IBM Spectrum Protect'i YENİLEMEMEK
için 7 Sebep

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

IBM Spectrum Protect'i yenilemeye ödeyeceğiniz fiyata Veeam'e geçin!

Her geçen gün daha da çok geleneksel yedekleme müşterisi Veeam®'e geçiyor. Neden mi? Çünkü işlemci-sunucu için tasarlanan geleneksel teknolojiler, günümüz işletmelerinin, karma bulutta çalıştırılan herhangi bir BT hizmetini dakikalar ve hatta saniyeler içinde geri yükleyebilme talebi olan 7.24.365 Kesintisiz Çalışırlığı sağlayamıyor.

IBM Spectrum Protect'ı YENİLEMEK YERİNE Veeam'e geçmek için başlıca 7 nedene göz atın!

01

Kesintisiz Çalışırlık

Veeam, modern ve yüksek düzeyde sanallaştırılmış karma bulutunuz için özel olarak tasarlanmış bir çözümdür. Önceki geleneksel sağlayıcılarının yalnızca %70.7 ile yakalayabildiği kurtarma zamanı ve noktası hedefleri (RTPO) SLA'larında, Veeam müşterilerinin %91'lik yakalama oranına nasıl yükseldiklerini öğrenmek için IDC araştırmasına göz atın. Veeam günümüzün Kesintisiz Çalışan Firmalarını yönetmek için tasarlandı.

Daha fazla bilgi edinin

Veeam saniyeler ve dakikalar ile ölçülebilecek son derece zorlu BT hizmet kurtarma SLA'larını karşılamanızı sağlar. Geleneksel yedeklemedeki performansla ilgili sorunları gidermeye veya komut satırları, anahtarlar ve seçenekler aracılığıyla yedeklerde ayarlama yapmaya vaktiniz yok. Eski teknolojiler kullanarak, yedekleme ortamınızın yönetimi için çok fazla zaman ve kaynak yatırımı yaptınız. Bu kaynakları basit ve güçlü bir çözüm ile geri alın.

02

İnovasyon

Veeam, pazara yön veren yetenekleri sunma, en yeni platformları destekleme ve sektördeki eksiksiz ve ileriye dönük bulut vizyonuna sahip olma konusunda kendini kanıtlamış yenilikçi bir liderdir. Spectrum Protect bazı bulut hedeflerini desteklerken, Veeam Cloud Connect için hizmet sağlamak üzere lisans almış 2600'den fazla bulut ve hizmet sağlayıcısıyla çalışan Veeam, bulutu baştan sona benimsemiştir.

Daha fazla bilgi edinin

Spectrum Protect, o dönemki fiziksel iş yüklerini korumak üzere 1980'lerde tasarlanmıştır. Veeam, ek kurulum veya sınırlama olmaksızın Instant VM Recovery®, yedekler ve replikalar için otomatik doğrulama, Virtual Labs, 2-in-1: backup and replication™ ve sayısız farklı özellik keşfetti!

03

Büyüme

Veeam dünyada en hızlı büyüyen kurumsal yazılım şirketlerinden biridir. Yıllık satış rakamlarında 2018 yılına kadar 1 milyar dolar seviyesini yakalamak üzere olan, inovasyon özgürlüğüne sahip güçlü bir özel şirkettir. Kesintisiz Çalışırlık çözümleri arasında IDC ve Ovum'un en iyi seçeneklerden biri olarak kabul ettiği Veeam'in yakaladığı ivmenin daha bir benzeri yoktur.

Daha fazla bilgi edinin

IBM çalışanlarını işten çıkarmaya ve gelir kaybetmeye devam ederken, Veeam'in bünyesine her ay 4000'in üzerinde yeni müşteri katmasının yanı sıra her bir sürümüne yeni ve güçlü özellikler ekliyor olması sürekli büyüdüğünü gösteriyor.

04

Sadelik

Veeam'in lisanslama konusundaki basit ve doğrudan yaklaşımı, zahmetsiz, ölçeklenebilir bir mimari ve kurulum ile bir araya gelerek dakikalar içinde çalışmaya hazır hale gelmenizi sağlar. Sanal iş güçleri veya uygulamaları korumak için herhangi bir ajana ihtiyaç duymamasından dolayı IDC, her üç Veeam müşterisinden ikisinin Kesintisiz Çalışırlık altyapısını yönetmek için %35 daha az zaman harcayarak, daha üretken görevlere zaman ayırabildiğini belirtiyor.

Daha fazla bilgi edinin

Spectrum Protect'in karmaşık PVU lisanslaması, komplike Ön Uç kapasite lisanslaması ve birden çok sipariş seçeneği doğru çözümü bulmanızı ve gelecekte lisanslamanın hızlı büyüyen kuruluşunuza nasıl etkileri olacağını anlamanızı zorlaştırabilir.

05

Güçlü yetenekler

Katman 1 Microsoft uygulamaları için anında, ajansız kurtarma, yerleşik WAN hızlandırma, güvenli uçtan uca şifreleme, yenilikçi yazılım tanımlı Scale-out Backup Repository ve neredeyse kesintisiz veri kullanılabilirliği sağlayan gelişmiş replikasyon araçları gibi sektör lideri özellikleriyle Veeam'in karma bulutunuza yönelik yetenekleri rakipsizdir.

Daha fazla bilgi edinin

Spectrum Protect'in en geniş ortamlarda yüksek performans göstermesine karşın Veeam hem departman hem de kurumsal kurulumlar için ideal bir seçimdir. Veeam Availability Suite™ 9.5 ile sağlanan ölçeklenebilirlik geliştirmeleri, şirketinizin boyutu ne olursa olsun Veeam'in Kesintisiz Çalışırlık sağlamak üzere binlerce sanal makineyi ve milyonlarca dosyayı korumasını sağlıyor.

