7 důvodů,
proč NEOBNOVIT
produkt Dell EMC

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Přejděte na řešení Veeam za cenu obnovení produktu Dell EMC!

Společnost Veeam® neustále rozšiřuje svou zákaznickou základnu díky dřívějším uživatelům produktů Dell EMX. Proč? Dostupnost 24.7.365, kterou dnešní firmy vyžadují spolu s možností obnovení jakékoli služby IT běžící v hybridním cloudu během několika sekund a minut.

Další informace

Nahrazení staršího zálohování je klíčovým krokem umožňujícím digitální transformaci, zachování kontinuity provozu a vyšší flexibilitu. Společnost Veeam dramaticky zlepšuje plnění smluv o rozsahu služeb (SLA), zvyšuje spolehlivost a snižuje provozní komplikovanost, což má za následek měřitelnou návratnost investic a nižší celkové náklady na vlastnictví.

Přejděte na řešení Veeam a přidejte se k tisícům dalších uživatelů. Získáte tak NEJLEPŠÍ řešení dostupnosti navržené od základů k ochraně aplikací a dat, ať se nacházejí kdekoli – on-site nebo v cloudu, na notebooku či stolním počítači, na virtuálních počítačích nebo fyzických serverech – prostě kdekoli!

Přečtěte si sedm hlavních důvodů, proč přejít na Veeam ještě dnes!

01

Dostupnost vs. starší zálohování

Moderní svět vysoce virtualizovaného hybridního cloudu vyžaduje speciálně navržené řešení. Když přejdete na Veeam, budete plnit náročné požadavky smluv SLA na obnovení služby IT, které lze měřit v sekundách a minutách na rozdíl od hodin a dní u starších technologií.

Další informace

Podle agentury IDC plní zákazníci společnosti Veeam cíle doby a bodu obnovení (RTPO™) v rámci smluv SLA v 91 % případů ve srovnání s pouhými 70.7 % u řešení předchozích starších poskytovatelů. Portfolio ochrany dat společnosti Dell EMC bylo poskládáno z různých akvizic v průběhu desetiletí. Klíčové produkty této společnosti byly vyvinuty v 90. letech, kdy cíle doby a bodu obnovení byly jen doporučující povahy. Řešení Veeam byla oproti tomu vytvořena od počátku s cílem poskytovat cíle doby a bodu obnovení do 15 minut – a to pro všechny aplikace a data.

02

Inovace

Díky nejkomplexnější a a na budoucnost nejvíce zaměřené vizi v oboru, podpoře nejnovějších platforem a prokázané historii, kdy byla naše společnost prvním poskytovatelem funkcí definujících trh, je zřejmé, že společnost Veeam je inovačním lídrem.

Další informace

Řešením ochrany dat společnosti Dell EMC stále chybí řada klíčových funkcí, které vynalezla společnost Veeam. Například SureBackup® a SureReplica, Virtual Labs, Instant VM Recovery® bez omezení, bez hardwarových závislostí a mnoho dalších!

03

Růst

Veeam je raketa v soukromém vlastnictví mířící k cíli, kterým jsou roční tržby ve výši 1 miliardy $ do roku 2018 a možnost dále inovovat. Jedná se tedy o jednu z momentálně nejrychleji rostoucích firem vyvíjejících software pro podniky. Jedná se o první volbu v řešení ochrany dat a dostupnosti podle agentur IDC a Ovum.

Další informace

Rozvoj společnosti Veeam je nezastavitelný, každý měsíc získává 4 tisíce nových zákazníků a přidává do každé verze nové efektivní funkce. Naopak společnost Dell EMC masově propouští a pokouší se integrovat více produktů.

04

Jednoduchost

Společnost Veeam vám umožní rychlé spuštění a zprovoznění v řádu minut s velmi nenáročnou, škálovatelnou architekturou a nasazením bez námahy v kombinaci s přímočarým přístupem ke správě licencí. Uživatelé produktů Veeam nemusejí používat agenty, kteří chrání jejich virtuální pracovní prostředí nebo aplikace, a mají tak více času na produktivnější úkoly. Ve skutečnosti agentura IDC zjistila, že dva ze tří zákazníků společnosti Veeam stráví méně času správou své infrastruktury dostupnosti!

Další informace

Soudržný, integrovaný přístup produktů Veeam k zálohování, replikaci a zotavení po havárii je jasnou volbou před více produkty zálohování Dell EMC, které používají nejasné licenční podmínky a mnoho agentů, doplňků a samostatně licencovaných produktů.

05

Výkonné funkce

Funkce Veeam nemají v portfoliu Dell EMC konkurenci. K tomu patří pokročilé funkce replikace nezávislé na hardwaru, které umožňují téměř nepřetržitou dostupnost dat, inovativní softwarově definované úložiště Scale-out Backup Repository™, integrované urychlení připojení WAN, nejlepší funkce v odvětví, např. okamžité obnovení bez agentů pro aplikace Microsoft 1. úrovně, zabezpečené koncové šifrování s ochranou ztráty hesla a hluboká integrace s předními primárními poli úložišť.

