YENİ Veeam 10

10

puan
üzerinden

10

Kesintisiz Çalışırlık

Yeni özellikler tanıtıldığında ve piyasaya sunulduğunda ilk haberdar olanlar arasında yer almak için hemen kaydolun!

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!
YENİ Veeam Availability Suite v10 kullanıma sunulduğunda ilk öğrenen siz olacaksınız.

Herhangi bir bulut ortamındaki tüm uygulama ve veriler için 1 NUMARALI KESİNTİSİZ ÇALIŞIRLIK

YENİ Veeam® Availability Suite™ v10 yeni düzeylerde iş sürekliliği ve esneklik sağlıyor

Veeam SVK (Sürekli Veri Koruma) ile Kurtarma Noktası Hedeflerini (RPO'ları) dakikalardan saniyelere indirerek katman 1 uygulamalarının Kesintisiz Çalışırlığını sağlayın.

Nesne depolama desteği ve ilkeye dayalı veri yönetimi aracılığıyla pahalı birincil yedekleme deposunu boşaltırken maliyetleri de azaltın.

Ağa Bağlı Depolama (NAS) desteği ile yedekleme karışıklığını azaltın ve verimliliği artırın.

Yeni özellikler pek yakında

Linux için Veeam Agent ve Microsoft Windows için Veeam Agent Yerleşik Yönetimi

Ajan yönetiminin doğrudan entegrasyonu ile yönetim karmaşıklığını azaltarak ve kullanılabilirliği iyileştirerek, kullanıcıların Veeam Backup & Replication™ konsolundan sanal ve fiziksel altyapılarını yönetmelerini sağlayın. Merkezi kullanım ve yönetim, tüm yedekleri, geri yüklemeleri ve Microsoft Windows yük devretme kümesi desteğini tamamen görmek için tek konsol da bu ürüne dahildir.

ARTIK PİYASADA!
YENİ Veeam Availability Suite 9.5 Güncelleme 3 ile kullanıma hazır. Veeam Availability Suite'in en son sürümüne yükseltme yaparak veya ŞİMDİ ÜCRETSİZ deneme sürümünü indirerek TÜM iş yüklerinizi tek Veeam yönetim konsolundan yönetmeye bugün başlayın.

Birincil Depo Entegrasyonları — Evrensel Depolama Entegrasyon API'si

Özel iş ortaklarının Veeam Backup & Replication ile entegrasyon oluşturmasını sağlayan evrensel bir eklenti çerçevesi üzerinden önde gelen depolama sağlayıcılarıyla birincil depo entegrasyonları aracılığıyla Kesintisiz Çalışırlığı genişletin ve kurtarma zamanı ve noktası hedeflerini iyileştirin. INFINIDAT, API'yi kullanan ve entegre edilmiş depolama çözümü oluşturan ilk depolama iş ortağı olacak.

ARTIK PİYASADA!
IBM Spectrum Virtualize (IBM SAN Volume Controller (SVC) ve IBM Storwize ailesi) ve Lenovo Storage V Series ile yeni depolama snapshot'ı entegrasyonları şimdi YENİ Veeam Availability Suite 9.5 Güncelleme 3 ile kullanıma hazır. Hemen bugün kullanmaya başlayın!

SMB ve NFS Paylaşımları için NAS Yedekleme Desteği

SMB ve NFS paylaşımları için Ağa Bağlı Depolama (NAS) desteğine yönelik dosya seviyesinde yedekleme özelliği bulunan Veeam'in korumalı veri kullanım alanı genişletmesi aracılığıyla Kesintisiz Çalışırlık sağlayın. SMB/NFS yedekleri, kısa ve uzun dönem bekletme ilkeleriyle esnek veri koruması ve SMB/NFS dosyalarını herhangi bir hedefe kolayca geri yükleme desteği içerir.

Veeam CDP (Sürekli Veri Koruma)

Felaket sırasında kritik verileri koruyun ve RPO'ları birkaç dakikadan birkaç saniyeye düşürmek, aynı zamanda standart sanal makine snapshot'ları oluşturmaya ihtiyaç duymadan sanal makine I/O'sunu güvenli şekilde yakalayıp replikaya yönlendirmek için VMware'ın VAIO altyapısından faydalanmak üzere VMware sertifikalı sürekli veri koruması ile katman 1 sanal makinelerinin Kesintisiz Çalışırlığını sağlayın.

Scale-out Backup Repository — Arşiv Katmanı

Scale-Out Backup Repository™ için arşiv katmanı ilavesiyle uyumluluğu korurken birincil yedekleme havuzu alanından tasarruf edip maliyetleri en aza indirin. Yeni arşiv katmanı, yedeklerin herhangi bir depo veya medyaya arşivlenmesini sağlayarak depolamadan bağımsız destek sunar, en eski yedek dosyaları birincil depodan arşiv uzantılarına otomatik taşıyarak yedekleme verisi yönetimi imkanı tanır ve geniş bulut nesnesi depolama desteğine sahiptir.

Ek kurumsal ölçeklenebilirlik geliştirmeleri

v10, kuruluşların değerli zamanlarından tasarruf etmeleri ve genel ölçeklenebilirliği iyileştirmeleri için çeşitli ek kurumsal ölçeklenebilirlik güçlendirmeleri içerir. Bu güçlendirmelere, kullanıcıların Veeam konsolu aracılığıyla RMAN yedeklerini Veeam havuzlarına sorunsuz şekilde aktarmalarını ve yedeklerden kolayca arayüze dayalı geri yükleme gerçekleştirmelerini sağlayan, vCenter Server izinlerine ve Oracle RMAN entegrasyonuna dayanan VMware iş yüklerine yönelik self servis yedekleme ve geri yükleme işlevlerini oluşturmak üzere rol tabanlı erişim kontrolü dahildir.

DRaaS iyileştirmeleri (hizmet sağlayıcılar için)

Hizmet sağlayıcılar, Veeam Cloud Connect Replication için vCloud Director entegrasyonu ve Veeam Cloud Connect Yedekleri için Hizmet olarak Teyp (TaaS) dahil olmak üzere, yeni Hizmet olarak Felaket Kurtarma (DRaaS) geliştirmeleri ile kiracıların maliyetleri en aza indirmelerine ve felaket durumunda kurtarma sürelerini azaltmalarına yardımcı olabilir.

Ve çok daha fazlası!

Ek özellikler tanıtıldığında
ve YENİ Veeam Availability Suite v10 piyasaya sunulduğunda ilk haberdar olanlar arasında yer almak için hemen kaydolun!

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!
YENİ Veeam Availability Suite v10 kullanıma sunulduğunda ilk öğrenen siz olacaksınız.