirvesinde.

ücretsiz raporunuza hemen ulaşın  >

GARTNER, Gartner, Inc.nin ya da ABD ve diğer ülkelerdeki iştiraklerinin tescilli ticari ve hizmet markasıdır ve gerekli izinler alınarak burada kullanılmıştır. Tüm hakları saklıdır.

  1. "Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery Software" adı, Haziran 2016'da "Magic Quadrant for Enterprise Backup Software and Integrated Appliances" olarak değiştirilmiştir.

    Yukarıdaki grafik; Gartner, Inc. tarafından hazırlanan çok daha geniş bir araştırma belgesinden alıntılanmıştır. Bu grafik, tüm belgenin bağlamı içerisinde değerlendirilmelidir. Gartner belgesi, Veeam'den talep edildiği takdirde tarafınıza sunulacaktır. Gartner; araştırmalar sonucunda ortaya çıkan yayınlarda adı geçen üretici, ürün ya da hizmetlerin tanıtımını yapmamaktadır. Teknoloji kullanıcılarına; sıralamanın en üstünde yer alan üreticilerin ürünlerini seçmeleri doğrultusunda bağlayıcı bir tavsiye sunmamaktadır. Araştırmalar sonucunda ortaya çıkan Gartner yayınları, Gartner araştırma kuruluşunun düşüncelerinden oluşmaktadır ve gerçeklik beyanı olarak yorumlanmamalıdır. Gartner; bu araştırma kapsamında, doğrudan ya da dolaylı olarak ifade edilen hiçbir ticari garanti ya da belli bir amacı kabul etmemektedir.
  2. Gartner Market Share: Storage Management Software, Worldwide, 2016, JP Corriveau, Nisan 2017.
    *Not: Symantec'in Veritas'ı satışı 2015'te; EMC'nin Dell ile birleşmeye gitmesi 2016'da gerçekleşmiştir.
  3. Net Promoter Score 2017 sonucu açıklandı: Veeam müşteri memnuniyetinde sektörün tartışılmaz lideri. Blog yazısı: John Metzger, Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı, Veeam

Ücretsiz raporunuza hemen ulaşın!

Hemen İnceleyİn