Veeam

Prvotřídní dostupnost pro AWS

NOVINKA Veeam Availability pro AWS

Zaregistrujte se a jakmile bude tento produkt dostupný, dozvíte se to jako první!

Děkujeme vám za registraci!

Budete mezi prvními, kdo se dozví, že NOVINKA Veeam Availability pro AWS je k dispozici

Veeam Availability pro AWS

Obsahuje N2WS Cloud Protection Manager

Společnost Veeam® způsobila revoluci v oblasti ochrany a správy dat v moderních, vysoce virtualizovaných prostředích privátního cloudu založených na VMware and Hyper‑V.

S tímto novým řešením je společnost Veeam připravena způsobit revoluci v oblasti ochrany a správy dat pro veřejný cloud AWS a poskytovat tak nejucelenější řešení dostupnosti na pomoc společnostem se spolehlivým přesunem do hybridního cloudu.

obrázek dostupnosti

Zálohování a obnovení instancí AWS bez použití agenta

NOVINKA Veeam Availability pro AWS je první ucelené řešení ochrany dat a dostupnosti bez použití agenta pro aplikace a data AWS v rámci odvětví.

Toto řešení minimalizuje riziko ztráty přístupu k vašim aplikacím a zajistí ochranu vašich dat AWS před nechtěným vymazáním, škodlivou činností a výpadky díky zálohování a obnově pro cloudové instance Amazon Elastic Compute Cloud (EC2).

Zálohování ze snapshotů AWS

Zálohování a obnovení nativní v cloudu a bez agentů pomocí nativních snapshotů AWS, čímž se eliminuje složitost a dramaticky zlepšují smlouvy SLA pro obnovení.

Odpojování záloh z AWS

Minimalizujte rizika prostojů a ztráty dat ve vašich pracovních prostředích AWS odpojením dat a nezávislým uložením záloh ze základní infrastruktury AWS.

Obnovení instancí EC2

Využijte naplno výkonných a spolehlivých technologií obnovy, abyste mohli dosáhnout nejlepších RTO v oboru včetně okamžitého obnovení a granulárního obnovení souborů a aplikací.

Využití síly cloudu

AWS poskytuje robustní cloudovou platformu, na které mohou zákazníci vytvářet a nasazovat firemní aplikace bez finančního zatížení a časových závazků souvisejících s budováním a údržbou vlastní infrastruktury.

Bez ohledu na platformu – v cloudu i on-site – jsou však vaše aplikace a data vaší zodpovědností.

Již brzy! Získejte informace jako první

Děkujeme vám za registraci!

Budete mezi prvními, kdo se dozví, že NOVINKA Veeam Availability pro AWS je k dispozici