• VEEAM

30 GÜNLÜK ÜCRETSİZ DENEME SÜRÜMÜ

Veeam Backup
for Microsoft 365

 • Microsoft 365 Yedeklemesinde Pazar Lideri
 • Kritik Microsoft 365 verilerini koruyun
 • Hizmet olarak dağıtın veya kendiniz yönetin

1 Numaralı Microsoft 365 Yedeklemesi içinÜCRETSİZ deneme sürümü edinin

Yanlışlıkla silmeye ve güvenlik tehditlerine karşı

ESG'ye göre, ankete katılan kuruluşların %53'ü son 12 ayda SaaS uygulamalarında veri kaybı yaşadıklarını ifade ediyor. Microsoft 365 Karşılıklı Sorumluluk Modeline göre Microsoft 365'teki (önceki adıyla Office 365) veriler size aittir, sizin kontrolünüzdedir ve bu verileri korumak sizin sorumluluğunuzdur. Saklama ilkesi açıkları ve veri kaybı tehlikeleri ile karşı karşıya kalmayın.

Veeam® Backup for Microsoft 365; Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive İş ve Microsoft Teams dahil olmak üzere tüm Office 365 verilerinize erişiminizi ve bu veriler üzerindeki kontrolünüzü kaybetme riskini ortadan kaldırır. Böylece verileriniz her zaman erişebilir ve koruma altında olur.

Kritik Verilerinizi Koruma Altına Alın

Office 365 verilerinizi yanlışlıkla silmeye ve fidye yazılım gibi güvenlik tehditlerine karşı koruyun

Verilerinizi İhtiyaç Duyduğunuz Zaman Kurtarın

Sektör lideri kurtarma ve esnekliği Microsoft 365 felaket kurtarma planınızın temel bir bileşeni haline getirerek hızla geri yükleme yapın.

Uyumluluğunuzu Koruyun

Hızlı arama ve bulma yetenekleriyle uyumluluk gereksinimlerinizi karşılayın.

Nasıl çalışır?

Verilerinizi İstediğiniz Yerde Konumlandırıp Depolayın

Veeam Backup for Microsoft 365 üç bileşenden oluşur: Merkezi konfigürasyon için kullanılan yedekleme sunucusu, veri aktarımından sorumlu yedekleme proksisi ve verilerin depolandığı yedekleme havuzu. Bu kurulum, ister şirket içi ister bulutta olsun, verilerinizi istediğiniz yerde konumlandırıp depolamak için ihtiyaç duyduğunuz özgürlüğü sağlar.

 • Office 365 Yedekleme Görevlerinizi Kolayca Oluşturun

 • Office 365 Yedekleri İçinde Arama Yapın

 • Microsoft 365 Verilerinizi Hızlıca Geri Yükleyin

 • Çözümünüzü İstediğiniz Yere Dağıtın

 • Güvenilir Yedekleme

  Microsoft 365 verileriniz için yedekleme görevleri oluştururken bu görevleri veri koruma ihtiyaçlarınıza bire bir uyarlama esnekliğine sahip olursunuz.

  • Kuruluşunuzun tamamını yedeklemeyi seçebilir ya da farklı nesnelerden hangilerini yedeklemek veya hariç tutmak istediğinize karar verebilirsiniz.
  • Esnek planlama Office 365 yedekleme görevlerinizi istediğiniz zaman ve istediğiniz sıklıkta çalıştırabilmenizi sağlar.
 • Güçlü eDiscovery

  Microsoft 365 yedek verileriniz için hızlı aramalar yapmak üzere granüler filtrelerden ve dizin oluşturmadan yararlanın ve kurtarmak istediğiniz veri kümesinin tam yerini tespit edin.

  • En güncel mevcut durumu veya belirli bir noktayı bulma seçenekleriyle yedekleme içeriğinizin tamamına göz atın.
  • Verilerinize bağlı olarak farklı kriterlerle gelişmiş eDiscovery aramaları yapmak için gelişmiş arama özelliğini kullanın.
 • Hızlı Kurtarma

  Veeam Explorers, 50'den fazla farklı kurtarma yolunu kullanarak bir Veeam yedeğindeki Microsoft 365 verilerinizi hızlıca geri yükleyebilmenizi sağlar.

  • Geri yükleme sihirbazı, geri yüklemek istediğiniz dosyayı modern veya temel kimlik doğrulaması seçenekleriyle kolayca seçme olanağı sunar.
  • Verilerinizi özgün konumuna veya yeni bir konuma kurtarın. Ayrıca, eski sürümleri ve eksik/değişmiş öğeleri geri yükleyebilir, kaydedebilir, gönderebilir veya dışa aktarabilirsiniz.
 • Hizmet Olarak ve Self Servis Seçenekleri

  İster hizmet olarak modelini kullanmak ister kendi başınıza yönetmek istiyor olun, Veeam Backup for Microsoft 365 yedekleme çözümünü işinizin gerektirdiği şekilde dağıtabilirsiniz.

