NOWE rozwiązania Veeam do obciążeń wirtualnych, fizycznych i chmurowych

Wypróbuj 6-miesięczną bezpłatną ochronę

UZYSKAJ LICENCJE

Wybierz licencje produktów:

Wirtualne — fizyczne — chmurowe — AWS — Azure — Microsoft Office 365

Aby ułatwić firmom dostarczanie płynnie działającego środowiska cyfrowego odpowiadającego oczekiwaniom użytkowników, Veeam® rozszerza czołowe w branży mechanizmy ochrony danych VMware i Hyper-V, oferując najlepsze rozwiązanie do zapewniania dostępności dowolnej aplikacji i dowolnych danych w dowolnej chmurze!

Platforma Veeam Availability Platform zapewnia kluczowe korzyści biznesowe:

Pełna ciągłość działalności

Natychmiastowe odzyskiwanie dowolnej aplikacji i dowolnych danych w dowolnej chmurze

Sprawna transformacja cyfrowa

Zarządzanie danymi i ich migracja między chmurami

Analizy i wgląd

Wartościowa wiedza na potrzeby zarządzania danymi, zwiększania wydajności i dbania o zgodność z przepisami

W sytuacji, gdy coraz więcej przedsiębiorstw wdraża rozwiązania chmurowe, Veeam udostępnia strategiczną platformę zapewniania dostępności i zarządzania danymi przeznaczoną dla firm każdej wielkości. Veeam Availability Platform obsługuje dowolne obciążenia — wirtualne, fizyczne i chmurowe — które działają w środowiskach wielochmurowych obejmujących chmurę prywatną, publiczną, zarządzaną lub rozwiązania Software as a Service (SaaS).

Dzięki zintegrowanej technologii agentów Veeam nasz sztandarowy pakiet Veeam Availability Suite™ umożliwi ochronę wszystkich obciążeń — wirtualnych, fizycznych i chmurowych — z poziomu jednej konsoli. Stanie się to już wkrótce dzięki NOWEJ aktualizacji 9.5 Update 3. Za sprawą tej aktualizacji firma Veeam jeszcze bardziej ułatwi osiąganie nowych poziomów ciągłości i sprawności działania przez poszerzenie zakresu dostępności i ochrony danych. Oprócz obciążeń wirtualnych obejmie on:

  • serwery fizyczne Windows i Linux
  • instancje chmurowe na platformach Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure i w innych chmurach publicznych
  • urządzenia końcowe, w tym komputery przenośne i stacjonarne
  • skrzynki pocztowe Microsoft Office 365

Co więcej, przez ograniczony czas ochronę Veeam obejmującą dowolną aplikację i dowolne dane w dowolnej chmurze możesz uzyskać bezpłatnie i bez ograniczeń na 6 miesięcy — na potrzeby dowolnej liczby serwerów fizycznych i komputerów przenośnych, instancji chmurowych oraz skrzynek pocztowych Microsoft Office 365!

To proste! Zarejestruj się już dziś, a uzyskasz bezpłatną 6-miesięczną subskrypcję następujących produktów:

Veeam Agent dla Microsoft Windows
i Veeam Agent dla Linuxa

Veeam Backup
dla Microsoft Office 365

Veeam Availability dla AWS* Już wkrótce

Dowolny użytkownik Bez wymogu zakupu produktu Veeam

Dowolny użytkownik Bez wymogu zakupu produktu Veeam

Nieograniczona liczba serwerów fizycznych i stacji roboczych

Nieograniczona liczba użytkowników

Nieograniczona liczba instancji AWS

Oszczędność 6750 € przez 6 miesięcy na każde 100 serwerów

Oszczędność 2250 € na każde 100 stacji roboczych

Oszczędność 810 € przez 6 miesięcy na każdych 100 użytkowników

Oszczędność
6750 €
przez 6 miesięcy na każde 100 instancji

Zarejestruj się, by chronić dowolną aplikację i dowolne dane w dowolnej chmurze!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Reprezentujesz usługodawcę?

Zarejestruj się w celu uzyskania BEZPŁATNYCH licencji dla usługodawców.

Regulamin promocji:

Aby kwalifikować się do oferty, użytkownik musi się zarejestrować do 31 grudnia 2017 r. W przypadku obecnych klientów firmy Veeam korzystających z produktu Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication™ lub Veeam Backup Essentials™ oferta obejmuje pełne licencje produkcyjne z podstawową pomocą techniczną. W przypadku obecnych klientów dopuszczalna jest tylko jedna rejestracja na jedną domenę firmową. W przypadku podmiotów niebędących klientami firmy Veeam oferta obejmuje ewaluacyjną pomoc techniczną.

Po zakończeniu okresu promocji użytkownik będzie mógł kupić nowe licencje subskrypcyjne, aby w dalszym ciągu korzystać z produktu, jednak nie jest do tego zobowiązany.

Bezpłatne licencje subskrypcyjne rozwiązania Veeam Backup for Microsoft Office 365, narzędzia Veeam Agent dla Microsoft Windows lub Linuxa oraz rozwiązania Veeam Availability dla AWS są przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego, nie obejmują praw do korzystania przez osoby trzecie i nie mogą być używane do świadczenia usług klientom.

*Dzięki rejestracji otrzymasz powiadomienie o udostępnieniu bezpłatnej 6-miesięcznej subskrypcji rozwiązania Veeam Availability dla AWS. Wszystkie bezpłatne subskrypcje rozwiązania Veeam Availability dla AWS będą obejmować ewaluacyjną pomoc techniczną.