06

Güvenilirlik

"It Just Works" – Veeam müşterilerinin Veeam çözümleri için en çok yaptığı yorum. Geleneksel yedekleme çözümlerine göre çok daha az kesinti süresi yaşadıklarını ve daha az yedekleme ve replikasyon hatasıyla karşılaştıklarını belirtiyorlar. Kuruluşların Veeam'i seçmesindeki birinci sebep de tam olarak bu! İş yüklerinizin tamamı için patent hakları alınmış otomatik yedekleme ve replika testi, AYRICA iş yüklerinizin tamamı için doğrulanmış kurtarma özellikleri Veeam'in sektör lideri müşteri desteğiyle bir araya geldiğinde geceleri çok daha rahat uyuyacaksınız.

Daha fazla bilgi edinin

IBM farklı iş birimlerine, ürünlere ve güvenilir endüstri lideri çözümlere sahiptir. Spectrum Protect entegre sanal altyapı izleme, otomatik yedekleme testi ve kurtarma doğrulaması içermez; buna karşın birden çok karmaşık bileşene sahiptir. 2017 Veeam Availability Report'un da ortaya koyduğu verilere göre her yedi kuruluştan altısı sanal ortamlarındaki veri koruma ve kurtarma yeteneklerine çok fazla güvenmiyor. Spectrum Protect'in verilerinizi güvenilir şekilde koruyabileceğinden ne kadar eminsiniz?

07

Müşteri memnuniyeti

Veeam müşterileri, ürün özelliklerimizden ve işlevlerinden, kullanım kolaylığından, teknik destek ve satış verimliliğimizden sonuna kadar memnun. Sektör ortalamasının iki katı üstündeki (73) Net Tavsiye Skoru (NPS) ile her 10 Veeam müşterisinden 9'u Veeam'i çalışma arkadaşlarına ÖNERİYOR.

Daha fazla bilgi edinin

En iyisi biz sözü onlara bırakalım: Storage Magazine/SearchStorage.com Kalite Ödülleri'ne göre Veeam, orta segment yedekleme ve kurtarma yazılımları arasında ilk ürün kalitesi, ürün özellikleri, güvenilirlik ve destek açısından birincidir. Aynı kategorilerde ise Spectrum Protect benzer kurumsal yedekleme ve kurtarma seçenekleri arasında ortada veya sonda yer almıştır.

07
+1

Veeam Artık Tartışmasız Pazar Lideri

Müşteriler, iş ortakları, sektör analistleri ve medya Veeam'i güçlü özellikleri sayesinde benzersiz iş avantajları sunan Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği alanında açık ara sektör lideri olarak kabul ediyor.

Daha fazla bilgi edinin

YENİ VEEAM MÜŞTERİLERİ İÇİN SINIRLI SÜRELİ TEKLİF

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Birçoğu da IBM Spectrum Protect'ten olmak üzere son 12 ayda 50.000'den
fazla şirket Veeam'e geçiş yaptı!

Müşterilerimizin neler söylediğine göz atın.

VEEAM çözümünün kullanım kolaylığı ve güvenilirliği sayesinde mutlu müşteriler.

Paul Elwin,
Advanced Electrical Equipment, Avustralya

Veeam, yedekleme ve kurtarma alanına öncülük eden olağanüstü bir ürün. Hatasız kullanılabilirliği ve performansı Veeam'i bu pazarın lideri yapıyor. Harika, bu şekilde devam edin!!!

Stephen Flynn,
FCRMedia, İrlanda

Veeam'i seçmemizin asıl nedenlerinden biri ajansız olması. Ajanların bakımı uzun zaman alır ve yazılım yükseltmesi yaparken bir sanal makineye ajan yüklemeyi unutmamız durumunda yedekleme yapmadan günlerce devam etme riskini göze almak istemedik.

Joost Hermans,
BT Sistem Yöneticisi, Blokker B.V.

ÜCRETSİZ deneme sürümünüzü indirin

Veeam'i çalışırken kendi gözlerinizle görün. Veeam Availability Suite 9.5'i 30 gün ücretsiz deneyin

ÜCRETSİZ deneme sürümünü indirin

Promosyon Hükümleri ve Koşulları

Bu Promosyon Teklifi şu anda bir Veeam Software Ürününe sahip olmayan veya geçmişte bir Veeam Software Ürünü satın almamış belirli son kullanıcı müşterilere yöneliktir. Bu teklif yalnızca Veeam Availability Suite veya Veeam Backup & Replication Enterprise veya Enterprise Plus sürümlerinin yeni lisansları için indirimli avantaj sağlar. Ortam boyutu ve bölgesel para birimleri nedeniyle tasarruf miktarı değişiklik gösterebilir. Bu Teklif kamu sektörü, dahili iş ortağı kullanımı ve eğitim lisanslarını kapsamaktadır. Bu Teklif diğer Veeam Software ürünleri için geçerli değildir. Bazı son kullanıcı müşterilerin katılabilmesi için ek iki (2) yıllık ön ödemeli bakım gerekebilir.

Bu Teklifin destek/bakım yenilemelerinizi içermediğini lütfen unutmayın; yıllık yenileme ücretleriniz, yenileme zamanında Enterprise ya da Enterprise Plus sürümü ÜTEPF'sine bağlı olarak hesaplanacaktır.

Veeam, rakip bir ürüne sahip olunduğuna dair kanıt talep edebilir. Bu Promosyon Teklifi sınırlı süreliğine geçerlidir ve tekrar kullanılamaz.
Bu Teklif 31 Aralık 2018'de sona ermektedir.