7 Důvodů proč
NEOBNOVIT
Commvault

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Každý den přecházejí zákazníci ze starších zálohovacích produktů na řešení Veeam®. Proč? Technologie navržené pro éru klient-server nemohou uspokojit potřebu dostupnosti 24.7.365, kterou dnešní firmy vyžadují spolu s možností obnovení jakékoli služby IT běžící v hybridním cloudu během několika sekund a minut.

Další informace

Proveďte digitální transformaci tím, že nahradíte starší řešení zálohování, a zachováte kontinuitu provozu a vyšší agilitu. Společnost Veeam zlepšuje plnění smluv o rozsahu služeb (SLA), zvyšuje spolehlivost a snižuje provozní složitost. To má za následek měřitelnou návratnost investic (ROI) a nižší celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Profesionálové IT houfně přecházejí na řešení Veeam, aby získali ŠPIČKOVÉ řešení dostupnosti navržené od základů k ochraně aplikací a dat, ať se nacházejí kdekoli – on-site nebo v cloudu, na notebooku či stolním počítači, na virtuálních počítačích nebo fyzických serverech – prostě kdekoli!

Přečtěte si sedm hlavních důvodů, proč NEOBNOVIT produkt Commvault a přejít ještě dnes na řešení Veeam!

01

Dostupnost

Společnost Veeam nabízí řešení navržené speciálně pro moderní a vysoce virtualizovaný svět hybridního cloudu. Na rozdíl od starších řešení navržených pro překonaná pracovní prostředí 80. let vám řešení Veeam umožňuje dosahovat plnění náročných požadavků smluv SLA na obnovení služby IT, které lze měřit v sekundách a minutách.

Další informace

Podle agentury IDC plní zákazníci využívající řešení Veeam cíle doby a bodu obnovení (RTPO™) v rámci smluv SLA v 91 % případů ve srovnání s pouhými 70,7 % u řešení předchozích starších poskytovatelů. Řešení Veeam bylo vytvořeno ke zvládnutí množství dat, která se v datových centrech nacházejí dnes – nikoli dat, která v nich byla včera.

02

Inovace

Společnost Veeam je lídrem v oblasti inovací a časem prověřenou jedničkou přinášející možnosti, které definují trh, podporu nejnovějších platforem a nejkomplexnější a pokrokovou vizi cloudu v oboru.

Další informace

Produkt Commvault byl navržen k ochraně historických pracovních prostředí a stále postrádá některé klíčové funkce, které řešení Veeam obsahuje již celá léta. Jde například o obnovení VŠECH aplikací a dat skutečně bez použití agentů, integraci s předními deduplikačními úložnými zařízeními na trhu, funkci SureBackup®, SureReplica a mnoho dalších!

Podívejte se, jak se v průběhu let vyvíjelo řešení Veeam Backup & Replication

03

Stabilní růst

Veeam je momentálně jednou z nejrychleji rostoucích softwarových společností. Jedná se o „raketu“ v soukromém vlastnictví, která směřuje k cíli, jímž je dosáhnout do roku 2018 ročního obratu ve výši 1 mld. $ a mít možnost dále inovovat. Společnosti IDC a Ovum ji považují za nejlepší volbu v oblasti ochrany dat a řešení dostupnosti. Rozvojový potenciál společnosti Veeam™ je bezkonkurenční.

Další informace

Naproti tomu růst společnosti Veeam™ nevykazuje žádné známky zpomalování – každý měsíc jí přibývá více než 4 tisíce nových zákazníků.

04

Jednoduchost

Společnost Veeam vám umožní rychlé spuštění a zprovoznění v řádu minut s velmi nenáročnou, škálovatelnou architekturou a nasazením bez námahy v kombinaci s přímočarým přístupem ke správě licencí. Zákazníci společnosti Veeam se tak mohou plně soustředit na produkční úkony, protože dva ze tří stráví o 35 % méně času správou infrastruktury dostupnosti bez agentů určenému k ochraně virtuálních pracovních prostředí či aplikací.

Další informace

Společnost Commvault nejvíce vydělává na prodeji profesionálních služeb. Ve většině případů lze řešení společnosti Veeam™ snadno implementovat bez nutnosti profesionálních služeb, a tudíž i bez dodatečných výdajů.

05

Výkonné funkce

Produkt Commvault se nemůže měřit s možnostmi řešení Veeam™ pro virtuální pracovní prostředí a se špičkovými funkcemi zaměřenými na velké podniky, jako jsou vyspělé možnosti replikace, které umožňují téměř nepřetržitou dostupnost dat, bezpečné komplexní šifrování s ochranou před ztrátou hesla, inovativní škálovatelné úložiště záloh Scale-Out Backup Repository a integrovaná akcelerace sítě WAN.

