Commvault'u
YENİLEMEMEK için
7 Sebep

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Her gün Veeam®'e geçen geleneksel yedekleme müşterilerimiz var. Neden mi? Çünkü istemci-sunucu çağı için tasarlanan teknolojiler, günümüz işletmelerinin, karma bulutta çalıştırılan herhangi bir BT hizmetini dakikalar ve hatta saniyeler içinde geri yükleyebilme talebi olan 7.24.365 Kesintisiz Çalışırlığı sağlayamıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Geleneksel yedeklemeyi bırakarak dijital dönüşüm sürecinin, iş sürekliliğinin ve daha fazla becerinin önünü açın. Veeam, hizmet düzeyi sözleşmelerine (SLA'lar) erişimi artırır, güvenilirliği güçlendirir ve operasyonel karmaşıklığı azaltır. Bu da ölçülebilir yatırım getirisini ve daha düşük toplam sahip olma maliyetini beraberinde getirir.

İster iş yerinde veya bulutta, ister dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarda, ister sanal makinelerde veya fiziksel sunucularda olsun, uygulamaları ve verileri dilediğiniz yerden korumak üzere sıfırdan tasarlanmış Kesintisiz Çalışırlık çözümüne sahip olmak için BT uzmanları her yerde Veeam'i seçiyor!

Commvault'ı YENİLEMEK YERİNE Veeam'e geçmek için başlıca 7 nedene göz atın!

01

Kesintisiz Çalışırlık

Veeam, modern ve yüksek seviyede sanallaştırılmış karma bulut dünyası için özel olarak tasarlanmış bir çözümdür. 1980'li yılların eskide kalan iş yükleri için tasarlanmış geleneksel çözümlerin aksine Veeam, saniyeler ve dakikalar içinde ölçülebilen BT hizmet kurtarma için katı SLA hedeflerini karşılamanıza imkan tanır.

Daha fazla bilgi edinin

IDC'ye göre, Veeam müşterileri kurtarma zamanı ve noktası hedefi (RTPO™) SLA'larını %91 oranında karşılarken, önceki geleneksel sağlayıcılarında bu oran yalnızca %70,7'de kalıyor. Veeam, geçmiş yılların değil, bugünün veri merkezlerinde bulunan veri miktarlarını yönetmek için geliştirildi.

02

İnovasyon

Veeam, pazara yön veren yetenekleri ilk olarak sunma, en son platformları destekleme ve sektördeki en kapsamlı ve ileriye dönük bulut vizyonuna sahip olma konusunda kendini kanıtlamış bir inovasyon lideridir.

Daha fazla bilgi edinin

Commvault geçmişin iş yüklerini korumak için tasarlandı, ancak yine de Veeam'in uzun yıllardır sahip olduğu TÜM uygulamalara ve verilere yönelik ajansız kurtarmadan, piyasanın önde gelen tekilleştirici depolama cihazlarıyla entegrasyondan, SureBackup®, SureReplica ve daha birçok önemli yetenekten yoksundur!

Veeam Backup & Replication'ın yıllar içinde nasıl geliştiğine göz atın

03

Sürekli Büyüme

Veeam, günümüzün en hızlı büyüyen kurumsal yazılım şirketlerinden biridir. Sahip olduğu inovasyon özgürlüğünün yanında 2018 yılına kadar toplam cirosunda 1 milyar Dolara ulaşma hedefiyle yıldızı parlayan özel bir şirkettir. Veri koruma ve Kesintisiz Çalışırlık çözümleri arasında IDC ve Ovum'un en iyi seçeneklerden biri olarak kabul ettiği Veeam'in yakaladığı ivmenin daha bir benzeri yoktur.

Daha fazla bilgi edinin

Veeam'in her ay 4000'in üzerinde yeni müşteri kazanması sürekli büyüdüğünü gösteriyor.

04

Sadelik

Veeam, lisanslama konusundaki basit ve doğrudan yaklaşımının yanı sıra zahmetsiz, ölçeklenebilir bir mimari sayesinde dakikalar içinde sizi çalışmaya hazır hale getiriyor. Veeam müşterilerinin üçte ikisi, sanal iş yüklerini veya uygulamalarını korumak için ajanlara ihtiyaç duymamaları sayesinde, Kesintisiz Çalışırlık altyapılarının yönetimi için %35 daha az zaman harcayarak, üretken görevlere odaklanma şansına kavuşuyor.

Daha fazla bilgi edinin

Commvault, gelirinin büyük kısmını profesyonel hizmet satışından elde ediyor. Çoğu durumda Veeam çözümleri, herhangi bir profesyonel hizmet olmadan kolaylıkla uygulanabildiğinden ek maliyet de gerektirmiyor.

05

Güçlü Yetenekler

Commvault, Veeam'in sanal iş yüklerine yönelik yetenekleri ve neredeyse sürekli (near-continous) veri kullanılabilirliği, şifre korumasıyla güvenli uçtan uca şifreleme, yenilikçi Scale-out Backup Repository™ ve yerleşik WAN hızlandırma gibi sektörün önde gelen kurumsal odaklı özellikleriyle başa çıkamaz.

