7 Důvodů proč
NEOBNOVIT produkt
Veritas Backup Exec

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Každý den přechází víc a víc zákazníků ze starších zálohovacích produktů na řešení Veeam®. Proč? Protože starší technologie určené pro éru klient-server nemohou poskytovat dostupnost 24.7.365, kterou dnešní firmy vyžadují spolu s možností obnovení jakékoli služby IT běžící v hybridním cloudu během několika sekund nebo minut.

Další informace

Nahrazení staršího zálohování je klíčovým krokem umožňujícím digitální transformaci, kontinuitu provozu a vyšší flexibilitu. Společnost Veeam dramaticky zlepšuje plnění smluv o rozsahu služeb (SLA), zvyšuje spolehlivost a snižuje provozní komplikovanost, což má za následek měřitelnou návratnost investic a nižší celkové náklady na vlastnictví.

Přejděte na řešení Veeam a přidejte se k tisícům dalších. Získáte tak nejlepší řešení dostupnosti navržené od základů k ochraně aplikací a dat, ať se nacházejí kdekoli - on-site nebo v cloudu, na notebooku či stolním počítači, na virtuálních počítačích nebo fyzických serverech - prostě kdekoli!

Přečtěte si sedm hlavních důvodů, proč NEOBNOVIT produkt Veritas Backup Exec a přejít ještě dnes na řešení Veeam!

01

Dostupnost

Společnost Veeam nabízí řešení navržené speciálně pro moderní, vysoce virtualizovaný svět hybridního cloudu. Umožňuje dosahovat plnění náročných požadavků smluv SLA na obnovení služby IT, které lze měřit v sekundách a minutách, na rozdíl od hodin a dní u služby Backup Exec.

Další informace

Podle Zprávyo IDC plní zákazníci využívající řešení Veeam cíle doby a bodu obnovení (RTPO™) v rámci smluv SLA v 91 % případů ve srovnání s pouhými 70.7 % u řešení předchozích starších poskytovatelů. Řešení Veeam bylo vytvořeno tak, aby bez problémů dokázalo pracovat s množstvím dat, které se v dnešních - a ne v těch z dob minulých - datových centrech nacházejí.

02

Inovace

Společnost Veeam je lídrem v oblasti inovací a časem prověřenou jedničkou přinášející možnosti, které definují trh, podporu nejnovějších platforem a nejkomplexnější a pokrokovou vizi cloudu v oboru.

Další informace

V době svého vzniku před více než 30 lety bylo řešení Backup Exec skvělým produktem, stále mu však chybí některé klíčové funkce, se kterými přišla společnost Veeam, např. Okamžité obnovení VM® bez omezení, SureBackup® a SureReplica, virtuální laboratoře, 2 v 1: Backup and Replication™ a mnoho dalších!

Podívejte se, jak se v průběhu let vyvíjelo řešení Veeam Backup & Replication

03

Růst

Veeam je momentálně jednou z nejrychleji rostoucích softwarových společností. Jedná se o "raketu" v soukromém vlastnictví, která směřuje k cíli, jímž je dosáhnout do roku 2018 ročního obratu ve výši 1 mld. $ a mít možnost dále inovovat. Společnosti IDC a Ovum ji považují za nejlepší volbu v oblasti ochrany dat a řešení dostupnosti. Rozvojový potenciál společnosti Veeam ostře kontrastuje se snižujícím se tržním podílem společnosti Veritas. Naproti tomu růst společnosti Veeam nevykazuje žádné známky zpomalování - každý měsíc jí přibývá více než 4 tisíce nových zákazníků a s každým vydáním svých řešení přináší nové výkonné funkce.

04

Jednoduchost

Přímočarý přístup společnosti Veeam ke správě licencí spolu s velmi nenáročnou, škálovatelnou architekturou a nasazením bez námahy vám umožní rychlé spuštění a zprovoznění v řádu minut. Bez agentů určených k ochraně virtuálních pracovních prostředí či aplikací stráví 2 ze 3 zákazníků společnosti Veeam o 35 % méně času správou infrastruktury dostupnosti, díky čemuž mají více času na produkční úkony.

Další informace

Ve srovnání s několika modely správy licencí, ohromným počtem agentů a samostatně licencovaným produktům řešení Backup Exec je volba zcela jasná.

