SINIRLI SÜRELİ TEKLİF

1 numaralı Bulut Yedekleme ve Felaket Kurtarma (DRaaS) Hizmeti

Birkaç Dakikada Etkinleştirin – Zaten Hazır!

$1,000 ÜCRETSİZ Bulut Hizmetleri'ne dahildir

Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) İş Ortakları tarafından desteklenmektedir

ÜCRETSİZ HİZMETLERDEN YARARLANIN

Veeam ve İş Ortakları Bulut hizmetlerinde 200 MİLYON DOLAR dağıtıyor

Kesintisiz Çalışırlık Buluta taşınıyor

 

*1000 Dolara kadar bir tutarın yerel para biriminizdeki karşılığını alabilirsiniz.

200.000'i aşkın işletme, şirket içinde, tutarlı bir veri koruması için Veeam® çözümlerine güveniyor. Bu yeni program sayesinde Veeam ve Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) iş ortakları, müşterilere Bulut ortamında yedekleme ve kurtarma sürecini basit ve uygun maliyetli bir şekilde deneme fırsatı sağlıyor.

Müşteriler bir VCSP iş ortağını kullanarak şirket dışında yedekleme ve felaket kurtarma sürecine ilişkin işletme ve mevzuat gereksinimlerini karşılarken, yine şirket dışında bir altyapı oluşturma ve bu altyapının sürdürülmesiyle ilgili maliyet ve karmaşıklık sorununun önüne geçebilir.

İşletmenizin Always-On™ kalması için Veeam Cloud Connect ve Veeam iş ortaklarıyla Kesintisiz Çalışırlığı Buluta taşıyın!

Cloud Connect hizmetlerini ÜCRETSİZ edinmek için aşağıdaki 3 adımı izleyin!

$1,000 ÜCRETSİZ Cloud Connect hizmetleri için kaydolun

Hemen kaydolun; size birkaç dakika içinde daha sonra ÜCRETSİZ Bulut Yedekleme ve Felaket Kurtarma (DRaaS) Hizmeti için kullanabileceğiniz bir benzersiz etkinleştirme kodu gönderilecek.


Bir sağlayıcı seçin

Güvenilir bayinize sizin için en iyi Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) iş ortağını seçmesini söyleyin ve daha sonra sağlayıcıya benzersiz etkinleştirme kodunu verin.

Kurulum
ve yapılandırma işlemlerini gerçekleştirin

Hızlı ve kolay birkaç yapılandırma adımından sonra verilerinizi birkaç dakika içinde bir bulut sağlayıcısına göndereceksiniz.

Bulut Yedekleme ve Felaket Kurtarma (DRaaS) Hizmeti

Birkaç Dakikada Etkinleştirin – Zaten Hazır!

$1,000 ÜCRETSİZ Bulut Hizmetleri'ne dahildir

ÜCRETSİZ HİZMETLERDEN YARARLANIN

Hükümler & Koşullar

  • Bu teklif sınırlı bir süre için geçerlidir, ÜCRETSİZ Cloud Connect hizmetlerinin program kaydından sonraki 4 ay içinde kullanılması gereklidir.
  • Müşterinin bir Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication ya da Veeam Backup Essentials (herhangi bir sürümü) ürününe sahip olması ya da bunlardan birini satın alması; etkinleştirme kodu kayıt sürecinde sürümün geçerli olması gerekir. Halihazırda Cloud Connect hizmetlerini kullanan müşteriler de bu tekliften yararlanabilir. Ancak teklifin sunduğu finansman, hizmetlerin kapsamını genişletmek ya da yeni hizmetler satın almak için kullanılmalıdır.
  • Her Veeam müşteri hesabı için bir etkinleştirme kodu sınırlaması vardır.
  • EMEA ülkelerinde bulunan Veeam müşterileri tarafından kullanılabilir. $1,000 ÜCRETSİZ Cloud Connect hizmetleri ABD Doları olarak listelenmiştir.
  • Cloud Connect hizmeti, programa katılan bir Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) iş ortağı tarafından Veeam Cloud Connect aracılığıyla sağlanmalıdır.
  • Müşteri, Cloud Connect hizmetini kullanmadan önce Veeam tarafından doğrulanması için bir bayiye ya da VCSP iş ortağına özel etkinleştirme kodunu sunmalıdır.

Veeam tarafından sunulan gereklilikler yukarıda belirtilmiştir, sağlayıcınız bunlara ek hüküm ve koşullar getirebilir. Sağlayıcınızla yaptığınız hizmet sözleşmesinin tüm koşullarını anladığınızdan emin olun ve Veeam'in bu tür bir hizmet sözleşmesinin tarafı olmayacağını unutmayın.

ÜCRETSİZ Bulut Hizmetleri Teklifi hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen SSS bölümünü okuyun.