Geleneksel
Yedeklemeyİ

YENİLEMEMEK için 7 Sebep

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Her geçen gün daha da çok geleneksel yedekleme müşterisi Veeam®'e geçiyor. Neden mi? Çünkü istemci-sunucu çağı için tasarlanan teknolojiler, günümüz işletmelerinin karma bulutta çalıştırılan herhangi bir BT hizmetini dakikalar ve hatta saniyeler içinde geri yükleyebilme talebi olan 7.24.365 Kesintisiz Çalışırlığı sağlayamıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Geleneksel yedeklemenin bırakılması dijital dönüşümü, iş sürekliliğini ve artırılmış çevikliği mümkün kılan en önemli adımdır. Veeam, hizmet düzeyi sözleşmelerine (SLA'lar) olan erişimi önemli ölçüde iyileştirir, güvenilirliği artırır ve operasyonel karmaşayı azaltır ve bu sayede ölçülebilir ROI ve daha düşük TCO sağlar.

Veeam'e geçiş yaparak binlerce kişinin arasındaki yerinizi alın ve ister iş yerinde veya bulutta, ister dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarda, isterseniz sanal makinelerde veya fiziksel sunucularda olsun, dilediğiniz her yerden uygulamaları ve verileri korumak için sıfırdan tasarlanmış Kesintisiz Çalışırlık çözümüne sahip olun!

Geleneksel Yedekleme YENİLEMEK YERİNE Veeam'e geçmek için başlıca 7 nedene göz atın!

01

Kesintisiz Çalışırlık ve Geleneksel Yedekleme

Veeam, modern ve yüksek düzeyde sanallaştırılmış karma bulut dünyası için özel olarak tasarlanmış bir çözümdür. Geleneksel teknolojilerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu saatlere ve günlere kıyasla, saniyeler ve dakikalar içinde ölçülebilen BT hizmet kurtarma için katı SLA hedeflerini karşılamanıza imkan tanır.

Daha fazla bilgi edinin

IDC'a göre, Veeam müşterileri kurtarma zamanı ve noktası hedefi (RTPO™) SLA'larını %91 oranında karşılarken, önceki geleneksel sağlayıcılarında bu oran yalnızca %70.7'da kalıyor. Veeam, geçmiş yılların değil, bugünün veri merkezlerinde bulunan veri miktarlarını yönetmek için geliştirildi.

02

İnovasyon ve Statüko

Veeam, pazara yön veren yetenekleri ilk olarak sunma, en son platformları destekleme ve sektördeki en kapsamlı ve ileriye dönük bulut vizyonuna sahip olma konusunda kendini kanıtlamış bir inovasyon lideridir.

Daha fazla bilgi edinin

Geleneksel çözümler yıllar öncesinde iş yüklerini korumak için tasarlandı, ancak Veeam tarafından çıkarılan Instant VM Recovery®, SureBackup®, SureReplica, Virtual Labs ve 2-in-1: backup and replication™ gibi pek çok ürünün sunduğu temel özelliklerin halen gerisinde!

Veeam Backup & Replication'ın yıllar içinde nasıl geliştiğine göz atın

03

Büyüme ve Belirsiz Gelecek

Veeam bugün en hızlı büyüyen kurumsal yazılım şirketlerinden biridir. Yıllık satış rakamlarındaki hedefi 2018 yılına kadar 1 milyar Dolar seviyesini yakalamak olan ve inovasyon yapma özgürlüğüne sahip güçlü bir özel şirkettir. Veri koruma ve Kesintisiz Çalışırlık çözümleri arasında IDC ve Ovum'un en iyi seçeneklerden biri olarak kabul ettiği Veeam'in yakaladığı ivme, geleneksel yedekleme sağlayıcılarının azalmakta olan pazar payının tam aksi yönünde ilerliyor. Modern veri merkezinde güncelliği yakalama sorunuyla uğraşan bu sağlayıcılar, toplu işten çıkarma uygularken, bunun için atılması gereken ek adımların ne olacağı konusunda düşünüyorlar. Veeam'in her ay 4000'in üzerinde yeni müşteriyle birlikte, her sürümünde yeni ve güçlü özellikler eklemesi sürekli büyüdüğünü gösteriyor.

