7 powodów, by NIE odnawiać licencji
IBM Spectrum Protect

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny!

Przejdź na Veeam za cenę odnowienia licencji IBM Spectrum Protect!

Każdego dnia coraz więcej klientów korzystających z tradycyjnych narzędzi do backupu przechodzi na rozwiązanie Veeam®. Dlaczego? Ponieważ tradycyjne technologie opracowane w erze architektur klient-serwer nie są w stanie zapewnić dostępności 24.7.365 wymaganej w dzisiejszych firmach ani możliwości przywrócenia dowolnej usługi IT działającej w chmurze hybrydowej w czasie liczonym w sekundach i minutach.

Poznaj 7 najważniejszych powodów, by NIE odnawiać licencji IBM Spectrum Protect tylko już dziś przejść na rozwiązanie Veeam!

01

Dostępność

Rozwiązanie Veeam zostało specjalnie zaprojektowane na potrzeby nowoczesnej, mocno zwirtualizowanej chmury hybrydowej. Zapoznaj się z badaniem agencji IDC, według którego klienci firmy Veeam realizują parametry SLA dotyczące docelowego czasu i punktu odzyskiwania (RTPO) w 91% przypadków, natomiast gdy korzystali z tradycyjnego narzędzia do backupu, wskaźnik ten wynosił zaledwie 70.7%. Rozwiązanie Veeam powstało z myślą o skutecznym zarządzaniu dzisiejszymi przedsiębiorstwami działającymi non stop zgodnie z koncepcją Always-On Enterprise.

Więcej informacji

Veeam umożliwia realizację wyśrubowanych parametrów umów SLA dotyczących odzyskiwania usług IT — mierzonych w sekundach i minutach. Zapewne nie masz czasu na rozwiązywanie problemów z tradycyjnym narzędziem do tworzenia kopii zapasowych ani dostrajanie operacji backupu przy użyciu wiersza polecenia, parametrów i opcji. Przestarzałe technologie sprawiają, że zarządzanie obecnym środowiskiem backupu w Twojej firmie pochłania wiele czasu i zasobów. Jednak zasoby te można odzyskać przez wdrożenie rozwiązania, które jest jednocześnie proste i wydajne.

02

Innowacyjność

Firma Veeam jest innowacyjnym liderem, który ma na koncie szereg pionierskich funkcji i technologii wyznaczających kierunek rozwoju rynku, zapewnia obsługę najnowszych platform oraz opracował najbardziej wszechstronną i przyszłościową w branży wizję chmury. Program Spectrum Protect obsługuje kilka wybranych lokalizacji przechowywania w chmurze, natomiast rozwiązanie Veeam funkcjonuje w chmurze jak ryba w wodzie — ponad 2600 dostawców usług i rozwiązań chmurowych ma licencję na oferowanie usług współpracujących z funkcją Veeam Cloud Connect.

Więcej informacji

Program Spectrum Protect powstał w latach 80. XX wieku z myślą o ochronie ówczesnych obciążeń fizycznych. Firma Veeam wynalazła technologię Instant VM Recovery®, która pozwala błyskawiczne odzyskać maszynę wirtualną bez dodatkowych ustawień i bez ograniczeń, a ponadto udostępnia automatyczną weryfikację kopii zapasowych i replik, laboratoria wirtualne, mechanizm 2-in-1: backup and replication™ oraz wiele innych funkcji!

03

Rozwój

Veeam jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw na świecie. To prywatna, wyróżniająca się w branży firma, która do 2018 r. powinna osiągnąć roczną sprzedaż na poziomie miliarda dolarów i dysponuje pełną swobodą tworzenia innowacji. Agencje IDC i Ovum uznały produkty firmy Veeam za czołowe rozwiązania do zapewniania dostępności, a dynamika jej rozwoju nie słabnie.

