7 Důvodů proč
NEOBNOVIT STARŠÍ
ZÁLOHOVACÍ PRODUKT

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Každý den přechází víc a víc zákazníků ze starších zálohovacích produktů na řešení Veeam®. Proč? Protože technologie určené pro éru klient-server nemohou poskytovat dostupnost 24.7.365, kterou dnešní firmy vyžadují spolu s možností obnovení jakékoli služby IT běžící v hybridním cloudu během několika sekund a minut.

Další informace

Nahrazení staršího zálohování je klíčovým krokem umožňujícím digitální transformaci, zachování kontinuity provozu a vyšší flexibilitu. Společnost Veeam dramaticky zlepšuje plnění smluv o rozsahu služeb (SLA), zvyšuje spolehlivost a snižuje provozní komplikovanost, což má za následek měřitelnou návratnost investic a nižší celkové náklady na vlastnictví.

Přejděte na řešení Veeam a přidejte se k tisícům dalších. Získáte tak nejlepší řešení dostupnosti navržené od základů k ochraně aplikací a dat, ať se nacházejí kdekoli – on-site nebo v cloudu, na notebooku či stolním počítači, na virtuálních počítačích nebo fyzických serverech – prostě kdekoli!

Přečtěte si sedm hlavních důvodů, proč NEOBNOVIT produkt Legacy Backup a přejít ještě dnes na řešení Veeam!

01

Dostupnost vs. tradiční zálohování

Společnost Veeam nabízí řešení navržené speciálně pro moderní, vysoce virtualizovaný svět hybridního cloudu.Umožňuje dosahovat plnění náročných požadavků smluv SLA na obnovení služby IT, které lze měřit v sekundách a minutách, na rozdíl od hodin a dní u starších technologií.

Další informace

Dle zprávy IDC dosahují zákazníci využívající řešení Veeam cílů doby a bodu obnovení (RTPO™) v rámci smluv SLA v 91 % případů ve srovnání s pouhými 70.7 % u předchozích starších poskytovatelů. Řešení Veeam bylo vytvořeno tak, aby dokázalo zvládnout množství dat, která se v datových centrech nacházejí dnes – nikoli dat, která v nich byla včera.

02

Inovace vs. stávající stav

Společnost Veeam je lídrem v oblasti inovací a časem prověřenou jedničkou přinášející možnosti, které definují trh, podporu nejnovějších platforem a nejkomplexnější a pokrokovou vizi cloudu v oboru.

Další informace

Tradiční řešení byla navržena, aby chránila pracovní prostředí minulých desetiletí, stále jim však chybí některé klíčové funkce, se kterými přišla společnost Veeam, např. okamžité obnovení virtuálních počítačů® bez omezení, řešení SureBackup® a SureReplica, virtuální laboratoře, 2 v 1: zálohování a replikace ™ a mnoho dalších!

Podívejte se, jak se v průběhu let vyvíjelo řešení Veeam Backup & Replication

03

Růst vs. nejistá budoucnost

Veeam je momentálně jednou z nejrychleji rostoucích softwarových společností. Jedná se o „raketu“ v soukromém vlastnictví, která směřuje k cíli, jímž je dosáhnout do roku 2018 ročního obratu ve výši 1 mld. $ a mít možnost dále inovovat. Společnosti IDC a Ovum ji považují za nejlepší volbu v oblasti ochrany dat a řešení dostupnosti. Rozvojový potenciál společnosti Veeam ostře kontrastuje se zaostáváním inovací a v mnoha případech klesajícími tržbami a snižujícím se tržním podílem poskytovatelů tradičních zálohovacích řešení. Protože tito poskytovatelé propouštějí zaměstnance ve velkém a bojují s tím, aby se udrželi na trhu moderních datových center, můžeme jen spekulovat o dalších krocích, které podniknou, aby dali věci do pořádku.Naproti tomu růst společnosti Veeam nevykazuje žádné známky zpomalování – každý měsíc jí přibývá více než 4 tisíce nových zákazníků a s každým vydáním svých řešení přináší nové výkonné funkce.

04

Jednoduchost vs. komplikovanost

Přímočarý přístup společnosti Veeam ke správě licencí spolu s velmi nenáročnou, škálovatelnou architekturou a nasazením bez námahy vám umožní rychlé spuštění a zprovoznění v řádu minut.Bez agentů určených na ochranu virtuálních pracovních prostředí či aplikací stráví 2 ze 3 zákazníků společnosti Veeam o 35 % méně času správou infrastruktury dostupnosti, díky čemuž mají více času na produkční úkony.

Další informace

Ve srovnání se zastaralými licenčními množstevními požadavky, ohromným počtem agentů a samostatně licencovaným produktům starších řešení je volba zcela jasná.

05

Výkonné funkce vs. nedostatek důležitých funkcí

Se špičkovými funkcemi, k nimž patří například okamžité obnovení aplikací Microsoft 1. stupně bez použití agenta, vestavěná akcelerace sítě WAN, zabezpečené komplexní šifrování, inovativní úložiště Scale-out Backup Repository™, hluboká integrace s předními primárními a deduplikačními poli úložišť a pokročilé možnosti replikace umožňující téměř nepřetržitou dostupnost dat, nemá Veeam u tradičních zálohovacích řešení konkurenci.

