JIŽ BRZY PRO DODAVATELE SLUŽEB A VELKÉ PODNIKY

Novinka Veeam Availability Console

Univerzální správa a přehled pro virtuální, fyzická a cloudová pracovní prostředí

Zaregistrujte se nyní, a jakmile bude k dispozici, dozvíte se to jako první

Snadné nasazení, správa a monitorování dostupnosti zákazníků využívajících technologie společnosti Veeam

Snadné nasazení

Snížení nákladů a doby strávené správou infrastruktury IT a dostupnosti je pro všechny organizace v popředí zájmu a využití dovedností poskytovatele spravovaných služeb (MSP) je ověřené řešení. Jak se ukázalo v nedávné studii společnosti 451 Research1 zadané společností Microsoft, 56 % respondentů využívajících spravované služby uvedlo, že se chystá v roce 2017 využít službu spravovaných záloh.

1 451 Research 2017, Microsoft Hosting and Cloud Study

Bezplatná cloudová platforma pro správu pro poskytovatele služeb

 • Vše potřebné

  Vše potřebné k růstu vašeho podnikání

  Zvyšte tržby a hodnotu tím, že svým zákazníkům zajistíte a budete pro ně spravovat virtuální, fyzická a cloudová řešení dostupnosti Veeam®.
 • Služby spravovaných záloh

  Jednoduché služby spravovaných záloh

  Maximalizujte produktivitu a efektivitu prostřednictvím centralizované správy a monitorování záloh a replik zákazníků na webovém portálu pro více klientů.
 • Celkový přehled

  Celkový přehled o vás a prostředí vašich zákazníků

  Udržte si přehled o svém podnikání díky monitorování a vytváření reportů o virtuálních, fyzických a cloudových infrastrukturách Veeam svých zákazníků v reálném čase i díky automatické fakturaci.

Chystáte se vstoupit do oboru spravovaných služeb? NOVINKA Veeam Availability Console obsahuje vše, co potřebujete, abyste se odlišili od konkurence a vytvořili si nové zdroje tržeb, ať již využíváte vlastní infrastrukturu nebo veřejný cloud.

Podívejte se na základní informace o produktu Veeam Availability Console (anglicky)

Jste společnost, která by ráda centralizovala správu distribuovaného prostředí Veeam? Platforma Veeam Availability Console pro velké podniky umožňuje vám snadno nasazovat, spravovat a monitorovat pracovní prostředí, a to na pracovišti, v hybridním cloudu i vzdálená.

ZÍSKEJTE TECHNICKÉ ÚDAJE A DOZVÍTE SE VÍCE (v angličtině)

Zaregistrujte se nyní, a jakmile bude k dispozici, dozvíte se to jako první

Řešení DOSTUPNOSTI pro velké podniky

Společnost Veeam si je vědoma nových výzev, kterým firmy na celém světě čelí ve snaze zajistit si řešení dostupnosti pro velké podniky poskytující nepřetržitý provoz 24.7.365. Je průkopníkem na novém trhu řešení dostupnosti pro velké podniky a pomáhá organizacím plnit dnešní cíle v oblasti úrovně služeb. Umožňuje obnovení jakékoli služby IT a souvisejících aplikací a dat v řádu sekund a minut.