YENİ Veeam Availability Orchestrator

İş sürekliliği ve felaket kurtarma uyumluluğu sağlayın
Bu yeni ürün piyasaya sürüldüğünde en önce haberdar olmak veya yayın öncesi sürüm için hemen kaydolun!

Felaket kurtarma (DR) planlarını kolayca oluşturun, belgeleyin ve test edin.

Birçok kurumsal müşterinin felaket kurtarma planı olsa da bu planların oluşturulması, belgelenmesi ve test edilmesi karmaşık olabilir ve bu süreçler ağır işleyebilir. Bu durum, DR planlarının test edilememesine ve güncelliğini yitirmesine neden olarak uyumluluğu ve kuruluşun Kesintisiz Çalışırlığını tehlikeye atar.

YENİ Veeam® Availability Orchestrator kuruluşlar için Veeam Backup & Replication™'da DR orkestrasyon mekanizması sağlayarak bu sorunları çözecek. C seviyesindeki yöneticiler ve paydaşların onayı için tamamen hazır felaket kurtarma planlarını otomatik olarak oluşturun, belgeleyin, yönetin. Sektör düzenlemeleri ve denetimleri ile olan uyumluluğunuzu kanıtlayın.

Özellikle kuruluşlar için tasarlandı

Veeam Availability Orchestrator aşağıdaki yetenekleri sunar:
Orkestrasyon Tanımlı bir felaket kurtarma planı aracılığıyla Veeam yedeklemelerinin ve replikalarının orkestrasyonu
Otomatik Felaket Kurtarma Testi Güvenilirlik sağlamak ve yüksek maliyetli manuel süreçlerden kaçınmak üzere otomatik müdahale gerektirmeyen felaket kurtarma testi
Uyumluluk ve Belgeleme Uyumluluk gereksinimlerini karşılamak üzere felaket kurtarma planlarının yerleşik olarak belgelenmesi, güncellenmesi ve raporlanması

Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği

Veeam, dünya genelindeki şirketlerin 7.24.365 çalışması gereken Always-On Enterprise'ı sağlarken karşılaştığı sorunların farkındadır. Veeam bu sorunu çözmek için kuruluşların, her türlü BT hizmetinin ve ilgili uygulama ve verilerin dakikalar, hatta saniyeler içinde kurtarılmasını sağlayan günümüz hizmet düzeyi hedeflerini yerine getirmelerine yardımcı olarak yeni bir Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği pazarına öncülük ediyor.

Kaydolun ve bu yeni ürün kullanıma sunulduğunda ilk öğrenen siz olun!