Nejlepší zálohování a obnovení for Microsoft Office 365

NOVINKY ve verzi 5: Podpora Microsoft Teams

Stáhněte si nástroj a využijte možnost
bezpečně zálohovat sadu Office 365 a:

 • Chránit svá data Office 365
 • Rychle obnovovat e-maily, soubory a umístění sady Office 365 a data aplikace Teams
 • Plnit právní požadavky a požadavky na dodržování norem

Zaregistrujte se a my vám zašleme odkaz pro BEZPLATNÉ stažení!

Získejte Community Edition a navíc 30denní plnou zkušební licenci

Licence vám přijde e-mailem

Zálohujte data Microsoft Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive pro firmy a Microsoft Teams každý týden, každý den nebo třeba každých pět minut v umístění podle vašeho výběru – onsite nebo v cloudovém objektovém úložišti – včetně prostředí AWS S3, Azure Blob, IBM Cloud a poskytovatelů kompatibilních se službou S3. Vždy vyžadujte minimálně spolehlivost, granulární obnovení e-mailů sady Office 365, webů, dokumentů, knihoven a seznamů platformy SharePoint a účtů, souborů a složek aplikace OneDrive pro firmy. To vše nad rámec kanálů, karet a příspěvků Microsoft Teams – celé to zvládnete během několika kliknutí.

Ukládejte data podle dlouhodobých zásad uchovávání informací nebo potřeb dodržování předpisů. Využívejte možnosti rozšířeného vyhledávání a flexibilní možnosti obnovy pro účely eDiscovery ve službě Office 365 a s využitím funkce rozšířeného granulárního vyhledávání obnovte přesně to, co potřebujete – nic víc, nic míň. Vyhněte se nákladnému a časově náročnému narušení chodu firmy.

Získejte dokonalou kontrolu nad svými daty a usnadněte si práci se službou Office 365. Seznamte se s nástrojem, který plně podpoří cestu vaší organizace k SaaS. Chraňte hybridní nasazení e-mailu a platformy SharePoint (onsite i ve službě Office 365), nebo jednoduše migrujte data poštovních stránek mezi službou Office 365 a onsite platformou Exchange.

Proč zálohovat sadu Office 365?

Mnoho profesionálů IT je přesvědčeno, že ochranu uživatelských dat sady Office 365 má na starosti společnost Microsoft. Řešení Microsoft 365 v rámci sady Office 365 poskytuje celou řadu výkonných funkcí – komplexní zálohování dat sady Office 365 však mezi ně nepatří.

Veeam® Backup for Microsoft Office 365 eliminuje riziko ztráty přístupu a kontroly dat sady Office 365 včetně aplikací Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive pro firmy a Microsoft Teams – vaše data tak budou vždy chráněna.

Přehledné informace o produktu Uživatelská příručka

Podívejte se na toto krátké ukázkové video a dozvíte se, jak lze pomocí řešení Veeam zálohovat a obnovovat data sady Office 365 na platformě Exchange Online, SharePoint Online a OneDrive pro firmy.

NOVINKY ve verzi 5: Podpora Microsoft Teams

Specializované zálohování Teams

Úplná kontrola nad daty aplikace Teams a jejich ochrana.

Rychlejší a snadnější obnovení

Nejlepší možnosti obnovení v oboru vytvořené speciálně pro aplikaci Teams.

Bezkonkurenční vyhledávání eDiscovery

Umožňuje granulární vyhledávání ve všech komponentách aplikace Teams.

Chraňte svá data aplikace Office 365

Za několik minut si můžete nástroj stáhnout a nainstalovat, naplánovat první zálohovací úlohu a otestovat několik scénářů obnovení. Nebude trvat dlouho a budete moci zálohování a obnovení pro Office 365 od společnosti Veeam využívat naplno.

Veeam Backup for Microsoft Office 365 je k dispozici v ročním předplatném na 1 až 5 let. Licence se prodávají podle počtu uživatelů (minimální možný nákup 10 licencí) a zahrnují nepřetržitou produkční podporu. Všechny licence zahrnují podporu pro Exchange Online, onsite Exchange, SharePoint Online, onsite SharePoint a OneDrive for Business.

Za jednoleté předplatné

1.60 USD za měsíc MOC

Celkem 19.20 USD

 

 Prodejní tým

Za tříleté předplatné

1.52 USD za měsíc MOC

Celkem 54.72 USD

ušetříte 5%

 Prodejní tým

Za pětileté předplatné

1.44 USD za měsíc MOC

Celkem 86.40 USD

ušetříte 10%

 Prodejní tým

Licence na uživatele, placená předem. Součástí je nepřetržitá produkční podpora.

Stáhnout zkušební verzi ZDARMA

Žádná funkční omezení ani dlouhodobé závazky

Proč potřebujete zálohování aplikace Office 365

 • Microsoft nezálohuje VAŠE data

  Replikace a archivace nejsou náhradou za sekundární izolovanou kopii vašich dat. Microsoft Office 365 poskytuje integrovanou replikaci pro geografickou redundanci, ale pokud dojde k poškození nebo smazání některé položky, poškození či smazání se replikuje i na druhou stranu.

 • Je nutný úplný přehled a kontrola

  Bezpečnostní hrozby a požadavky na dodržování norem vyžadují, abyste měli kontrolu nad daty kritickými pro vaši firmu. Úplný přístup a úplnou kontrolu nad daty Office 365 přináší záloha, kterou můžete spravovat a ze které snadno provedete obnovení.

 • Data „v cloudu“ NEZNAMENÁ data v bezpečí.

  Mnoho lidí se domnívá, že jelikož již aplikace Office 365 v cloudu je, není potřeba mít další kopii dat. Nechtěné vymazání, chyby uživatelů, bezpečnostní hrozby a chyby v zásadách uchovávání informací jsou ve službě Office 365 běžné.

Veeam Backup for Microsoft Office 365
používá více než 133 000 organizací s více než 13 mil. chráněných schránek aplikace Office 365.

 • Společnost Veeam je podle průzkumu „Magic Quadrant 2021“ společnosti Gartner lídrem.
 • Společnost Veeam byla časopisem Forbes v roce 2020 zařazena mezi 100 nejlepších cloudových společností na světě.
 • Finalista ceny za vývoj aplikací za rok 2017.
Stáhnout zkušební verzi ZDARMA

Žádná funkční omezení ani dlouhodobé závazky