YENİ

Microsoft Azure Stack için 1 numaralı Kesintisiz Çalışırlık Çözümü

Güncellemeler için abone olun

Microsoft Cloud'da Kesintisiz Çalışırlık ve Veri Koruma ile ilgili güncellemeleri almak üzere kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.

Microsoft Azure Stack için Veeam

Microsoft Azure Stack, kuruluşların hem şirket içinde hem de hibrit ortamlarda bulut bilişimin baş döndürücü yeniliklerinden yararlanmasını sağlar. Kuruluşlar, verilerin nerede yer aldığı önemli olmaksızın Hiper Erişilebilirlik sağlamak zorundadır.

Microsoft Azure Stack için Veeam® Azure Stack kullanılarak hem şirket içinde hem de hibrit ortamlarda yer alan tüm uygulamalar ve veriler için Hiper Erişilebilirlik sağlar. Böylece kuruluşlar, veriler nerede olursa olsun hız ve çeviklik elde eder ve verileri koruyacak esnek yedekleme ve kurtarma seçeneklerinden yararlanabilir.

IaaS
iş yükleri için mobilite

Veeam, genel bulut iş yüklerinizin korunmasını kolaylaştırarak şirket içinde ya da Microsoft Azure Stack'te hızlı ve kolay geri yüklemeler sağlar.

Microsoft
Azure Stack'e geri yükleme

Karmaşık yapılandırmalar ya da donanım yatırımları olmadan iş kesintisini en aza indirmek için sanal makineleri Azure Stack'e geri yükleyin.

Hız, çeviklik ve uyumluluk elde edin

Verileri daha çabucak geri yükleyin, geliştirme testi ortamları sayesinde daha hızlı piyasaya sürün ve veriler nerede olursa olsun uyumluluk sağlayın.

Microsoft bulut ortamlarında 1 numaralı Hiper Kesintisiz Çalışırlık ve veri koruma çözümü

Veeam®, bulut bilişimin baş döndüren yeniliklerini ve çevikliğini şirket içindeki ortamlara taşıyarak oyunun kurallarını baştan yazan Microsoft Azure Stack'i destekleyen ana lansman ortağı olarak seçildi.

Daha fazla bİlgİ edİnİn

IDC white paper: Veeam ve Microsoft İşbirliği Sayesinde Bulut Veri Koruması Yatırımınızın Getirisini Çok Daha Çabuk Alacaksınız

Bu IDC incelemesinde, Veeam'i Microsoft Cloud çözümleriyle birlikte kullanan müşterilerin elde ettiği önemli avantajları öğreneceksiniz:

  • Kolay kurulum ve kullanım
  • Hızlı veri kurtarma
  • Daha iyi veri denetimi, güvenliği ve uyumu
  • Ve çok daha fazlası!

RAPORA GÖZ ATIN

Güncellemeler için abone olun

Microsoft Cloud'da Kesintisiz Çalışırlık ve Veri Koruma ile ilgili güncellemeleri almak üzere kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.