Veeam

Veeam × Veritas Backup Exec

4 důležité věci, které je třeba zvážit

Společnost Veritas je historický prodejce produktů na ochranu dat pro tradiční infrastruktury typu klient-server. Může nabízet určité výhody, jako je podpora široké řady pracovních zatížení a zařízení. Ale nabízí všechny funkce, které potřebujete na ochranu moderního prostředí?

Podívejte se na výhody a nevýhody řešení Veritas Backup Exec ve srovnání s řešením Veeam®.

Omezení řešení Veritas Backup Exec
Výhody řešení Veeam
Složitost
Spousta agentů
Řešení Backup Exec vyžaduje agenty pro zálohování a obnovení, čímž prodlužuje nasazení a zvyšuje provozní náklady na správu.
Snadné zálohování a obnovení
Ušetřete až 50 % času při správě záloh. Protože není třeba nasazovat a spravovat žádné agenty, řešení Veeam snižuje pracovní zatížení.
Funkce
Starší funkce
Řešení Backup Exec postrádá klíčové funkce, jako je zálohování ze snapshotů úložiště, a proto nedokáže splnit moderní požadavky.
Moderní a výkonné funkce
Přizpůsobte řešení Veeam svým potřebám s ohledem na zálohování, obnovení, správu kopírovaných dat a nejen to v jediné, snadno použitelné platformě.
Škálovatelnost
Brzdí vás
Výkon řešení Backup Exec se s rostoucím množstvím dat zpomaluje, což přináší potíže se správou a vede k nedodržování smluv SLA.
Roste s vaší firmou
Řešení zálohování můžete škálovat tak, aby plnilo požadavky vaší rostoucí firmy bez dalších licencí.
Rizika
Měnící se priority společnosti Veritas
Společnost Veritas se místo řešení Backup Exec začala zaměřovat na NetBackup, což vede k malému počtu nových funkcí a vylepšení.
Důvěryhodné řešení
Máte jistotu, že váš poskytovatel zálohování věnuje ochraně vašich dat stejné úsilí jako vy. Recenze řešení Veeam mluví samy za sebe.

Z těchto důvodů si řešení Veeam vybralo více než 375 tisíc organizací na celém světě.

Upřednostňováno
82 %
firem z žebříčku Fortune 5001
Hodnocení na portálu Gartner Peer Insights
4,7/5
hvězdiček2
Doporučuje 9 z 10
75
míra loajality zákazníků3

Opusťte řešení Veritas Backup Exec ještě dnes

Děkujeme za váš zájem o produkty Veeam

Brzy vás bude kontaktovat obchodní zástupce vámi preferovaného prodejce.

GARTNER je registrovaná ochranná a servisní známka společnosti Gartner, Inc. či jejích přidružených společností v USA a dalších zemích a v tomto dokumentu je použita s povolením. Všechna práva vyhrazena.

  1. Společnost Veeam je lídrem na trhu správy dat v cloudu a rok 2019 odstartovala dvouciferným růstem v prvním čtvrtletí
  2. Zpráva Peer Insights Customers’ Choice agentury Gartner za rok 2018 pro kategorii řešení zálohování a obnovení datových center k 29. 5. 2019 na základě 696 hodnocení. Zpráva Gartner Peer Insights Customers’ Choice prezentuje subjektivní názory jednotlivých koncových uživatelů, hodnocení a údaje zpracované zdokumentovanou metodikou. Nepředstavuje názor ani podporu ze strany společnosti Gartner či jejích přidružených společností.
  3. Lídr ve spokojenosti zákazníků už šestý rok v řadě