Dell EMC'yi
YENİLEMEMEK
için 7 Neden

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Dell EMC'yi Yenilemek Yerine Aynı Fiyattan Veeam'e Geçin!

Eski Dell EMC kullanıcılarından Veeam®'e sürekli yeni müşteri akımı var. Neden mi? Günümüz işletmeleri, karma bulutta çalıştırılan herhangi bir BT hizmetini dakikalar, hatta saniyeler içerisinde geri yükleme özelliğine sahip 7.24.365 Kesintisiz Çalışırlığa ihtiyaç duyuyor.

Daha fazla bilgi edinin

Geleneksel yedeklemenin değiştirilmesi dijital dönüşümü, iş sürekliliğini ve artırılmış çevikliği mümkün kılan en önemli adımdır. Veeam, hizmet düzeyi sözleşmelerine (SLA'lar) olan erişimi önemli ölçüde iyileştirir, güvenilirliği artırır ve operasyonel karmaşayı azaltır ve bu sayede ölçülebilir ROI ve daha düşük TCO sağlar.

Veeam'e geçiş yaparak binlerce kişinin arasındaki yerinizi alın ve ister iş yerinde veya bulutta, ister dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarda, isterseniz sanal makinelerde veya fiziksel sunucularda olsun, dilediğiniz her yerden uygulamaları ve verileri korumak için sıfırdan tasarlanmış Kesintisiz Çalışırlık çözümüne sahip olun!

Hemen Veeam'e geçmeniz için en önemli 7 nedene göz atın!

01

Kesintisiz Çalışırlık ve Geleneksel Yedekleme

Modern, yüksek düzeyde sanallaştırılmış karma bulut dünyası özel olarak tasarlanmış bir çözüm gerektirir. Veeam'e geçerek geleneksel teknolojilerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu saatler ve günler yerine, saniyeler ve dakikalar içinde ölçülebilen BT hizmet kurtarma için katı SLA hedeflerini karşılayın.

Daha fazla bilgi edinin

IDC'ye göre, kurtarma zamanı ve noktası hedefi (RTPO™) SLA'ları Veeam müşterilerinde %91 oranında karşılanırken, bu değer önceki geleneksel sağlayıcılarında yalnızca %70.7'da kalıyor. Dell EMC'nin veri koruma portföyü yıllardır satın aldıkları farklı şirketlerin ürünlerinin bir araya gelmesiyle oluşmuştur. En önemli ürünleri RTO'lar ve RPO'ların sadece öneriden ibaret olduğu 1990'larda geliştirildi. Buna karşın Veeam, TÜM uygulamalar ve veriler için 15 dakikanın altında RTPO'lar sağlamak amacıyla sıfırdan oluşturulmuştur.

02

İnovasyon

Sektördeki en kapsamlı ve ileriye dönük bulut vizyonuyla, en son platformları desteklemesi ve pazara yön veren yetenekleri ilk sunmasıyla kendini kanıtlayan Veeam'in bir inovasyon lideri olduğu oldukça açıktır.

Daha fazla bilgi edinin

Dell EMC'nin veri koruma çözümleri, Veeam'in keşfettiği SureBackup®, SureReplica, Virtual Labs, sınırlama olmadan Instant VM Recovery®, donanım bağımlılıklarından kurtulma ve daha birçok özellik gibi önemli yeteneklere hala sahip değil!

03

Büyüme

Veeam, hedefi 2018 yılına kadar 1 milyar dolarlık yıllık satış rakamı seviyesini yakalamak olan, inovasyon yapma özgürlüğüne sahip ve bu sayede bugünün en hızlı büyüyen yazılım şirketlerinden biri olan güçlü bir özel şirkettir. IDC ve Ovum tarafından veri koruma ve Kesintisiz Çalışırlık çözümlerinde en iyi sağlayıcı olarak kabul edilmektedir.

Daha fazla bilgi edinin

Dell EMC toplu işten çıkarma uygulayıp birden çok ürünü entegre etmeye çalışırken, Veeam bünyesine her ay 4000 yeni müşteri ve her sürümde yeni, güçlü yetenekler ekleyerek ivmesini durdurulamaz hale getirmektedir.

04

Sadelik

Veeam, lisanslama konusundaki basit ve doğrudan yaklaşımının yanı sıra zahmetsiz, ölçeklenebilir bir mimari ve kurulum sayesinde dakikalar içinde sizi çalışmaya hazır hale getiriyor. Veeam kullanıcıları sanal iş yüklerini ve uygulamaları korumak için ajanlara gerek duymadığından daha verimli görevleri yerine getirmek üzere zamandan tasarruf ediyor. Hatta IDC'nin bulgularına göre her üç Veeam müşterisinden ikisi Kesintisiz Çalışırlık altyapılarını yönetmeye daha az zaman harcıyor!

Daha fazla bilgi edinin

Veeam'in yedekleme, replikasyon ve felaket kurtarma işlemlerine yönelik entegre yaklaşımının üstünlüğü, karmaşık lisanslama gereksinimlerini, birçok ajanı, eklentiyi ve ayrı lisanslanan ürünleri dayatan çok sayıdaki Dell EMC yedekleme ürünü karşısında apaçık ortada.

05

Güçlü Yetenekler

Dell EMC portföyü, Veeam'in yetenekleriyle yarışamaz. Bu yeteneklere, verilerin neredeyse sürekli olarak Kesintisiz Çalışırlığını sağlayan donanımdan bağımsız, gelişmiş replikasyon yetenekleri, yenilikçi yazılım tanımlı Scale-out Backup Repository™, yerleşik WAN Hızlandırma, Katman 1 Microsoft uygulamaları için anında ve ajansız kurtarma, kayıp şifre koruma ile güvenli uçtan uca şifreleme ve veri depolama dizileriyle derinlemesine entegrasyon gibi sektör lideri özellikler de dahildir.