Więcej informacji

Podczas gdy IBM kontynuuje zwolnienia i notuje kolejne spadki przychodów, nie widać żadnych oznak, aby firma Veeam miała wytracić impet wzrostowy — co miesiąc zyskujemy ponad 4000 nowych klientów, a w każdym produkcie wprowadzamy nowe zaawansowane funkcje.

04

Prostota

Prosty model licencjonowania produktów Veeam w połączeniu z łatwym wdrażaniem i architekturą umożliwiającą bezproblemową rozbudowę sprawia, że nowe rozwiązanie jest gotowe do pracy w czasie liczonym w minutach. Ochrona wirtualnych obciążeń i aplikacji nie wymaga agentów, dzięki czemu według agencji IDC dwie trzecie klientów firmy Veeam poświęca o 35% mniej czasu na zarządzanie infrastrukturą dostępności, co pozwala im zająć się bardziej efektywnymi zadaniami.

Więcej informacji

Obowiązujący w przypadku programu Spectrum Protect mało przejrzysty model licencjonowania PVU, skomplikowany model licencjonowania Front End uzależniony od pojemności systemu i liczne opcje składania zamówień utrudniają znalezienie właściwego rozwiązania oraz określenie, jak przyszły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa wpłynie na licencjonowanie.

05

Zaawansowane funkcje

Dzięki czołowym w branży funkcjom, takim jak błyskawiczne, bezagentowe odzyskiwanie aplikacji Microsoft warstwy 1, wbudowana akceleracja sieci WAN, bezpieczne kompleksowe szyfrowanie, nowatorskie programowo definiowane repozytorium Scale-out Backup Repository i zaawansowane narzędzia replikacji zapewniające niemal stałą dostępność danych, możliwości rozwiązania Veeam w środowisku chmury hybrydowej nie mają sobie równych.

Więcej informacji

Podczas gdy program Spectrum Protect najlepiej sprawdza się w najbardziej rozległych środowiskach, rozwiązanie Veeam to znakomity wybór do wdrożenia na poziomie zarówno działu, jak i całego przedsiębiorstwa. Ulepszenia skalowalności zawarte w pakiecie Veeam Availability Suite™ 9.5 umożliwiają ochronę tysięcy maszyn wirtualnych i milionów plików z myślą o zapewnieniu dostępności niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa.

06

Niezawodność

„Po prostu działa” (zgodnie z naszym hasłem „It Just Works”) — to najczęstszy komentarz klientów firmy Veeam. Odnotowują oni znacznie mniej przestojów oraz znacznie mniej błędów tworzenia kopii zapasowych i replikacji niż w przypadku tradycyjnych narzędzi do backupu. Tak naprawdę jest to główny powód, dla którego duże przedsiębiorstwa wybierają rozwiązanie Veeam! Opatentowany przez firmę Veeam mechanizm automatycznego testowania kopii zapasowych i replik ORAZ weryfikacji odzyskiwania obejmujący 100% chronionych obciążeń w połączeniu z czołową w branży pomocą techniczną pozwalają spać spokojnie.

Więcej informacji

IBM obejmuje wiele jednostek organizacyjnych, produktów oraz solidnych, czołowych w branży rozwiązań. Jednak program Spectrum Protect nie oferuje zintegrowanych mechanizmów monitorowania infrastruktury wirtualnej, zautomatyzowanego testowania kopii zapasowych i weryfikacji odzyskiwania, natomiast zawiera wiele złożonych komponentów. Według raportu 2017 Veeam Availability Report sześć na siedem przedsiębiorstw nie ma dużej pewności, że jest w stanie skutecznie chronić i odzyskiwać dane w środowisku wirtualnym. A jaką Ty masz pewność, ze program Spectrum Protect skutecznie chroni dane Twojej firmy?

07

Zadowolenie klientów

Klienci firmy Veeam są ogromnie zadowoleni z funkcji naszych produktów, łatwości ich obsługi, pomocy technicznej i efektywności sprzedaży. Wskaźnik Net Promoter Score firmy Veeam wynosi 73 i jest dwukrotnie wyższy od branżowej średniej, a 9 na 10 klientów firmy Veeam poleciłoby jej produkty innym podmiotom z branży.

