NOVINKA Veeam Availability Orchestrator

Orchestrace zotavení po havárii pro velké podniky
Zaregistrujte se ještě dnes a jakmile bude tento produkt dostupný, dozvíte se to jako první, nebo se přihlaste do betaverze!

Snadné provádění, testování a dokumentace plánů zotavení po havárii (DR).

Přestože mnoho podnikových zákazníků má připravené nějaké plány na zotavení po havárii, jejich testování, provádění a dokumentace bývají složité a nepohodlné. To vede k plánům zotavení po havárii, které jsou nevyzkoušené a zastaralé, což ohrožuje dodržování norem i dostupnost podniku.

Tyto problémy vyřeší NOVÝ Veeam® Availability Orchestrator, který poskytne podnikům modul orchestrace zotavení po havárii pro Veeam Backup & Replication nebo Veeam Availability Suite™. Jeho vydání je plánováno v průběhu roku 2017.

Produkt je vytvořen přímo pro velké podniky!

Veeam Availability Orchestrator bude mít následující funkce:
Orchestrace Orchestrace záloh a replik Veeam pomocí definovaného plánu zotavení po havárii
Automatické testování zotavení po havárii Automatické testování zotavení po havárii bez narušení provozu, které zajistí spolehlivost a umožní vyhnout se náročným manuálním procesům
Dodržování předpisů a dokumentace Integrovaná dokumentace, aktualizace a reportování plánů zotavení po havárii, které uspokojí požadavky na plnění norem

Řešení dostupnosti pro velké podniky

Společnost Veeam si je vědoma výzev, kterým firmy po celém světě čelí ve snaze zajistit nepřetržitou dostupnost Always-On Enterprise. Je průkopníkem na novém trhu řešení dostupnosti pro velké podniky (Availability for the Always-On Enterprise™) a pomáhá organizacím plnit dnešní cíle v oblasti úrovně služeb. Umožňuje obnovení jakékoli IT služby a souvisejících aplikací i dat v řádu sekund a minut.

Zaregistrujte se a jakmile bude tento produkt dostupný, dozvíte se to jako první!