NOVINKA Veeam Availability Orchestrator

Zajistěte kontinuitu podnikání a dodržování zásad zotavení po havárii
Zaregistrujte se ještě dnes, a jakmile bude tento nový produkt dostupný, dozvíte se to jako první, nebo se zaregistrujte pro získání verze release candidate!

Snadné vytváření, dokumentování a testování plánů zotavení po havárii (DR).

Přestože má řada podnikových zákazníků připraven nějaký plán zotavení po havárii, jeho vytvoření, zdokumentování a testování bývá složité a nepohodlné. To vede k plánům zotavení po havárii, které jsou nevyzkoušené a zastaralé, což ohrožuje dodržování předpisů i dostupnost podniku.

NOVINKA Veeam® Availability Orchestrator vyřeší tyto problémy tak, že nabídne organizaci modul orchestrace pro zotavení po havárii pro produkt Veeam Backup & Replication™. Můžete tak automaticky vytvářet, dokumentovat a testovat plány zotavení po havárii, které jsou plně připraveny na potvrzení vedení a zainteresovaných stran na úrovni C, a prokázat dodržování oborových předpisů a auditů.

Produkt je vytvořen přímo pro velké podniky

Veeam Availability Orchestrator bude mít následující funkce:
OrchestraceOrchestrace záloh a replik Veeam pomocí definovaného plánu zotavení po havárii.
Automatické testování zotavení po haváriiAutomatické testování zotavení po havárii bez narušení provozu, které zajistí spolehlivost a umožní vyhnout se náročným ručním procesům.
Dodržování předpisů a dokumentaceIntegrovaná dokumentace, aktualizace a vytváření reportů o plánech zotavení po havárii, které uspokojí požadavky na dodržování předpisů.

Řešení dostupnosti pro velké podniky

Proto se společnost Veeam stala průkopníkem na novém trhu řešení dostupnosti pro velké podniky. Snaží se pomáhat organizacím plnit současné cíle úrovně služeb zajištěním obnovení jakékoli služby IT a příslušných aplikací a dat v řádu sekund a minut.

Zaregistrujte se, a jakmile bude tento nový produkt dostupný, dozvíte se to jako první!