Další informace

Řešení Commvault k ochraně a obnovení položek aplikací vyžaduje agenty. Veeam, jakožto řešení navržené pro podnikové zálohování v dnešních moderních datových centrech, granulární zálohování a obnovení jakékoli aplikace, nikdy nevyžaduje žádné agenty.

06

Spolehlivost

Zákazníci společnosti Veeam nám vždy říkají: „Prostě to funguje.“ To proto, že hlásí méně chyb zálohování a replikace a podstatně kratší dobu prostojů než u starších zálohovacích řešení. To je hlavní důvod, proč velké podniky volí Veeam! Společnost Veeam vám přinese klidný spánek vzhledem k nejlepší zákaznické podpoře v oboru, patentovanému automatickému testování záloh a replik a ověřování obnovení pro 100 % vašich pracovních prostředí.

Další informace

Způsob ověření dat produktu Commvault™ spočívá v kontrole, zda jsou soubory záloh Commvault™ neporušené, nezaručuje však obnovitelnost operačního systému a dat aplikací – nechává vás tedy zranitelnými vůči možnému poškození dat a selhání obnovení.

07

Spokojenost zákazníků

Devět z deseti zákazníků společnosti Veeam BY DOPORUČILO řešení Veeam svým kolegům, čemuž nasvědčuje také míra loajality, která je dvakrát vyšší než průměr v oboru. Zákazníci společnosti Veeam™ jsou s jednoduchostí používání, funkcemi a funkčností našich produktů, technickou podporou a efektivitou prodeje v drtivé většině vskutku spokojeni.

Další informace

Podle časopisu Storage / ocenění kvality webu SearchStorage.com by si 96 % zákazníků společnosti Veeam tento produkt pořídilo znovu, oproti pouhým 85 % u produktu Commvault.

07
+1

Společnost Veeam je nyní jasný lídr na trhu

Zákazníci, partneři, analytici v odvětví i média uznávají společnost Veeam jako jasného lídra na trhu řešení dostupnosti pro velké podniky, který díky výkonným funkcím nabízí jedinečné obchodní výhody.

Další informace

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY VEEAM

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Více než 50 tisíc společností přešlo za posledních 12 měsíců na řešení Veeam – mnozí z nich právě z řešení Commvault!

Podívejte se, co říkají naši zákazníci.

Jsem naprosto nadšen snadností použití a spolehlivostí řešení VEEAM.

Paul Elwin,
Advanced Electrical Equipment, Austrálie

Veeam je vynikající produkt, který razí cestu k zálohování a obnově. Je to tržní lídr, s jehož výkonem a použitelností neuděláte chybu. Skvělá práce, jen tak dál!!!

Stephen Flynn,
FCRMedia, Irsko

Jedním z hlavních důvodů, proč jsme si vybrali produkt Veeam, je, že nepoužívá agenty. Správa agentů zabírá spoustu času a my jsme nechtěli podstoupit riziko provozu bez záloh v řádu dnů v případě, že bychom během upgradu softwaru zapomněli na virtuální počítač nainstalovat agenta.

Joost Hermans,
správce systémů IT ve společnosti Blokker B.V.

Stáhněte si zkušební verzi ZDARMA

Podívejte se sami na řešení Veeam v akci. Vyzkoušejte si produkt Veeam Availability Suite 9.5 na 30 dní zdarma.

Stáhnout zkušební verzi ZDARMA

Obchodní podmínky propagační akce

Tato propagační nabídka je k dispozici pro určité koncové uživatele, kteří momentálně nevlastní produkt společnosti Veeam Software ani ho v minulosti nezakoupili. Součástí této nabídky je pouze sleva na nové licence na produkt Veeam Availability Suite nebo Veeam Backup & Replication edice Enterprise či Enterprise Plus. Výše slevy se může lišit podle velikosti prostředí a místní měny. Součástí nabídky je použití pro veřejný sektor, interní partnery a vzdělávací licence. Tato nabídka se nevztahuje na žádné jiné produkty společnosti Veeam Software. U některých koncových uživatelů mohou být pro platnost této nabídky požadovány další dva (2) roky předplacené údržby.

Upozorňujeme, že do této nabídky nepatří obnovení vaší podpory/údržby. Roční poplatky za prodloužení se vypočítají podle doporučené maloobchodní ceny edice Enterprise či Enterprise Plus v době jejího obnovení.

Společnost Veeam může požádat o doklad o vlastnictví konkurenčního produktu. Tato propagační nabídka je k dispozici pouze po omezenou dobu a nebude se opakovat. Tato nabídka platí do 31. prosince 2018.