05

Výkonné funkce

Se špičkovými funkcemi, k nimž patří například okamžité obnovení aplikací Microsoft 1. stupně bez použití agenta, vestavěná akcelerace sítě WAN, zabezpečené komplexní šifrování, inovativní úložiště Scale-out Backup Repository™, hluboká integrace s předními primárními a deduplikačními poli úložišť a pokročilé možnosti replikace umožňující téměř nepřetržitou dostupnost dat, nemá Veeam v produktu Veritas Backup Exec konkurenci.

Další informace

Na rozdíl od řešení Veritas Backup Exec zajišťuje možnost škálování řešení Veeam za účelem ochrany tisíců virtuálních počítačů a milionů souborů dostupnost bez ohledu na velikost vaší společnosti.

06

Spolehlivost

"Prostě to funguje" - to je nejčastější zpětná vazba od zákazníků společnosti Veeam. Zákazníci společnosti Veeam hlásí podstatně kratší dobu prostojů a méně chyb zálohování a replikace než u starších řešení zálohování. A to je ten hlavní důvod, proč velké podniky volí Veeam! Díky patentovanému automatickému testování záloh a replik A ověřování obnovení pro 100 % vašich pracovních prostředí v kombinaci se špičkovou zákaznickou podporou společnosti Veeam budete v noci spát klidněji.

Další informace

Na druhou stranu nemá produkt Backup Exec automatizované testování záloh a ověřování obnovení, žádné monitorování infrastruktury a podle časopisu Storage / Cen kvality webu SearchStorage.com Quality Awards se řadí na poslední místo v oblasti spolehlivosti a podpory.

07

Spokojenost zákazníků

Zákazníci společnosti Veeam jsou s funkcemi a funkčností našich produktů, jednoduchostí používání, technickou podporou a efektivitou prodeje v drtivé většině spokojeni. 9 z 10 zákazníků společnosti Veeam BY DOPORUČILO řešení Veeam svým kolegům, čemuž nasvědčuje také hodnocení míry spokojenosti, které je dvakrát vyšší, než je průměr v odvětví.

Další informace

Bývalí uživatelé řešení Backup Exec nám řekli, že na řešení Veeam přešli kvůli jeho stabilnímu, vysokému výkonu zaměřenému na hybridní cloud, který produkt Backup Exec prostě nemohl zajistit.

07
+1

Společnost Veeam je nyní jasný lídr na trhu

Zákazníci, partneři, analytici v odvětví i média uznávají společnost Veeam jako jasného lídra na trhu řešení dostupnosti pro velké podniky, který díky výkonným funkcím nabízí jedinečné obchodní výhody.

Další informace

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY VEEAM

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Více než 50 tisíc společností přešlo za posledních 12 měsíců na řešení Veeam - mnozí z nich právě z řešení Backup Exec!

Podívejte se, co říkají naši zákazníci.

Veeam Backup & Replication je bezesporu jediným řešením, které skutečně poskytuje to, co slibuje.

Yashveer Chooromonev
Price Waterhouse Coopers, Ltd.

Ve srovnání s jinými možnostmi je řešení Veeam díky nabídce funkcí a jednoduchému použití jasným vítězem.

Wassim Attalia
Four Seasons Hotels and Resorts

Stáhněte zkušební verzi ZDARMA

Podívejte se na řešení Veeam v praxi na vlastní oči. Vyzkoušejte si produkt Veeam Availability Suite 9.5 na 30 dní zdarma.

Stáhnout zkušební verzi ZDARMA

Obchodní podmínky propagační akce

Tato propagační nabídka je k dispozici pro určité koncové uživatele, kteří momentálně nevlastní produkt společnosti Veeam Software ani ho v minulosti nezakoupili. Součástí této nabídky je pouze sleva na nové licence na produkt Veeam Availability Suite nebo Veeam Backup & Replication edice Enterprise či Enterprise Plus. Výše slevy se může lišit podle velikosti prostředí a místní měny. Součástí nabídky je použití pro veřejný sektor, interní partnery a vzdělávací licence. Tato nabídka se nevztahuje na žádné jiné produkty společnosti Veeam Software. U některých koncových uživatelů mohou být pro platnost této nabídky požadovány další dva (2) roky předplacené údržby.

Upozorňujeme, že do této nabídky nepatří obnovení vaší podpory/údržby. Roční poplatky za prodloužení se vypočítají podle doporučené maloobchodní ceny edice Enterprise či Enterprise Plus v době jejího obnovení.

Společnost Veeam může požádat o doklad o vlastnictví konkurenčního produktu. Tato propagační nabídka je k dispozici pouze po omezenou dobu a nebude se opakovat. Tato nabídka platí do 31. prosince 2018.