YENİ Veeam Availability Orchestrator

Kurumlar için felaket kurtarma düzenleme
Bu yeni ürünün piyasaya sürümünden ilk haberdar olanlardan biri olmak veya beta erişim için şimdi kaydolun!

Felaket kurtarma planlarını kolayca yürütün, test edin ve belgeleyin.

Birçok kurumsal müşterinin felaket kurtarma planı olsa da, bu planların test edilmesi, yürütülmesi ve belgelenmesi karmaşık olabilir ve bu süreçler ağır işleyebilir. Bu durum, felaket kurtarma planlarının test edilememesine ve güncelliğine yitirmesine neden olarak uyumluluğu ve kurumun Kesintisiz Çalışırlığını tehlikeye atar.

2017'nin son aylarında kullanıma sunulacak YENİ Veeam® Availability Orchestrator, Veeam Backup & Replication™ veya Veeam Availability Suite™ için kurumlara felaket kurtarma düzenleme motoru sunarak tüm bu sorunların üstesinden gelecek.

Özellikle kurumlar için tasarlandı!

Veeam Availability Orchestrator aşağıdaki yetenekleri sunar:
Düzenleme Tanımlı bir felaket kurtarma planı aracılığıyla Veeam yedeklemelerinin ve replikalarının düzenlenmesi
Otomatik Felaket Kurtarma Testi Güvenilirlik sağlamak ve yüksek maliyetli manuel süreçlerden kaçınmak üzere otomatik müdahale gerektirmeyen felaket kurtarma testi
Uyumluluk ve Belgeleme Uyumluluk gereksinimlerini karşılamak üzere felaket kurtarma planlarının yerleşik olarak belgelenmesi, güncellenmesi ve raporlanması

Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği

Veeam dünyanın çeşitli yerlerindeki şirketlerin, bütün bir yıl boyunca 7.24.365 çalışması gereken Always-On Enterprise'ı etkinleştirirken karşılaştığı sorunların farkındadır. Veeam bu sorunu çözmek için kuruluşların, her türlü BT hizmetinin ve ilgili uygulama ve verilerin dakikalar, hatta saniyeler içinde kurtarılmasını sağlayan günümüz hizmet düzeyi hedeflerini yerine getirmelerine yardımcı olarak yeni bir Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği (Availability for the Always-On Enterprise™) pazarına öncülük ediyor.

Kaydolun ve bu yeni ürün kullanıma sunulduğunda ilk öğrenen siz olun!