Więcej informacji

Nie musisz nam wierzyć na słowo: według danych z konkursu Storage Magazine/SearchStorage.com Quality Awards rozwiązanie Veeam zajęło 1. miejsce wśród programów klasy midrange do backupu i odzyskiwania pod względem początkowej jakości produktu, funkcji produktu, niezawodności i pomocy technicznej. Przy zastosowaniu tych samych kryteriów program Spectrum Protect uplasował się w środku lub na końcu stawki wśród rozwiązań do backupu i odzyskiwania klasy enterprise.

07
+1

Veeam to obecnie niekwestionowany lider rynku

Klienci, partnerzy, analitycy branżowi i media uznają firmę Veeam za niekwestionowanego lidera rynku Availability for the Always-on Enterprise, którego rozwiązania zapewniają wyjątkowe korzyści biznesowe dzięki zaawansowanym funkcjom.

Więcej informacji

OGRANICZONA CZASOWO OFERTA DLA NOWYCH KLIENTÓW FIRMY VEEAM

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny!

W ciągu ostatnich 12 miesięcy na Veeam przeszło ponad 50 000 firm, w tym
wielu wcześniejszych użytkowników programu IBM Spectrum Protect!

Poznaj opinie naszych klientów:

Jestem wyjątkowo zadowolony z łatwości obsługi i niezawodności rozwiązania VEEAM.

Paul Elwin,
Advanced Electrical Equipment, Australia

Veeam to wyjątkowy produkt, wyznaczający tempo rozwoju w obszarze backupu i odzyskiwania. Pod względem wydajności i łatwości obsługi nie ma sobie równych na rynku. Świetna robota, tak trzymać!

Stephen Flynn,
FCRMedia, Irlandia

Jednym z powodów, dla których wybraliśmy rozwiązanie Veeam, był brak agentów. Ich obsługa jest bardzo czasochłonna, a nie chcieliśmy narażać się na ryzyko wielodniowego nietworzenia kopii zapasowych tylko dlatego, że podczas aktualizacji oprogramowania zapomnimy zainstalować agenta na jakiejś maszynie wirtualnej.

Joost Hermans,
administrator systemów IT, Blokker B.V.

Pobierz BEZPŁATNĄ wersję próbną

Zobacz rozwiązanie Veeam na własne oczy. Wypróbuj pakiet Veeam Availability Suite 9.5 bezpłatnie przez 30 dni

Pobierz BEZPŁATNĄ wersję próbną

Regulamin promocji

Ta oferta promocyjna jest przeznaczona dla określonych klientów-użytkowników końcowych, którzy obecnie nie posiadają ani w przeszłości nie kupili produktu firmy Veeam Software. Oferta zapewnia oszczędności przy zakupie nowych licencji pakietu Veeam Availability Suite lub rozwiązania Veeam Backup & Replication wyłącznie w wersji Enterprise lub Enterprise Plus. Kwota oszczędności może się różnić w zależności od rozmiaru środowiska i kursu walut lokalnych. Oferta obejmuje licencje dla sektora publicznego, do użytku wewnętrznego partnerów i dla sektora edukacji. Oferta nie dotyczy innych produktów firmy Veeam Software. W przypadku niektórych klientów-użytkowników końcowych warunkiem skorzystania z oferty może być dodatkowy zakup dwóch (2) lat przedpłaconych usług konserwacji.

Uwaga: oferta nie obejmuje odnowień pomocy technicznej/konserwacji. Opłaty za roczne odnowienie zostaną obliczone na podstawie sugerowanej przez producenta ceny wersji Enterprise lub Enterprise Plus obowiązującej w czasie odnowienia.

Firma Veeam może zażądać dowodu własności konkurencyjnego produktu. Ta oferta promocyjna jest dostępna przez ograniczony czas i ma charakter niepowtarzalny.
Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2018 r.