OFERTA OGRANICZONA CZASOWO

Rozwiązania Veeam do obciążeń fizycznych i chmurowych

NOWY I BEZPŁATNY Veeam Agent dla Microsoft Windows v2

UZYSKAJ BEZPŁATNE LICENCJE

Wybierz licencje produktów:

Chroń obciążenia fizyczne, w chmurach AWS i Azure
oraz dane pakietu Microsoft Office 365!

Zyskaj BEZPŁATNIE znacznie szerszy zakres ochrony dzięki produktom Veeam®:

NOWY Veeam Agent dla Microsoft WindowsNOWY Veeam Agent dla Linuxa umożliwiają ochronę:

  • serwerów fizycznych (Windows lub Linux)

  • urządzeń końcowych (komputerów przenośnych i stacjonarnych)

  • maszyn wirtualnych działających na platformie Amazon Web Services (AWS) lub Microsoft Azure

NOWY Veeam Agent dla Microsoft Windows i NOWY Veeam Agent dla Linuxa zapewniają dostępność obciążeń fizycznych i w chmurze publicznej działających na stacjach roboczych oraz serwerach z systemem Windows i Linux — zarówno w środowisku lokalnym, jak i w chmurze publicznej. Dowiedz się więcej.

Pokaż więcej

NOWE rozwiązanie Veeam Backup dla Microsoft Office 365 umożliwia ochronę:

  • skrzynek pocztowych Microsoft Office 365

Rozwiązanie Veeam Backup dla Microsoft Office 365 pomaga przedsiębiorstwom w ograniczeniu ryzyka utraty dostępu do e-maili pakietu Office 365 i zapewnieniu dostępności użytkownikom. Jest to solidne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania elementów skrzynek pocztowych Office 365 umiejscowionych w chmurze. Veeam Backup dla Microsoft Office 365 umożliwia bezpieczne tworzenie kopii zapasowych e-maili z pakietu Office 365, szybkie odzyskiwanie pojedynczych elementów skrzynek pocztowych i sprawne wykonywanie operacji e-discovery w archiwach poczty e-mail. Więcej informacji

Pokaż więcej

Nasze nowe rozwiązania są łatwe w instalacji i obsłudze, a jeśli jesteś klientem firmy Veeam, bezproblemowo integrują się z rozwiązaniem Veeam Backup & ReplicationM oraz pakietami Veeam Availability Suite i Veeam Backup Essentials. Co więcej, przez ograniczony czas nasze nowe rozwiązania możesz otrzymać BEZPŁATNIE i bez ograniczeń na sześć miesięcy — na potrzeby ochrony dowolnej liczby serwerów, urządzeń końcowych, maszyn wirtualnych i skrzynek pocztowych Office 365!

To proste! Zarejestruj się już dziś, a zyskasz:

  Veeam Agent dla Microsoft Windows
i Veeam Agent dla Linuxa
Veeam Backup
dla Microsoft Office 365
Dowolny użytkownik bez wymogu zakupu produktu Veeam
Dowolny użytkownik bez wymogu zakupu produktu Veeam

BEZPŁATNA 6-miesięczna subskrypcja na nieograniczoną
liczbę stacji roboczych i serwerów

Oszczędność €7,500
przez 6 miesięcy na każde 100 serwerów oraz

Oszczędność €2,250
przez 6 miesięcy na każde 100 stacji roboczych

BEZPŁATNA 6-miesięczna subskrypcja na nieograniczoną liczbę użytkowników

Oszczędność €1,800
przez 6 miesięcy na każdych 100 użytkowników

Te nowe produkty są elementami platformy dostępności typu Always-On Cloud firmy Veeam, dzięki której każde przedsiębiorstwo może dostarczać cyfrowe środowisko odpowiadające oczekiwaniom użytkowników przez zapewnianie dostępności obciążeń wirtualnych, fizycznych i chmurowych.

Reprezentujesz usługodawcę?

Zarejestruj się w celu uzyskania BEZPŁATNYCH licencji dla usługodawców

Nie zwlekaj!
Zarejestruj się już teraz i zyskaj znacznie wyższy stopień ochrony:

Backup dowolnych danych w dowolnym miejscu —
tworzenie kopii zapasowych instancji Windows i Linuxa działających w chmurze lub w środowisku lokalnym

Elastyczne odzyskiwanie —
wykonywanie lokalnych operacji przywracania z kopii zapasowych poszczególnych instancji chmurowych lub przywracanie w chmurze z lokalnych kopii zapasowych

Integracja z rozwiązaniem Veeam Backup & Replication —
możliwość pełnego korzystania z repozytoriów kopii zapasowych Veeam jako lokalizacji docelowych, dostęp do funkcji odzyskiwania na poziomie plików i elementów oferowanych przez rozwiązanie Veeam Backup & Replication — i nie tylko!

Całkowicie BEZPŁATNIE — bez wymogu dodatkowych zakupów i bez zobowiązań!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Regulamin promocji:

Aby kwalifikować się do oferty, użytkownik musi zarejestrować się do 31 grudnia 2017 r. W przypadku obecnych klientów firmy Veeam korzystających z produktu Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication lub Veeam Backup Essentials oferta obejmuje pełne licencje produkcyjne z podstawową pomocą techniczną. W przypadku obecnych klientów firmy Veeam dopuszczalna jest tylko jedna rejestracja na jedną domenę firmową. W przypadku podmiotów niebędących klientami firmy Veeam oferta obejmuje ewaluacyjną pomoc techniczną.

Po zakończeniu okresu promocji użytkownik będzie mógł kupić nowe licencje subskrypcyjne, aby w dalszym ciągu korzystać z produktu, jednak nie jest do tego zobowiązany.

BEZPŁATNE subskrypcje narzędzia Veeam Agent dla Linuxa, narzędzia Veeam Agent dla Microsoft Windows i rozwiązania Veeam Backup dla Microsoft Office 365 są aktywowane w chwili rejestracji.

BEZPŁATNA licencja subskrypcyjna rozwiązania Veeam Backup dla Microsoft Office 365 oraz narzędzia Veeam Agent dla Microsoft Windows lub Linuxa jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego — nie obejmuje praw do korzystania przez osoby trzecie i nie może być używana do świadczenia usług klientom.

Oferta ważna do 31 grudnia 2017 r.