04

Sadelik ve Karmaşa

Veeam'in lisanslama konusundaki basit ve doğrudan yaklaşımı, zahmetsiz, ölçeklenebilir bir mimari ve dağıtım ile bir araya gelerek dakikalar içinde çalışmaya hazır hale gelmenizi sağlar. Sanal iş yükü veya uygulamaları korumak için hiçbir ajan bulunmasına gerek olmadığından, her 3 Veeam müşterisinden 2'si, Kesintisiz Çalışırlık altyapısını yönetmek için %35 daha az zaman harcarken, bu sayede artakalan zamanlarını daha verimli görevler için kullanıyorlar.

Daha fazla bilgi edinin

Geleneksel çözümlerin birden fazla lisanslama gerekliliği, sayısız ajan ve ayrı ayrı lisanslanmış ürünleriyle karşılaştırıldığında seçim apaçık ortada.

05

Güçlü Yetenekler ve Önemli Özelliklerin Yoksunluğu

Katman 1 Microsoft uygulamaları için anında ve ajansız kurtarma, yerleşik WAN hızlandırma, güvenli uçtan uca şifreleme, yenilikçi Scale-out Backup Repository™, önde gelen birincil ve veri tekilleştirme depolama dizileriyle derinlemesine entegrasyon ve neredeyse kesintisiz veri kullanılabilirliği sağlayan gelişmiş replikasyon yetenekleri gibi sektör lideri özellikleri sayesinde, Veeam yetenekleri geleneksel yedekleme çözümleri karşısında tartışılmaz.

06

Güvenilirlik ve Varsayım

"It Just Works" – Veeam müşterilerinin Veeam çözümleri için yaptığı yorum. Veeam müşterileri, geleneksel yedekleme çözümlerine göre çok daha az kesinti süresi yaşadıklarını ve daha az yedekleme ve replikasyon hatasıyla karşılaştıklarını belirtiyor. Kuruluşların Veeam'i seçmesindeki birinci sebep de tam olarak bu! İş yüklerinizin tamamı için patent hakları alınmış otomatik yedekleme ve replika testi VE doğrulanmış kurtarma özellikleri Veeam'in sektör lideri müşteri desteğiyle bir araya geldiğinde geceleri çok daha rahat uyuyacaksınız.

Daha fazla bilgi edinin

Diğer yandan geleneksel yedekleme çözümlerinde altyapı izleme ve otomatik yedekleme testi ve kurtarma doğrulaması özelliği olmadığından verilerde olası bozulma riski ve geri yükleme hataları ile karşı karşıya kalırsınız.

07

Müşteri Memnuniyeti ve Hayal Kırıklığı

Veeam müşterileri, ürün özelliklerimizden ve işlevlerinden, kullanım kolaylığından, teknik destek ve satış verimliliğimizden sonuna kadar memnun. Sektör ortalamasının iki katı üstündeki Net Tavsiye Skoru (NPS) ile, her 10 Veeam müşterisinden 9'u Veeam'i çalışma arkadaşlarına ÖNERİYOR.

Daha fazla bilgi edinin

Eski geleneksel yedekleme kullanıcıları önceki çözümün sağlayamadığı, sabit ve karma bulut odaklı yüksek performans için Veeam'e geçiş yaptıklarını söylüyor.

07
+1

Veeam Artık Tartışmasız Pazar Lideri

Müşteriler, iş ortakları, sektör analistleri ve medya Veeam'i güçlü özellikleri sayesinde benzersiz iş avantajları sunan Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği alanında açık ara sektör lideri olarak kabul ediyor.

Daha fazla bilgi edinin

YENİ VEEAM MÜŞTERİLERİ İÇİN SINIRLI SÜRELİ TEKLİF

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Birçoğu da Geleneksel Yedeklemeden olmak üzere, son 12 ayda 50.000'den fazla şirket Veeam'e geçiş yaptı!

