AWS için 1 Numaralı Kesintisiz Çalışırlık

YENİ AWS için Veeam Availability

Kaydolun ve bu yeni ürün kullanıma sunulduğunda ilk öğrenen siz olun!

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

YENI AWS için Veeam Availability kullanıma sunulduğunda ilk öğrenen siz olacaksınız

AWS için Veeam Availablity

N2WS Cloud Protection Manager'ı içerir

Veeam®; VMware ve Hyper-V tabanlı, modern, yüksek oranda sanallaştırılmış bulut ortamları için veri koruması ve yönetimi konularında devrim niteliğinde başarılara imza attı.

Bu yeni çözümle birlikte Veeam, AWS genel bulut için veri koruması ve yönetiminde de devrim yaratarak, kuruluşların Karma Buluta güvenli bir şekilde geçmelerine yardımcı olan en kapsamlı Kesintisiz Çalışırlık çözümü haline geliyor.

kesintisiz çalışırlık resmi

AWS örnekleri için aracısız yedekleme ve kurtarma

YENİ AWS için Veeam Availability, AWS uygulamaları ve verileri için sektörün en kapsamlı aracısız veri koruma ve Kesintisiz Çalışırlık çözümüdür.

Uygulamalarınız için erişim kaybı riskini en aza indiren bu çözüm, bulut içi Amazon Elastic Cloud (EC2) örnekleriniz için yedekleme ve geri yükleme sunarak AWS verilerinizi yanlışlıkla silmeye, kötü amaçlı aktivitelere ve kesintilere karşı korur.

AWS snapshot'larından yedekleme

Karışıklığı ortadan kaldıran ve kurtarma SLA'larını önemli ölçüde geliştiren yerel AWS snapshot'larını kullanarak buluta özel, aracısız yedekleme ve kurtarma.

Yedekleri AWS'den ayırma

Verileri ayırarak ve yedeklemeleri önde gelen AWS altyapısından bağımsız olarak depolayarak AWS iş yükleriniz için kesinti süresi ve veri kaybı riskini azaltın.

EC2 örneklerini geri yükleyin

Anında kurtarma, granüler dosya ve uygulama kurtarma gibi sektör lideri RTO'ları elde etmek için güçlü, güvenilir kurtarma teknolojilerinden tam olarak yararlanın.

Bulutun gücünü ele geçirin

AWS, kendi altyapılarını kurma ve bakımını yapmaya yönelik mali yükleri ve zaman taahhüdü olmadan tüketicilerin iş uygulamaları oluşturarak kullanabilecekleri güçlü bir bulut platform sunar.

Ancak ister bulutta ister iş yükünde olsun, platformdan bağımsız olarak uygulamalarınız ve verileriniz sizin sorumluluğunuzdadır.

Yakında! İlk öğrenen siz olun

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

YENI AWS için Veeam Availability kullanıma sunulduğunda ilk öğrenen siz olacaksınız