7 důvodů proč NEOBNOVIT
produkt IBM Spectrum Protect

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Přejděte na řešení Veeam za cenu obnovení produktu IBM Spectrum Protect!

Každý den přechází víc a víc zákazníků ze starších zálohovacích produktů na řešení Veeam®. Proč? Protože starší technologie určené pro éru klient-server nemohou poskytovat dostupnost 24.7.365, kterou dnešní firmy vyžadují spolu s možností obnovení jakékoli služby IT běžící v hybridním cloudu během několika sekund nebo minut.

Přečtěte si sedm hlavních důvodů, proč NEOBNOVIT produkt IBM Spectrum Protect a přejít ještě dnes na řešení Veeam!

01

Dostupnost

Společnost Veeam nabízí řešení navržené speciálně pro moderní, vysoce virtualizovaný hybridní cloud. Podívejte se na dokument IDC Research a zjistíte, jak plní zákazníci společnosti Veeam cíle doby a bodu obnovení (RTPO) v rámci smluv SLA v 91 % případů ve srovnání s pouhými 70.7 % u řešení předchozích starších poskytovatelů. Řešení Veeam bylo vytvořeno k zajišťování dnešní dostupnosti Always-On Enterprise.

Další informace

Řešení Veeam umožňuje plnit náročné požadavky smluv SLA na obnovení služby IT, které lze měřit v sekundách a minutách. Nemáte čas řešit potíže s výkonem staršího zálohování ladit zálohy pomocí příkazového řádku, přepínače a možností. Když využíváte zastaralé technologie, je třeba investovat hodně času a zdrojů do správy prostředí zálohování. Uvolněte si tyto zdroje pomocí jednoduchého a výkonného řešení.

02

Inovace

Společnost Veeam je lídrem v oblasti inovací a časem prověřenou jedničkou přinášející možnosti, které definují trh, podporu nejnovějších platforem a nejkompletnější a pokrokovou vizi cloudu v oboru. Zatímco služba Spectrum Protect podporuje několik vybraných cílů cloudového úložiště, společnost Veeam spolupracuje s více než 2 600 poskytovateli služeb a cloudu s licencí na poskytování služeb pro Veeam Cloud Connect.

Další informace

Služba Spectrum Protect byla vytvořena v 80. letech minulého století k ochraně tehdejšího fyzického pracovního prostředí. Společnost Veeam přišla s funkcí Okamžité obnovení VM® bez další instalace či omezení, automatizovaným ověřováním záloh a replik, virtuálními laboratořemi, řešením 2 v 1: zálohování a replikace™ a mnoho dalšími!

03

Růst

Veeam je momentálně jednou z nejrychleji rostoucích softwarových společností na světě. Jedná se o vysoce výkonnou firmu v soukromém vlastnictví, která směřuje k cíli, kterým je dosáhnout do roku 2018 ročního obratu ve výši 1 mld. $ a dále inovovat. Společnosti IDC a Ovum ji považují za nejlepší volbu mezi řešeními dostupnosti. Rozvojový potenciál společnosti Veeam je bezkonkurenční.

Další informace

Zatímco společnost IBM pokračuje v propouštění a její tržby dál klesají, růst společnosti Veeam nevykazuje žádné známky zpomalování – každý měsíc jí přibývá více než 4 tisíce nových zákazníků a s každým vydáním svých řešení přináší nové výkonné funkce.

04

Jednoduchost

Přímočarý přístup společnosti Veeam ke správě licencí spolu s velmi nenáročnou, škálovatelnou architekturou a nasazením bez námahy vám umožní rychlé spuštění a zprovoznění v řádu minut. Bez agentů určených k ochraně virtuálních pracovních prostředí či aplikací stráví podle společnosti IDC 2 ze 3 zákazníků společnosti Veeam o 35 % méně času správou infrastruktury dostupnosti, díky čemuž mají více času na produkční úkony.

Další informace

Služba Spectrum Protect má matoucí licence PVU, komplikované licence pro kapacitu vnějšího rozhraní a více možností pro objednávání vám může zkomplikovat výběr správného řešení a porozumět tomu, jaký vliv může mít váš rychle se rozvíjející podnik na budoucí licence.

05

Výkonné funkce

Se špičkovými funkcemi, k nimž patří například okamžité obnovení aplikací Microsoft 1. stupně bez použití agenta, integrovaná akcelerace sítě WAN, zabezpečené komplexní šifrování, inovativní softwarově definované úložiště záloh Scale-out Backup Repository a pokročilé nástroje replikace umožňující téměř nepřetržitou dostupnost dat, nemají možnosti řešení Veeam pro váš hybridní cloud konkurenci.

Další informace

Zatímco Spectrum Protect je produkt vhodný spíše pro ta největší prostředí, Veeam je vynikající volbou pro nasazení v odděleních i podnicích. Vylepšení škálovatelnosti v sadě Veeam Availability Suite™ 9.5 umožňuje řešení Veeam chránit tisíce virtuálních počítačů a miliony souborů pro zajištění dostupnosti bez ohledu na velikost organizace.

