7 důvodů
proč NEOBNOVIT
starší produkt pro zálohování

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Každý den přechází víc a víc zákazníků ze starších zálohovacích produktů na řešení Veeam®. Proč? Protože technologie určené pro éru klient-server nemohou poskytovat dostupnost 24.7.365, kterou dnešní firmy vyžadují spolu s možností obnovení jakékoli služby IT běžící v hybridním cloudu během několika sekund a minut.

Hlavní výhody Veeam oproti starším řešením zálohování

1. Dostupnost

Podle agentury IDC plní zákazníci využívající řešení Veeam cíle doby a bodu obnovení (RTPO™) v rámci smluv SLA v 91 % případů ve srovnání s pouhými 69 % u řešení předchozích starších poskytovatelů.

2. Inovace

Více než 50 tisíc společností přešlo za posledních 12 měsíců na řešení Veeam. Proč? Protože společnost Veeam je lídrem v oblasti inovací, který prokázal, že dokáže první představit vizi a funkce potřebné k přechodu ze zálohování na dostupnost.

3. Růst

Dva ze tří zákazníků společnosti Veeam stráví méně než 35 % času správou infrastruktury dostupnosti k ochraně svých pracovních prostředí a aplikací a nepotřebují k tomu žádné agenty.

4. Jednoduchost

Nedostatek inovací a klesající podíl na trhu poskytovatelů starších řešení je v ostrém protikladu k dynamickému rozvoji společnosti Veeam. Proto byly produkty Veeam analytiky agentur IDCOvum vybrány jako nejlepší volba mezi řešeními ochrany dat a dostupnosti.

5. Výkonné funkce

Funkcím Veeam se starší řešení zálohování nemohou rovnat. Jde například o přední funkce v oboru jako okamžité obnovení bez agentů pro aplikace Microsoft 1. úrovně a pokročilé možnosti replikace, které umožňují téměř nepřetržitou dostupnost dat.

6. Spolehlivost

Díky patentovanému automatickému testování záloh a replik A ověřování obnovení pro 100 % vašich pracovních prostředí v kombinaci se špičkovou zákaznickou podporou společnosti Veeam budete v noci spát klidněji.

7. Spokojenost zákazníků

Míra loajality je u produktů Veeam dvakrát vyšší, než činí průměr v oboru, což ukazuje, že 9 z 10 zákazníků společnosti Veeam by DOPORUČILO toto řešení svým kolegům.

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Obchodní podmínky propagační akce

Tato propagační nabídka je k dispozici pro určité koncové uživatele, kteří momentálně nevlastní produkt společnosti Veeam Software ani ho v minulosti nezakoupili. Součástí této nabídky je pouze sleva na nové licence na produkt Veeam Availability Suite nebo Veeam Backup & Replication edice Enterprise či Enterprise Plus. Výše slevy se může lišit podle velikosti prostředí a místní měny. Součástí nabídky je použití pro veřejný sektor, interní partnery a vzdělávací licence. Tato nabídka se nevztahuje na žádné jiné produkty společnosti Veeam Software. U některých koncových uživatelů mohou být pro platnost této nabídky požadovány další dva (2) roky předplacené údržby.

Upozorňujeme, že do této nabídky nepatří obnovení podpory/údržby. Roční poplatky za prodloužení se počítají podle doporučené maloobchodní ceny edice Enterprise či Enterprise Plus v době jejího obnovení.

Společnost Veeam může požádat o doklad o vlastnictví konkurenčního produktu. Tato propagační nabídka je k dispozici pouze po omezenou dobu a nebude se opakovat. Tato nabídka platí do 31. prosince 2018.