NOVINKA

Nejlepší dostupnost pro Microsoft Azure Stack

Přihlásit se k odběru aktualit

Děkujeme, že jste se přihlásili k odběru aktualit týkajících se dostupnosti a ochrany dat v prostředí Microsoft Cloud

Veeam pro Microsoft Azure Stack

Microsoft Azure Stack umožňuje organizacím využívat rychlou inovaci počítačové technologie v cloudu onsite i v hybridních prostředích. A bez ohledu na to, kde se data nacházejí, velké podniky musí zajistit mimořádnou dostupnost.

Veeam® pro Microsoft Azure Stack poskytuje mimořádnou dostupnost pro všechny aplikace a data onsite i v hybridním prostředí pomocí Azure Stack – takže nabízí flexibilní možnosti zálohování a obnovy, které organizacím umožňují dosahovat rychlosti a agility a zajistit ochranu dat bez ohledu na to, kde se tato data nacházejí.

Mobilita úloh
IaaS

Díky řešením Veeam je ochrana úloh ve veřejném cloudu snadná, protože lze snadno a rychle provádět obnovy onsite nebo do Microsoft Azure Stack.

Obnovení do Microsoft
Azure Stack

Obnovujte virtuální počítače do Azure Stack, a minimalizujte tak narušení provozu podniku bez nutnosti komplikované konfigurace nebo investic do hardwaru.

Dosahujte rychlosti, agility a souladu s předpisy

Zvyšte agilitu obnovou dat, zrychlete uvádění na trh pomocí prostředí vývojového testování a zajistěte soulad s předpisy bez ohledu na to, kde se data nacházejí.

Nejlepší řešení mimořádné dostupnosti a ochrany dat v prostředí Microsoft Cloud

Společnost Veeam® byla vybrána jako hlavní partner při uvádění na trh podporující službu Microsoft Azure Stack, což je klíčový prvek agilních a rychlých inovací počítačové technologie v cloudu v prostředích onsite.

Další informace

Dokument white paper od agentury IDC: Veeam + Microsoft Combine to Offer Rapid Time to Value for Cloud Data Protection

V tomto výzkumném dokumentu IDC se seznámíte s klíčovými výhodami pro uživatele při používání řešení Veeam a Microsoft Cloud, jako např.:

  • Snadné nastavení a používání
  • Rychlé obnovení dat
  • Lepší kontrola nad daty, zabezpečení a soulad s předpisy
  • A mnoho dalšího!

ZOBRAZIT ZPRÁVU

Přihlásit se k odběru aktualit

Děkujeme, že jste se přihlásili k odběru aktualit týkajících se dostupnosti a ochrany dat v prostředí Microsoft Cloud.