06

Güvenilirlik

Veeam müşterileri geleneksel yedekleme çözümlerine kıyasla yedekleme ve replikasyonla ilgili daha az sayıda hata ve çok daha kısa kesinti süresi bildirir. Kuruluşların Veeam'i seçmesinin en önemli sebebi işte bu! İş yüklerinizin tamamı için patent hakları alınmış otomatik yedekleme ve replika testi, Veeam'in sektör lideri müşteri desteğiyle bir araya geldiğinde geceleri çok daha rahat uyuyacaksınız. Veeam müşterilerinden gelen en önemli geri bildirim "It Just Works."

Daha fazla bilgi edinin

Dell EMC'nin iş yüklerinizin %100'ü için kritik otomatik yedekleme testinden ve kurtarma doğrulamasından yoksun geleneksel veri koruma yöntemleri portföyü sizi muhtemel veri bozulmaları ve kurtarma hatalarına karşı savunmasız bırakabilir. Veeam izleme, raporlama ve test ile altyapı esnekliği sağlıyor.

07

Müşteri Memnuniyeti

Her 10 Veeam müşterisinden 9'u, Veeam'i çalışma arkadaşlarına ÖNERİYOR ve sektör ortalamasının iki katı Net Tavsiye Skoru (NPS) veriyor. Kullanım kolaylığımız, ürün özellikleri ve işlevlerimiz, satış verimliliğimiz ve teknik desteğimiz Veeam müşterilerini sonuna kadar memnun ediyor.

Daha fazla bilgi edinin

Eski kullanıcıları, Dell EMC'nin sağlayamadığı sabit ve karma bulut odaklı yüksek performans için Veeam'e geçiş yaptıklarını söylüyor. Storage dergisi/SearchStorage.com Kalite Ödülleri'ne göre, Dell EMC'nin orta vadedeki yedekleme ve kurtarma yazılımı, ilk ürün kalitesinde sonda, destek konusunda da sondan ikinci sırada yer alıyor. Çok sayıdaki kuruluşun neden geçiş yaptığını anlamak hiç de zor değil.

07
+1

Veeam Artık Tartışmasız Pazar Lideri

Müşteriler, iş ortakları, sektör analistleri ve medya Veeam'i güçlü özellikleri sayesinde benzersiz iş avantajları sunan Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği alanında açık ara sektör lideri olarak kabul ediyor.

Daha fazla bilgi edinin

YENİ VEEAM MÜŞTERİLERİ İÇİN SINIRLI SÜRELİ TEKLİF

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Birçoğu da Dell EMC'den olmak üzere, son 12 ayda 50.000'den fazla şirket Veeam'e geçiş yaptı!

Müşterilerimizin neler söylediğine göz atın.

VEEAM çözümünün kullanım kolaylığı ve güvenilirliği sayesinde mutluyuz.

Paul Elwin,
Advanced Electrical Equipment, Avustralya

Veeam, yedekleme ve kurtarma alanına öncülük eden olağanüstü bir ürün. Hatasız kullanılabilirliği ve performansı Veeam'i bu pazarın lideri yapıyor. Harika, bu şekilde devam edin!!!

Stephen Flynn,
FCRMedia, İrlanda

Veeam'i seçmemizin asıl nedenlerinden biri ajansız olması. Ajanların bakımı uzun zaman alır ve yazılım yükseltmesi yaparken bir sanal makineye ajan yüklemeyi unutmamız durumunda yedekleme yapmadan günlerce devam etme riskini göze almak istemedik.

Joost Hermans,
BT Sistem Yöneticisi, Blokker B.V.

ÜCRETSİZ deneme sürümünüzü indirin

Veeam'i çalışırken kendi gözlerinizle görün. Veeam Availability Suite 9.5'i 30 gün ücretsiz deneyin

ÜCRETSİZ deneme sürümünü indirin

Promosyon Hükümleri ve Koşulları

Bu Promosyon Teklifi şu anda bir Veeam Software Ürününe sahip olmayan veya geçmişte bir Veeam Software Ürünü satın almamış belirli son kullanıcı müşterilere yöneliktir. Bu Teklif yalnızca Veeam Availability Suite ya da Veeam Backup & Replication Enterprise veya Enterprise Plus sürümlerinin yeni lisansları için indirimli avantaj sağlar. Ortam boyutu ve bölgesel para birimleri nedeniyle tasarruf miktarı değişiklik gösterebilir. Promosyondan yararlanabilmek için son kullanıcı müşterilerin yeni Lisans SKU'larını ve ilgili promosyon ön ödemeli bakım SKU'larını aynı sipariş belgesi ile aynı miktarda satın almaları gerekir. Bu Teklif kamu sektörünü, dahili iş ortağı kullanımını ve eğitim lisanslarını kapsamaktadır. Bu Teklif diğer Veeam Software ürünleri için geçerli değildir. Bazı son kullanıcı müşterilerin katılabilmesi için ek iki (2) yıllık ön ödemeli bakım gerekebilir.

Bu Teklifin destek/bakım yenilemelerinizi içermediğini lütfen unutmayın; yıllık yenileme ücretleriniz, yenileme zamanında Enterprise veya Enterprise Plus sürümü ÜTEPF'sine bağlı olarak hesaplanacaktır.

Veeam, rakip bir ürüne sahip olunduğuna dair kanıt talep edebilir. Bu Promosyon Teklifi sadece sınırlı süreliğine geçerlidir ve tekrar kullanılamaz.
Bu Teklif 31 Aralık 2018'de sona ermektedir.