SINIRLI SÜRELİ TEKLİF

Fiziksel ortamlar ve Bulut
için Veeam

ÜCRETSİZ ve YENİ Microsoft Windows v2 için Veeam Agent

ÜCRETSİZ LİSANSLAR EDİNİN

Ürün lisanslarınızı seçin:

Fiziksel, AWS ve Azure İş Yüklerinin yanı sıra
Microsoft Office 365'i de koruyun!

Veeam® sayesinde aşağıdakilerle ÜCRETSİZ daha fazla koruma elde edin:

YENİ Microsoft Windows için Veeam Agent ve YENİ Linux için Veeam Agent ile aşağıdaki ortamları koruyun:

  • Windows veya Linux çalıştıran fiziksel sunucular

  • Uç noktalar (Dizüstü/Masaüstü Bilgisayarlar)

  • Amazon Web Services (AWS) veya Microsoft Azure üzerinde çalıştırılan sanal makineler

YENİ Microsoft Windows için Veeam Agent ve YENİ Linux için Veeam Agent hem şirket içinde hem de genel bulutta çalıştırılan Windows ve Linux tabanlı sunucular ve iş istasyonlarında barındırılan genel bulut ve fiziksel iş yükleri için Kesintisiz Çalışırlık sağlar. Daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla göster

YENİ Microsoft Office 365 için Veeam Backup ile şunları koruyun:

  • Microsoft Office 365 posta kutuları

Microsoft Office 365 için Veeam Backup, kuruluşların Office 365 e-posta verilerine erişimi kaybetme riskini düşürür ve kullanıcıları için Kesintisiz Çalışırlık sağlar. Bulut tabanlı Office 365 posta kutusu öğelerinin yedeklenmesi ve kurtarılması için sağlam bir çözümdür. Microsoft Office 365 için Veeam Backup ile Office 365 e-posta verilerinizi güvenle yedekleyebilir, farklı posta kutusu öğelerini hızla kurtarabilir ve e-posta arşivlerinde etkin bir şekilde e-Bulma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Daha fazla göster

Yeni çözümlerimiz kolayca yüklenip kullanılabiliyor; ve eğer Veeam müşterisiyseniz Veeam Backup & Replication™, Veeam Availability Suite™ ve Veeam Backup Essentials™ ile kolayca entegre edilebiliyor. Daha da iyisi, yalnızca sınırlı süre için bu teklif ile istediğiniz kadar sunucu, uç nokta, sanal makine veya Office 365 posta kutusu için yeni çözümlerimizi altı ay boyunca ÜCRETSİZ ve herhangi bir sınırlama olmadan kullanabilirsiniz!

Çok kolay! Bugün kaydolun ve şunları edinin:

  Microsoft Windows için Veeam Agent
ve Linux için Veeam Agent
Microsoft Office 365 için
Veeam Backup:
Tüm Kullanıcılar Veeam ürünü satın alınması zorunlu değildir
Tüm Kullanıcılar Veeam ürünü satın alınması zorunlu değildir

Sınırsız sayıda iş istasyonu ve
sunucu için ÜCRETSİZ 6 aylık abonelik.

Her 100 sunucu için 6 ayda
10050$ tasarruf edin

ve her 100 iş istasyonu için 6 ayda
3015$ tasarruf edin

Sınırsız sayıda kullanıcı için ÜCRETSİZ 6 ay abonelik.

Her 100 kullanıcı için 6 ayda
2412$ tasarruf edin

Bu yeni ürünler, Veeam'in Always-On Cloud Availability Platform'unun bir parçasıdır; sanal, fiziksel ve bulut tabanlı iş yükleri için Kesintisiz Çalışırlık sağlayarak herhangi bir işletmenin kullanıcıların bekledikleri dijital yaşam deneyimini sunmasına olanak tanır.

Hizmet sağlayıcısı mısınız?

ÜCRETSİZ hizmet sağlayıcısı lisansları için hemen kaydolun.

O halde ne bekliyorsunuz?
Şimdi kaydolun ve korumanızı büyük ölçüde artırın:

Her yerde, her şeyi yedekleme:
Bulutta veya şirket içinde çalıştırılan Windows ve Linux örneklerini yedekleyin

Esnek kurtarma:
Farklı bulut örneklerinin yedeklerinden iş yerinde geri yüklenmesini veya iş yeri yedeklerinin buluttan geri yüklenmesini sağlayın

Veeam Backup & Replication entegrasyonu:
Hedef konumlar olarak Veeam yedekleme havuzlarının tüm avantajlarından yararlanın, dosya düzeyinde ve öğe seviyesinde kurtarma için Veeam Backup & Replication'ın mevcut özelliklerinden yararlanın ve daha fazlasını yapın!

%100 ÜCRETSİZ! Ek satın alma veya taahhüt gerekmez!

HEMEN KAYDOLUN

Hükümler ve Koşullar:

Tekliften yararlanabilmeleri için kullanıcıların 31 Aralık 2017'ye kadar kaydolmaları gerekir. Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication veya Veeam Backup Essentials'ın mevcut Veeam müşterileri için, teklif, Temel Destek ile tam ürün lisanslarını içermektedir. Mevcut müşteriler için kurumsal domain başına sadece bir kayıt kabul edilecektir. Veeam kullanıcısı olmayan müşterilerimiz için, teklif, Değerlendirme Desteği içermektedir.

Promosyon döneminin sonunda, kullanıcılar ürünleri kullanmaya devam etmek için yeni abonelik lisansları satın alma seçeneğine sahip olurlar. Bununla birlikte önceden satın alma taahhüdü gerekmez.

Linux için Veeam Agent, Microsoft Windows için Veeam Agent ve Microsoft Office 365 için Veeam Backup ÜCRETSİZ abonelikleri kayıt sırasında etkinleştirilir.

Microsoft Office 365 için Veeam Backup ve Microsoft Windows için Veeam Agent veya Linux için Veeam Agent ÜCRETSİZ abonelik lisansları sadece dahili kullanım içindir. Bu lisanslar üçüncü taraf kullanım hakkı içermez ve müşterilere hizmet sunmak için kullanılamaz.

Teklif 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.