1 Numaralı Bulut Yedekleme ve Felaket Kurtarma (DraaS)

Servis Sağlayıcılar için Veeam

Kiralık Fiyatlandırma, Hacme Bağlı İndirimler

Servis Sağlayıcılar için özel olarak tasarlanmış ürünler,
programlar ve fiyatlandırma

Veeam® olarak dünya genelinde sayıları 20.000'i bulan bulut ve yönetilen hizmetler sağlayıcısı iş ortağımızla olan ilişkilerimize son derece önem veriyoruz. Bu yüzden sizin gibi sağlayıcıların müşterilerine Kesintisiz Çalışırlık sunmasını ve güvendikleri veri koruma çözümleriyle daha fazla kâr sağlamasını her zamankinden daha kolay bir hale getiriyoruz. Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) programı 2018 yılında aşağıdaki YENİ imkanları sunuyor:

 • Fiziksel, sanal ve bulut tabanlı iş yükleri için YENİ çözümler
 • Satış hizmetleri için hazırlanmış kampanya malzemeleri ve metinler gibi iş ortaklarımıza özel eşsiz avantajlar
 • Kiralık fiyatlandırma planlarında hacme bağlı olarak %15'den başlayan indirimler

Ne kadar tasarruf edebileceğinizi öğrenmek için VCSP Fiyatlandırma Hesaplayıcımıza göz atın

Bulut yedekleme ve Felaket Kurtarma'nın (DRaaS) ötesine geçmek

Veeam'i bugüne dek hep akıllı veri yönetimi alanının lideri olarak tanıdınız. Peki, Veeam'in 3.000'i aşkın sağlayıcıya bulut yedekleme ve Hizmet olarak Felaket Kurtarma (DRaaS) teklifleri sunmaları için gerekli araçları sağladığını biliyor muydunuz? Veeam şimdi de tüm bulut ortamlarındaki tüm uygulamalar ve veriler için Veeam tarafından desteklenen yüksek kazançlı hizmetler sunulabilmesini sağlayacak teknolojisiyle yeni ufuklara yelken açıyor.

Bulut yedekleme ve DRaaS

Müşterilerinize, uygulamaları/verileri iş yeri dışına göndermek ve felaket kurtarma için yük devretme ve yeniden çalışma işlemlerini yürütmek üzere çok kullanıcılı mimariden yararlanan, güvenilir, etkili bir veri koruma çözümü sunun.

Göz atabileceğiniz başlıca Veeam çözümleri:

IaaS ve SaaS verİ koruma

Büyük ölçekli genel bulut ve Hizmet olarak Yazılım (SaaS) müşterilerine yüksek talep gören yönetilen yedekleme hizmetleri sunarak hizmet portföyünüzü genişletin. Veeam ile müşterilerinizin bulut tabanlı verilerinin bir kopyasını herhangi bir yere depolayarak dosya seviyesinde ve parçalı kurtarma yapabilme olanağı sunabilirsiniz, kontrol daima müşterilerinizde olur. Böylece siz de yeni bir gelir kapısı açmış olursunuz.

Göz atabileceğiniz başlıca Veeam çözümleri:

 • Microsoft Windows ve Linux için Veeam Agent ile Hizmet olarak Altyapı (IaaS) üzerinde çalışan tüm iş yüklerini koruyun.
  Daha uzun bir değerlendirme sürecinden yararlanmak için 30 günlük ÜCRETSİZ bir lisans indirin!
 • Microsoft Office 365 için Veeam Backup ile Microsoft Office 365 müşterilerine katma değerli bir veri koruma hizmeti sunun.
  Daha uzun bir değerlendirme sürecinden yararlanmak için 30 günlük ÜCRETSİZ bir lisans indirin!

Bulutlar arası verİ koruma

İster Hizmet olarak Altyapı (IaaS) müşterilerinize veri koruma hizmeti sunuyor ister bulutlar arası veri koruma hizmeti sunmayı planlıyor olun, Veeam kurulum için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi karşılayacak esnek çözüme sahiptir.

Göz atabileceğiniz başlıca Veeam çözümleri:

Uzaktan yönetİlen hİzmetler

Yedekleme sektöründen ayrılmak isteyen müşterilerin sayısı günden güne artıyor. Yönetilen hizmetler sağlayıcıları (MSP'ler) müşterilerine katma değerli bir veri koruma hizmeti sunmak için Veeam teknolojisinin güvenilirliğinden ve güçlü uzaktan izleme/yönetme araçlarından faydalanabilir.

Göz atabileceğiniz başlıca Veeam çözümleri:

 • Microsoft Windows ve Linux için Veeam Agent'lar ile şirket içinde çalıştırılan fiziksel sunucuları ve iş istasyonlarını, bulut tabanlı iş yüklerini korumak için kullandığınız aracı kullanarak koruyun. Daha uzun bir değerlendirme sürecinden yararlanmak için 30 günlük ÜCRETSİZ bir lisans indirin!
 • Veeam Availability Console ile Veeam destekli uzaktan yönetilen hizmetler sağlamak istiyorsanız bu amaç için özel olarak geliştirilen araçtan yararlanın. Bu ÜCRETSİZ ürünü hemen indirin.

WHITE PAPER

Yönetilen hizmetler sağlayıcıları:
Teknoloji yığınınızı değil hizmetlerinizi özelleştirin

Güvendiğiniz Veeam teknolojisiyle daha fazla kâr elde edin

Bu hesaplayıcı sadece mevcut VCSP iş ortaklarımız tarafından kullanılabilir. VCSP programında değil misiniz?
Şimdi kaydolun! Kaydolmak ücretsizdir ve herhangi bir şey satın almanız gerekmez.