Geleneksel Yedeklemeyi
YENİLEMEMEK için
7 neden

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Her gün gitgide daha fazla sayıda geleneksel yedekleme müşterisi Veeam®'e geçiyor. Neden mi? Çünkü istemci-sunucu çağı için tasarlanan teknolojiler, günümüz işletmelerinin karma bulutta çalıştırılan herhangi bir BT hizmetini dakikalar ve hatta saniyeler içinde geri yükleyebilme talebi olan 7.24.365 Kesintisiz Çalışırlığı sağlayamıyor.

Geleneksel yedekleme karşısında Veeam'in sağladığı en iyi avantajlar

1. Kesintisiz Çalışırlık

IDC'ye göre, Veeam müşterileri kurtarma zamanı ve noktası hedefi (RTPO™) SLA'larının %91'ini karşılarken, önceki geleneksel sağlayıcılarda bu oran yalnızca %69'da kalıyor.

2. İnovasyon

Geçtiğimiz 12 ayda 50.000'den fazla şirket Veeam'e geçiş yaptı. Neden mi? Çünkü Veeam, yedeklemeden Kesintisiz Çalışırlığa geçiş için gerekli vizyon ve yetenekleri en önce sağlama konusunda kendini kanıtlamış bir geçmişe sahip inovasyon lideridir.

3. Büyüme

Her üç Veeam müşterisinden ikisi, sanal iş yüklerini veya uygulamalarını korumak üzere herhangi bir ajan kullanmadan Kesintisiz Çalışırlık altyapılarını yönetmek için %35 daha az zaman harcıyor.

4. Sadelik

Geleneksel sağlayıcıların yenilik geliştirme konusunda geri kalmaları ve azalan pazar payları, Veeam'in yakaladığı ileriye dönük hareket ile tam bir zıtlık oluşturmaktadır. Veeam işte bu nedenle IDC ve Ovum tarafından veri koruma ve Kesintisiz Çalışırlık çözümlerinin en iyisi olarak seçilmiştir.

5. Güçlü yetenekler

1. katman Microsoft uygulamaları için anında, ajansız kurtarma ve neredeyse kesintisiz veri kullanılabilirliği sağlayan gelişmiş replikasyon yetenekleri gibi sektör öncüsü özellikleri nedeniyle Veeam'in yetenekleri geleneksel yedekleme çözümlerini geride bırakır.

6. Güvenilirlik

İş yüklerinizin %100'ü için patentli otomatik yedekleme ve replika testi VE kurtarma doğrulaması ile birlikte Veeam'in sektör öncüsü müşteri desteği ile geceleri huzurla uyuyacaksınız.

7. Müşteri memnuniyeti

Veeam'in sektör ortalamasının iki katı olan Net Tavsiye Skoru (NPS) sayesinde 10 Veeam müşterisinin 9'u Veeam'i çalışma arkadaşlarına ÖNERİYOR.

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Promosyon Hükümleri ve Koşulları

Bu Promosyon Teklifi şu anda bir Veeam Software Ürününe sahip olmayan veya geçmişte bir Veeam Software Ürünü satın almamış belirli son kullanıcı müşterilere yöneliktir. Bu Teklif yalnızca Veeam Availability Suite ya da Veeam Backup & Replication Enterprise veya Enterprise Plus sürümlerinin yeni lisansları için indirimli avantaj sağlar. Ortam boyutu ve bölgesel para birimleri nedeniyle tasarruf miktarı değişiklik gösterebilir. Bu Teklif kamu sektörü, dahili iş ortağı kullanımı ve eğitim lisanslarını kapsamaktadır. Bu Teklif diğer Veeam Software ürünleri için geçerli değildir. Bazı son kullanıcı müşterilerin katılabilmesi için ek iki (2) yıllık ön ödemeli bakım gerekebilir.

Bu Teklifin destek/bakım yenilemelerinizi içermediğini lütfen unutmayın; yıllık yenileme ücretleriniz, yenileme zamanında Enterprise ya da Enterprise Plus sürümü ÜTEPF'sine bağlı olarak hesaplanacaktır.

Veeam, rakip bir ürüne sahip olunduğuna dair kanıt talep edebilir. Bu Promosyon Teklifi sadece sınırlı süreliğine geçerlidir ve tekrar kullanılamaz. Bu Teklif 31 Aralık 2018'de sona ermektedir.