Müşterilerimizin neler söylediğine göz atın.

Veeam Backup & Replication, kullanmaya başladığınız anda sizi şaşırtabilen çok az sayıda çözümden biridir. 15 yıldan uzun süredir sektörün içindeyim ve beni Veeam kadar şaşırtan bir ürün görmedim.

Brett Monaghan
Kıdemli Altyapı Mühendisi
Imperial Tobacco Australia

Sanal ortamı olan her şirkete Veeam'i öneriyorum. Ekonomik, kullanımı kolay ve yararlı bir çözüm. Veeam, geleneksel yedeklemenin getirdiği karmaşıklığı ortadan kaldırıyor.

Laurent Timmermans
Sistem Mühendisi BT Departmanı
Tecteo Group

Üretimde Instant VM Recovery'yi test ettik ve sanal makineleri kaybetmemiz halinde kesinti süresini azaltarak bize nerede en çok tasarruf ettirebileceğini gördük. Geçmişteki sanal makine yedeklemeleriyle karşılaştırıldığında Veeam 3 ay içinde kendi maliyetini fazlasıyla çıkardı.

Kay-Åge Lian
Kıdemli BT Danışmanı
EB

Veeam, veri koruma yöntemimizi kökünden değiştirdi. Artık yedekleme ortamımıza tam anlamıyla güveniyoruz. %100 kurtarma oranı elde edebileceğimizden emininiz.

Pieter Kruger
Barındırılan Hizmetler Kıdemli Yöneticisi
PricewaterhouseCoopers Güney Afrika

Veeam yedeklemeyi bizim için bir uğraş olmaktan çıkardı, böylece son kullanıcı sorunlarının çözümüne daha çok zaman ayırabildik. Veeam sayesinde yedekleme sorunlarını gidermemize gerek yok; her gün oluşturulan yedekleme durumu raporuna bakmamız yeterli. Veeam, yeni sanal makineleri yedekleme işlerine otomatik olarak ekliyor. Veeam ile manuel yapılan çok az iş var.

Brent Braun
Ağ Altyapısı Güvenlik Uzmanı
Appleton Area School District

ÜCRETSİZ deneme sürümünüzü indirin

Veeam'i çalışırken kendi gözlerinizle görün. Veeam Availability Suite 9.5'i 30 gün ücretsiz deneyin

ÜCRETSİZ deneme sürümünü indirin

Promosyon Hükümleri ve Koşulları

Bu Promosyon Teklifi şu anda bir Veeam Software Ürününe sahip olmayan veya geçmişte bir Veeam Software Ürünü satın almamış belirli son kullanıcı müşterilere yöneliktir. Bu Teklif yalnızca Veeam Availability Suite ya da Veeam Backup & Replication Enterprise veya Enterprise Plus sürümlerinin yeni lisansları için indirimli avantaj sağlar. Ortam boyutu ve bölgesel para birimleri nedeniyle tasarruf miktarı değişiklik gösterebilir. Bu Teklif kamu sektörü, dahili iş ortağı kullanımı ve eğitim lisanslarını kapsamaktadır. Bu Teklif diğer Veeam Software ürünleri için geçerli değildir. Bazı son kullanıcı müşterilerin katılabilmesi için ek iki (2) yıllık ön ödemeli bakım gerekebilir.

Bu Teklifin destek/bakım yenilemelerinizi içermediğini lütfen unutmayın; yıllık yenileme ücretleriniz, yenileme zamanında Enterprise ya da Enterprise Plus sürümünün ÜTEPF'sine bağlı olarak hesaplanacaktır.

Veeam, rakip bir ürüne sahip olunduğuna dair kanıt talep edebilir. Bu Promosyon Teklifi sadece sınırlı süreliğine geçerlidir ve tekrar kullanılamaz. Bu Teklif 31 Aralık 2018'de sona ermektedir.