06

Spolehlivost vs. odhadování

„Prostě to funguje“ – to je zpětná vazba od zákazníků společnosti Veeam. Zákazníci společnosti Veeam hlásí podstatně kratší dobu prostojů a méně chyb zálohování a replikace než u starších řešení pro zálohování. A to je ten hlavní důvod, proč velké podniky volí Veeam!Díky patentovanému automatickému testování záloh a replik A ověřování obnovení pro 100 % vašich pracovních prostředí v kombinaci se špičkovou zákaznickou podporou společnosti Veeam budete v noci spát klidněji.

Další informace

Starší zálohovací řešení na druhou stranu nemají žádné monitorování infrastruktury ani žádné testování automatického zálohování a ověřování obnovení –nechávají vás tedy zranitelnými vůči potenciálnímu poškození dat a selhání obnovení.

07

Spokojenost zákazníků vs. frustrace zákazníků

Zákazníci společnosti Veeam jsou s funkcemi a funkčností našich produktů, jednoduchostí používání, technickou podporou a efektivitou prodeje v drtivé většině spokojeni. 9 z 10 zákazníků společnosti Veeam BY DOPORUČILO řešení Veeam svým kolegům, čemuž nasvědčuje také hodnocení míry spokojenosti, které je dvakrát vyšší, než je průměr v odvětví.

Další informace

Bývalí uživatelé starších zálohovacích řešení nám sdělili, že na řešení Veeam přešli kvůli jeho stabilnímu, vysokému výkonu zaměřenému na hybridní cloud, který jejich předchozí řešení prostě nemohlo zajistit.

07
+1

Společnost Veeam je nyní jasný lídr na trhu

Zákazníci, partneři, analytici v odvětví i média uznávají společnost Veeam jako jasného lídra na trhu řešení dostupnosti pro velké podniky, který díky výkonným funkcím nabízí jedinečné obchodní výhody.

Další informace

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY VEEAM

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Více než 50 tisíc společností přešlo za posledních 12 měsíců na řešení Veeam – mnozí z nich právě ze starších zálohovacích řešení!

Podívejte se, co říkají naši zákazníci.

Veeam Backup & Replication je jedno z těch vzácných řešení, která vás překvapí hned po zakoupení. V oboru pracuji již více než 15 let a ještě nikdy jsem neviděl produkt, který by mě překvapil tak jako Veeam.

Brett Monaghan
hlavní inženýr pro infrastrukturu
Imperial Tobacco Australia

Řešení Veeam bych doporučil všem společnostem s virtuálním prostředím. Je ekonomické, snadno použitelné a užitečné. Veeam zjednodušuje složitost tradičního zálohování.

Laurent Timmermans
systémový inženýr IT oddělení
Tecteo Group

Okamžité obnovení virtuálních počítačů jsme otestovali ve výrobě a víme, že nám díky snížení množství výpadků na minimum v případě ztráty virtuálního počítače může ušetřit dost peněz. Když to srovnáme se způsobem zálohování virtuálních počítačů v minulosti, řešení Veeam se zaplatilo během tří měsíců.

Kay-Åge Lian
hlavní IT konzultant
EB

Společnost Veeam zahájila revoluci způsobu, kterým chráníme svá data. Svému prostředí zálohování nyní plně důvěřujeme a máme jistotu, že budeme při zálohování 100% úspěšní.

Pieter Kruger
vedoucí oddělení hostovaných služeb
PricewaterhouseCoopers South Africa

Řešení Veeam nám ušetřilo starosti se zálohováním, takže máme více času na řešení problémů koncových uživatelů. Díky řešení od společnosti Veeam nemusíme řešit potíže se zálohami, stačí se každý den podívat na vygenerovanou report o stavu záloh. Řešení Veeam dokonce automaticky přidává nové virtuální počítače do úloh zálohování. S řešením Veeam toho musíme dělat ručně jen velmi málo.

Brent Braun
Specialista na zabezpečení infrastruktury sítě
Appletonský školní obvod

Stáhněte si zkušební verzi ZDARMA

Podívejte se sami na řešení Veeam v akci. Vyzkoušejte si produkt Veeam Availability Suite 9.5 na 30 dní zdarma.

Stáhnout zkušební verzi ZDARMA

Obchodní podmínky propagační akce

Tato propagační nabídka je k dispozici pro určité koncové uživatele, kteří momentálně nevlastní produkt společnosti Veeam Software ani ho v minulosti nezakoupili. Součástí této nabídky je pouze sleva na nové licence na produkt Veeam Availability Suite nebo Veeam Backup & Replication edice Enterprise či Enterprise Plus. Výše slevy se může lišit podle velikosti prostředí a místní měny. Součástí nabídky je použití pro veřejný sektor, interní partnery a vzdělávací licence. Tato nabídka se nevztahuje na žádné jiné produkty společnosti Veeam Software. U některých koncových uživatelů mohou být pro platnost této nabídky požadovány další dva (2) roky předplacené údržby.

Upozorňujeme, že do této nabídky nepatří obnovení vaší podpory/údržby. Roční poplatky za prodloužení se vypočítají podle doporučené maloobchodní ceny edice Enterprise či Enterprise Plus v době jejího obnovení.

Společnost Veeam může požádat o doklad o vlastnictví konkurenčního produktu. Tato propagační nabídka je k dispozici pouze po omezenou dobu a nebude se opakovat. Tato nabídka platí do 31. prosince 2018.