Microsoft Office 365 için 1 Numaralı Yedekleme ve Kurtarma Çözümü

Sürüm 5'te YENİ özellik: Microsoft Teams desteği

Hemen indirin ve Office 365 verilerinizi güvenle yedeklerken
diğer avantajlarımızdan da yararlanın:

 • Office 365 verilerinizi koruyun
 • Office 365 e-postalarını, dosyalarını, sitelerini ve Teams verilerini hızla geri yükleyin
 • Yasal gereksinimleri ve uyumluluk gereksinimlerini karşılayın

Hemen kaydolun, ÜCRETSİZ indirmeyi e-posta olarak gönderelim!

Community Edition'ı edinin ve tüm özelliklerden faydalanabileceğiniz 30 günlük deneme lisansını başlatın

Lisans e-posta adresinize gönderilecektir

Microsoft Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive İş ve Microsoft Teams verilerini AWS S3, Azure Blob, IBM Cloud ve S3 uyumlu sağlayıcılar dahil olmak üzere istediğiniz konuma (şirket içine veya bulut nesne depolamaya) istediğiniz sıklıkta (ister haftalık veya günlük olarak ister beş dakikada bir) yedekleyin. Office 365 e-posta öğelerini, SharePoint sitelerini, belgeleri, kitaplıkları, listeleri, bunların yanı sıra ise OneDrive İş hesaplarını, dosyalarını ve klasörlerini güvenilir ve parçalı bir şekilde geri yükleme fırsatınız varken daha azı ile yetinmeyin. Üstelik tüm bunlar Microsoft Teams kanalları, sekmeleri ve gönderilerine ek! Her şeyi birkaç tıklamayla halledebilirsiniz.

Yasalara uygunluk veya uyumluluk gereksinimleriniz için uzun süreli saklama ilkelerine dayalı olarak veri depolayın. Gelişmiş arama yetenekleri ile esnek kurtarma seçeneklerinden yararlanarak Office 365 arşivleri için eDiscovery işlemi gerçekleştirin ve parçalı gelişmiş arama ve bulma işlevi sayesinde tam olarak ihtiyacınız olanı (ne daha fazla ne daha az) kurtarın. Maliyetli ve zaman kaybettiren iş kesintilerini önleyin.

Verilerinizin tüm kontrolünü elinize alın ve Office 365 yolculuğunuzda sorunsuzca ilerleyin. Kuruluşunuzu SaaS'a giden yolda eksiksiz şekilde destekleyecek araç ile tanışın. İster karma e-posta ve SharePoint dağıtımlarını (şirket içi ve Office 365) koruyun, ister posta kutusu verilerini kolayca Office 365 ve şirket içi Exchange arasında taşıyın.

Neden Office 365'i yedeklemelisiniz?

Pek çok BT uzmanı, Office 365 verilerinizi korumanın Microsoft'un sorumluluğunda olduğuna inanır. Microsoft, Office 365 kapsamında çok sayıda güçlü hizmet sunar. Ancak Office 365 verileriniz için kapsamlı yedekleme, bu hizmetlerden biri değildir.

Veeam® Backup for Microsoft Office 365; Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive İş ve Microsoft Teams dahil olmak üzere Office 365 verilerinize erişiminizi ve bu veriler üzerindeki kontrolünüzü kaybetme riskini ortadan kaldırır. Böylece verileriniz her zaman koruma altında olur.

Ürüne genel bakış Kullanıcı kılavuzu

Bu kısa demo videosunu izleyerek Veeam ile Office 365 Exchange Online, SharePoint Online ve OneDrive İş verilerini yedeklemeyi ve kurtarmayı öğrenin

v5'te YENİ özellik: Microsoft Teams desteği

Amaca özel Teams yedeklemesi

Teams verileri üzerinde tam kontrol ve koruma

Daha hızlı ve kolay kurtarma

Teams için tasarlanmış sektör lideri geri yükleme seçenekleri

Rakipsiz
eDiscovery

Teams bileşenleri arasında granüler arama ve bulma olanağı

Office 365 Verilerinizi Koruyun

Yalnızca dakikalar içinde indirip yükleyebilir, ilk yedekleme görevinizi planlayabilir ve kurtarma senaryolarından bazılarını test edebilirsiniz. Veeam'in Office 365 yedekleme ve kurtarma gücünü hemen keşfedin.

Veeam Backup for Microsoft Office 365'i 1 ila 5 yıllık abonelikler halinde satın alabilirsiniz. Lisanslar kullanıcı başına satılır (en az 10 lisans satın alınması gereklidir) ve 7/24 Üretim Desteği içerir. Tüm lisanslar Exchange Online, şirket içi Exchange, SharePoint Online, şirket içi SharePoint ve OneDrive İş desteğine sahiptir.

1 yıllık abonelik için

Aylık 1.60 USD ÜTEPF

Toplam 19.20 USD

 

Satışla İletişim

3 yıllık abonelik için

Aylık 1.52 USD ÜTEPF

Toplam 54.72 USD

%5 tasarruf edin

Satışla İletişim

5 yıllık abonelik için

Aylık 1.44 USD ÜTEPF

Toplam 86.40 USD

%10 tasarruf edin

Satışla İletişim

Kullanıcı başına lisanslanır, peşin faturalandırılır. 7/24 Üretim desteği dahildir

ÜCRETSİZ deneme sürümünü İndİrİn

Özellik kısıtlaması ya da uzun vadeli taahhüt zorunluluğu yoktur

Office 365'i neden yedeklemelisiniz?

 • Microsoft verilerinizi YEDEKLEMEZ

  Replikasyon ve arşivleme, verilerinizin ikincil ve izole kopyalarının yerini tutmaz. Microsoft Office 365, coğrafi yedeklilik için yerleşik replikasyon sunar. Ancak bozulan veya silinen bir şey olduğunda, bozulma veya silinme diğer tarafa replike edilir.

 • Tam erişim ve kontrol gereklidir

  Güvenlik tehditleri ve uyumluluk gereksinimleri, iş için kritik verilerinizi kontrol etmenizi gerekli kılar. Office 365 verilerinizin tam erişim ve kontrolü, sizin yönettiğiniz ve kolayca kurtarma yapabileceğiniz bir yedekleme ile sağlanır.

 • Verilerinizin "bulutta" olması, güvende olduğu anlamına GELMEZ

  Çoğu kişi Office 365'in bulutta olmasından dolayı verilerin kopyasını almaya gerek olmadığını düşünür. Yanlışlıkla silme, kullanıcı hataları, güvenlik tehditleri ve saklama ilkesi açıkları Office 365'te sıkça karşılaşılan durumlardır.

133.000 kadar kuruluş 13 milyondan fazla korunan
Office 365 posta kutusu için Veeam Backup for Microsoft Office 365 kullandı.

 • Veeam 2021 Gartner Magic Quadrant'ta Lider
 • Veeam, Forbes'un belirlediği 2020 yılı Dünyanın En İyi 100 Bulut Şirketinden biri oldu
 • Veeam 2017 Yılın İş Ortağı, Uygulama Geliştirme Ödülünde Finale Kaldı
ÜCRETSİZ deneme sürümünü İndİrİn

Özellik kısıtlaması ya da uzun vadeli taahhüt zorunluluğu yoktur