06

Spolehlivost

Zákazníci společnosti Veeam hlásí méně selhání zálohování a replikace a výrazně kratší odstávky než u starších řešení zálohování. To je hlavní důvod, proč velké podniky volí společnost Veeam! Díky patentovanému automatickému testování záloh a replik v kombinaci se špičkovou zákaznickou podporou společnosti Veeam budete v noci spát klidněji. Nejčastější zpětná vazba od zákazníků společnosti Veeam je: „Prostě to funguje!“

Další informace

Se starším portfoliem ochrany dat od společnosti Dell EMC můžete zůstat vystaveni možnému poškození dat a selháním při obnovení, protože v něm budete marně hledat automatické testování záloh a ověření obnovení pro 100 % vašich pracovních prostředí. Společnost Veeam zajišťuje odolnost infrastruktury pomocí monitorování, vytváření reportů a testování.

07

Spokojenost zákazníků

Devět z deseti zákazníků společnosti Veeam BY doporučilo řešení Veeam svým kolegům, čemuž nasvědčuje také míra loajality, která je dvakrát vyšší než průměr v oboru. Naše snadno použitelné vlastnosti a funkce produktů, efektivita prodeje a technická podpora znamenají, že jsou zákazníci společnosti Veeam v drtivé většině spokojeni.

Další informace

Dřívější uživatelé produktů Dell EMC nám sdělili, že na řešení Veeam přecházejí kvůli jeho stabilnímu, vysokému výkonu zaměřenému na hybridní cloud, který produkt Dell EMC prostě nemohl zajistit. Podle ocenění kvality magazínu Storage / portálu SearchStorage.com skončil software pro zálohování a obnovení Dell EMC střední třídy jako poslední v kvalitě základního produktu a předposlední v podpoře. Není těžké vidět, proč tolik organizací volí jiné řešení.

07
+1

Společnost Veeam je nyní jasný lídr na trhu

Zákazníci, partneři, analytici v odvětví i média uznávají společnost Veeam jako jasného lídra na trhu řešení dostupnosti pro velké podniky, který díky výkonným funkcím nabízí jedinečné obchodní výhody.

Další informace

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY VEEAM

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Více než 50 tisíc společností přešlo za posledních 12 měsíců na řešení Veeam – mnohé z nich právě z řešení Dell EMC!

Podívejte se, co říkají naši zákazníci.

Jsem naprosto nadšen snadností použití a spolehlivostí řešení VEEAM.

Paul Elwin,
Advanced Electrical Equipment, Austrálie

Veeam je vynikající produkt, který razí cestu v oblasti zálohování a obnovy. Je to lídr trhu, s jehož výkonem a použitelností neuděláte chybu. Skvělá práce, jen tak dál!!!

Stephen Flynn,
FCRMedia, Irsko

Jedním z hlavních důvodů, proč jsme si vybrali produkt Veeam, je, že nepoužívá agenty. Správa agentů zabírá spoustu času a my jsme nechtěli podstupovat riziko provozu bez záloh v řádu dnů v případě, že bychom během upgradu softwaru zapomněli na virtuální počítač nainstalovat agenta.

Joost Hermans,
správce systémů IT ve společnosti Blokker B. V.

Stáhněte si zkušební verzi ZDARMA

Podívejte se sami na řešení Veeam v akci. Vyzkoušejte produkt Veeam Availability Suite 9.5 na 30 dní zdarma.

Stáhnout zkušební verzi ZDARMA

Obchodní podmínky propagační akce

Tato propagační nabídka je k dispozici pro určité koncové uživatele, kteří momentálně nevlastní produkt společnosti Veeam Software nebo ho v minulosti nezakoupili. Součástí této nabídky je pouze sleva na nové licence na produkt Veeam Availability Suite nebo Veeam Backup & Replication edice Enterprise či Enterprise Plus. Výše slevy se může lišit podle velikosti prostředí a místní měny. Chtějí-li se koncoví uživatelé akce zúčastnit, musí zakoupit kódy SKU nových licencí a odpovídající kódy SKU předplacené údržby ve stejném množství v rámci stejné objednávky. Součástí nabídky je použití pro veřejný sektor, interní partnery a vzdělávací licence. Tato nabídka se nevztahuje na žádné jiné produkty společnosti Veeam Software. U některých koncových uživatelů mohou být pro platnost této nabídky požadovány další dva (2) roky předplacené údržby.

Upozorňujeme, že do této nabídky nepatří obnovení vaší podpory/údržby. Roční poplatky za obnovení se vypočítají podle doporučené maloobchodní ceny edice Enterprise či Enterprise Plus v době jejího obnovení.

Společnost Veeam může požádat o doklad o vlastnictví konkurenčního produktu. Tato propagační nabídka je k dispozici pouze po omezenou dobu a nebude se opakovat.
Tato nabídka platí do 31. prosince 2018.