Daha fazla bilgi edinin

Commvault, uygulama öğelerinin korunması ve kurtarılması için ajanlara ihtiyaç duyar. Günümüzün modern veri merkezinde kurumsal yedekleme için tasarlanmış bir çözüm olan Veeam, herhangi bir uygulamanın granüler yedeklemesi ve kurtarması için asla ajan gerektirmez.

06

Güvenilirlik

"Veeam müşterilerinin bize her zaman söylediği gibi... It just works: Gerçekten çalışıyor." Bunun nedeni geleneksel yedekleme çözümlerine kıyasla yedekleme ve replikasyonla ilgili daha az sayıda hata ve çok daha kısa kesinti süresi bildirilmesidir. İşte bu yüzden kurumların bir numaralı tercihi Veeam! Veeam, iş yüklerinizin tümü için patentli, otomatik yedekleme ve replika testi ve kurtarma doğrulaması, sektörün önde gelen müşteri desteği sayesinde geceleri daha rahat uyumanıza yardımcı olacak.

Daha fazla bilgi edinin

Commvault'un veri doğrulama özelliği, yedek dosyaların hasar görüp görmediğini kontrol eder, ancak işletim sistemi ve uygulama verilerinin kurtarılabilirliğini garanti etmediğinden verilerde olası bozulma ve geri yükleme hataları gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

07

Müşteri Memnuniyeti

Her 10 Veeam müşterisinden 9'u sektör ortalamasının iki katı olan Net Tavsiye Skoruna (NPS) sahip Veeam'i çalışma arkadaşlarına ÖNERİYOR. Veeam müşterileri kullanım kolaylığı, ürün özellikleri ve işlevleri, teknik destek ve satış verimliliği gibi avantajları nedeniyle Veeam'den sonuna kadar memnun.

Daha fazla bilgi edinin

Storage dergisi/SearchStorage.com Kalite Ödülleri'ne göre, Veeam müşterilerinin %96'sı yeniden seçim şansı verilse yine Veeam ürünü satın alacaklarını söylerken, bu oran Commvault'ta yalnızca %85'te kalıyor.

07
+1

Veeam Artık Tartışmasız Pazar Lideri

Müşteriler, iş ortakları, sektör analistleri ve medya Veeam'i güçlü özellikleri sayesinde benzersiz iş avantajları sunan Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği alanında açık ara sektör lideri olarak kabul ediyor.

Daha fazla bilgi edinin

YENİ VEEAM MÜŞTERİLERİ İÇİN SINIRLI SÜRELİ TEKLİF

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Birçoğu da Commvault'tan olmak üzere, son 12 ayda 50.000'den fazla şirket Veeam'e geçiş yaptı!

Müşterilerimizin neler söylediğine göz atın.

VEEAM çözümünün kullanım kolaylığı ve güvenilirliği sayesinde mutlu müşteriler.

Paul Elwin,
Advanced Electrical Equipment, Avustralya

Veeam, yedekleme ve kurtarma alanına öncülük eden olağanüstü bir ürün. Hatasız kullanılabilirliği ve performansı Veeam'i bu pazarın lideri yapıyor. Harika, bu şekilde devam edin!!!

Stephen Flynn,
FCRMedia, İrlanda

Veeam'i seçmemizin asıl nedenlerinden biri ajansız olması. Ajanların bakımı uzun zaman alır ve bir yazılım yükseltmesi yaparken bir sanal makineye ajan yüklemeyi unutmamız durumunda yedekleme yapmadan günlerce devam etme riskini göze almak istemedik.

Joost Hermans,
BT Sistem Yöneticisi, Blokker B.V.

ÜCRETSİZ deneme sürümünüzü indirin

Veeam'i çalışırken kendi gözlerinizle görün. Veeam Availability Suite 9.5'i 30 gün ücretsiz deneyin

ÜCRETSİZ deneme sürümünü indirin

Promosyon Hükümleri ve Koşulları

Bu Promosyon Teklifi şu anda bir Veeam Software Ürününe sahip olmayan veya geçmişte bir Veeam Software Ürünü satın almamış belirli son kullanıcı müşterilere yöneliktir. Bu Teklif yalnızca Veeam Availability Suite ya da Veeam Backup & Replication Enterprise veya Enterprise Plus sürümlerinin yeni lisansları için indirimli avantaj sağlar. Ortam boyutu ve bölgesel para birimleri nedeniyle tasarruf miktarı değişiklik gösterebilir. Bu Teklif kamu sektörü, dahili iş ortağı kullanımı ve eğitim lisanslarını kapsamaktadır. Bu Teklif diğer Veeam Software ürünleri için geçerli değildir. Bazı son kullanıcı müşterilerin katılabilmesi için ek iki (2) yıllık ön ödemeli bakım gerekebilir.

Bu Teklifin destek/bakım yenilemelerinizi içermediğini lütfen unutmayın; yıllık yenileme ücretleriniz, yenileme zamanında Enterprise ya da Enterprise Plus sürümünün ÜTEPF'sine bağlı olarak hesaplanacaktır.

Veeam, rakip bir ürüne sahip olunduğuna dair kanıt talep edebilir. Bu Promosyon Teklifi sadece sınırlı süreliğine geçerlidir ve tekrar kullanılamaz. Bu Teklif 31 Aralık 2018'de sona ermektedir.