  • Veeam Cloud and Service Provider iş ortaklarımız yedekleme ortamınızı (sunucular, havuzlar, yedekler) yapılandırır ve gerektiği durumda self servis seçeneklerini etkinleştirir.
  • Şirket içi dağıtım yapabilir ve yedeklerinizi yerel depolamada depolayabilir veya doğrudan sanal makine/instance olarak Azure Marketplace ve AWS Marketplace'te ya da IBM Cloud'a dağıtabilirsiniz.

YETENEKLER

Veeam Backup for Microsoft 365 yetenekleri

Veeam Backup for Microsoft 365, Microsoft 365 verilerinizi istediğiniz konuma yedekleme esnekliği sunmanın yanı sıra hem sektör lideri kurtarma esnekliği ile geri yükleme yapmanızı hem de güçlü eDiscovery yeteneklerinden yararlanmanızı sağlar.

Microsoft 365 Verilerinizi Yedekleyin

Exchange, SharePoint Online, OneDrive İş ve Teams verilerini her beş dakikada bir yedekleyerek sektördeki en düşük kurtarma noktası hedeflerini (RPO'lar) elde edin!

SharePoint ve OneDrive İş Verilerini Koruma Altına Alın

SharePoint Online siteleri, belgeleri, kütüphaneleri ve listeleri ile OneDrive İş hesapları, dosyaları ve klasörlerini koruyun.

Microsoft Teams Verilerini Koruyun

Veeam, amaca özel yedekleme sunabilmek üzere Microsoft Teams API'lerinden yararlanır. Böylece kritik verileriniz üzerinde tam kontrol ve koruma sağlar.

Şirket İçinde veya Bulutta Konumlandırın ve Depolayın

Verilerinizi şirket içinde, Azure veya AWS Marketplace'de konumlandırabilir, AWS S3 ve Azure Blob gibi bulut nesne depolarında saklayabilirsiniz.

Microsoft 365 Verileriniz için BaaS'tan Yararlanın

Veeam'in yönetilen hizmetler sağlayıcılarından oluşan geniş ekosistemi sayesinde Microsoft 365 veri koruma sorumluluklarınızı uzmanlara aktarabilirsiniz.

50 Farklı Microsoft 365 Kurtarma Seçeneği

İster farklı öğeleri parçalı kurtarıyor ister çok sayıda kullanıcı için tek seferde toplu kurtarma yapıyor olun, yalnızca üç tıkla TÜM kurtarma ihtiyaçlarınızı karşılayın!

Microsoft 365 için eDiscovery Şimdi Daha Kolay

Kurtarmak veya dışa aktarmak istediğiniz belirli öğeleri bulmak için Microsoft 365 ortamınızın tamamında güçlü aramalar yapın.

Uyumluluk Gereksinimlerini Hızlıca Karşılayın

Düzenleyici veya yasal talepleri zamanında karşılamak için Microsoft 365 belgelerinizi kolayca arayın ve geri alın.

Kurumsal Şirketleri Korumaya Yönelik Ölçeklenebilirlik

Veeam Backup for Microsoft 365 mimarisi, pazardaki en büyük kuruluşların dağıtımlarını destekleyebilir.

Yerleşik‑Güvenlik Özellikleri

Nesne depolamada hareketsiz haldeki Microsoft 365 verileriniz için sabitlik, çok faktörlü kimlik doğrulaması ve şifreleme elde edin ve yedek kopyalarından yararlanın.

Gelişmiş izleme ve raporlama

Microsoft 365 yedekleme ve depolama kaynaklarınızı izleyin, sorunları çözmenizi sağlayacak uyarıları alın ve RPO'larınızı karşılayabildiğinizden emin olmak için raporlardan yararlanın.

Microsoft 365 Yedekleri için Hibrit Destek

Hibrit Microsoft 365, şirket içi Exchange ve SharePoint ortamlarınız için sunulan destek ile veri korumayı kolaylaştırın.

Fiyatlandırma ve paketleme

Veeam, Microsoft 365 kullanımınızla uyumlu bir lisans yapısı ile son derece basit bir model sunuyor.

Veeam Backup for Microsoft 365 çözümünü 1 ila 5 yıllık abonelikler halinde satın alabilirsiniz. Yıllık aboneliğiniz ne kadar uzun olursa o kadar fazla indirim elde edersiniz. Lisanslar kullanıcı başına satılır (En az 10 lisans satın alınması gereklidir.) ve lisanslara 7/24 Üretim Desteği dahildir. Tüm lisanslar Exchange Online, Şirket İçi Exchange, SharePoint Online, Şirket İçi SharePoint, OneDrive İş ve Microsoft Teams desteği içerir.

 • Community Edition

  Yalnızca 10 kullanıcı

  ÜCRETSİZ

  sınırlı destek

 • Ücretli Abonelik

  1 ila 5 yıllık planlar

  1,70 USDTEMF

  /ay

 • Yönetilen Hizmetler

  Hizmet Olarak Yedekleme

  Microsoft 365 için BaaS

  Veeam iş ortakları tarafından sunulur

* Bu ürünün çevrimiçi satışı, 250 kullanıcıyla sınırlıdır. Coğrafi bölgeye dayalı fiyatlandırma için lütfen bize ulaşın.

En Güvenilir Markaların Tercihi: Veeam Backup for Microsoft 365