06

Spolehlivost

„Prostě to funguje“ – to je nejčastější zpětná vazba od zákazníků společnosti Veeam. Zákazníci hlásí kratší dobu prostojů a méně chyb zálohování a replikace než u starších řešení zálohování. A to je ten hlavní důvod, proč velké podniky volí Veeam! Díky patentovanému automatickému testování záloh a replik Veeam A ověřování obnovení pro 100 % vašich pracovních prostředí v kombinaci se špičkovou zákaznickou podporou budete v noci spát klidněji.

Další informace

Společnost IBM má řadu obchodních jednotek, produktů a spolehlivých špičkových řešení. Služba Spectrum Protect nenabízí integrované monitorování infrastruktury, automatické testování záloh a ověřování obnovení a obsahuje mnoho složitých komponent. Podle Zprávy o dostupnosti Veeam 2017 nemá šest ze sedmi organizací velkou důvěru ve svou schopnost spolehlivě chránit/obnovovat data ve svých virtuálních prostředích. Nakolik jste si jisti, že produkt Spectrum Protect dokáže spolehlivě ochránit vaše data?

07

Spokojenost zákazníků

Zákazníci společnosti Veeam jsou s funkcemi a funkčností našich produktů, jednoduchostí používání, technickou podporou a efektivitou prodeje v drtivé většině spokojeni. 9 z 10 zákazníků společnosti Veeam BY DOPORUČILO řešení Veeam svým kolegům, čemuž nasvědčuje také míra loajality, jejíž hodnota 73 je dvakrát vyšší, než činí průměr v odvětví.

Další informace

Nenechte se přesvědčit jen tím, co vám říkáme my: Podle hodnocení Storage Magazine/SearchStorage.com Quality Awards se řešení Veeam umístilo na 1. místě mezi softwarem středního rozsahu pro zálohování a obnovu v kategoriích kvality výchozího produktu, funkcí produktu, spolehlivosti a podpory. Ve stejných kategoriích se produkt Spectrum Protect v oblasti zálohování a obnovení pro velké podniky umístila uprostřed nebo hluboce v poli poražených.

07
+1

Společnost Veeam je nyní jasný lídr na trhu

Zákazníci, partneři, analytici v odvětví i média uznávají společnost Veeam jako jasného lídra na trhu řešení dostupnosti pro velké podniky, který díky výkonným funkcím nabízí jedinečné obchodní výhody.

Další informace

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY SPOLEČNOSTI VEEAM

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Více než 50 tisíc společností přešlo za posledních 12 měsíců na řešení Veeam –
mnohé z nich právě ze služby IBM Spectrum Protect

Podívejte se, co říkají naši zákazníci.

Jsem naprosto nadšen snadností použití a spolehlivostí řešení VEEAM.

Paul Elwin,
Advanced Electrical Equipment, Austrálie

Veeam je vynikající produkt, který razí cestu v oblasti zálohování a obnovení. Je to lídr na trhu, s jehož výkonem a použitelností neuděláte chybu. Skvělá práce, jen tak dál!!!

Stephen Flynn,
FCRMedia, Irsko

Jedním z hlavních důvodů, proč jsme si vybrali produkt Veeam, je, že nepoužívá agenty. Správa agentů zabírá spoustu času a my jsme nechtěli podstupovat riziko provozu bez záloh v řádu dnů v případě, že bychom během upgradu softwaru zapomněli na virtuální počítač nainstalovat agenta.

Joost Hermans,
správce systémů IT ve společnosti Blokker B. V.

Stáhněte si zkušební verzi ZDARMA

Podívejte se sami na řešení Veeam v akci. Vyzkoušejte produkt Veeam Availability Suite 9.5 na 30 dní zdarma.

Stáhnout zkušební verzi ZDARMA

Obchodní podmínky propagační akce

Tato propagační nabídka je k dispozici pro určité koncové uživatele, kteří momentálně nevlastní produkt společnosti Veeam Software ani ho v minulosti nezakoupili. Součástí této nabídky je pouze sleva na nové licence na produkt Veeam Availability Suite nebo Veeam Backup & Replication edice Enterprise či Enterprise Plus. Výše slevy se může lišit podle velikosti prostředí a místní měny. Součástí nabídky je použití pro veřejný sektor, interní partnery a vzdělávací licence. Tato nabídka se nevztahuje na žádné jiné softwarové produkty Veeam. U některých koncových uživatelů mohou být pro platnost této nabídky požadovány další dva (2) roky předplacené údržby.

Upozorňujeme, že do této nabídky nepatří obnovení vaší podpory/údržby. Roční poplatky za prodloužení se vypočítají podle doporučené maloobchodní ceny edice Enterprise či Enterprise Plus v době jejího obnovení.

Společnost Veeam může požádat o doklad o vlastnictví konkurenčního produktu. Tato propagační nabídka je k dispozici pouze po omezenou dobu a nebude se opakovat.
Tato nabídka platí do 31. prosince 2018.