7 Sebepten Dolayı
Veritas Backup Exec'i
YENİLEMEMEYİ seçebilirsiniz

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Her geçen gün daha da çok geleneksel yedekleme müşterisi Veeam®'e geçiyor. Neden mi? Çünkü işlemci-sunucu için tasarlanan geleneksel teknolojiler, günümüz işletmelerinin, hibrit bulutta çalıştırılan herhangi bir BT hizmetini saniyeler ve hatta dakikalar içinde geri yükleyebilme talebi olan 7.24.365 Kesintisiz Çalışırlığı sağlayamıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Geleneksel yedeklemenin değiştirilmesi dijital dönüşümü, iş sürekliliğini ve artırılmış çevikliği mümkün kılan en önemli adımdır. Veeam, hizmet düzeyi sözleşmelerine (SLA'lar) olan erişimi önemli ölçüde iyileştirir, güvenilirliği artırır ve operasyonel karmaşayı azaltır ve bu sayede ölçülebilir ROI ve daha düşük TCO sağlar.

Veeam'e geçiş yaparak binlerce kişinin arasındaki yerinizi alın ve ister iş yerinde veya bulutta, ister dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarda, isterseniz sanal makinelerde veya fiziksel sunucularda olsun, dilediğiniz her yerden uygulamaları ve verileri korumak için sıfırdan tasarlanmış Kesintisiz Çalışırlık çözümüne sahip olun!

Veritas Backup Exec YENİLEMEK YERİNE Veeam'e geçmek için başlıca 7 nedene göz atın!

01

Kesintisiz Çalışırlık

Veeam, modern ve yüksek düzeyde sanallaştırılmış hibrit bulut dünyası için özel olarak tasarlanmış bir çözümdür. Backup Exec'in sıklıkla ihtiyaç duyduğu saatlere ve günlere kıyasla, saniyeler ve dakikalar içinde ölçülebilen BT hizmet kurtarma için katı SLA hedeflerini karşılamanıza imkan tanır.

Daha fazla bilgi edinin

IDC'a göre, Veeam müşterileri kurtarma zamanı ve noktası hedefi (RTPO™) SLA'larını %91 oranında karşılarken, önceki geleneksel sağlayıcılarında bu oran yalnızca %70.7'da kalıyor. Veeam, geçmiş yılların değil, bugünün modern veri merkezlerinde bulunan veri miktarlarını yönetmek için geliştirildi.

02

İnovasyon

Veeam, pazara yön veren yetenekleri sunma, en son platformları destekleme ve sektördeki en kapsamlı ve ileriye dönük bulut vizyonuna sahip olma konusunda kendini kanıtlamış bir inovasyon lideridir.

Daha fazla bilgi edinin

Backup Exec, 30 yıldan daha uzun bir süre önce tasarlandığında iyi bir üründü, ancak Veeam tarafından çıkarılan Instant VM Recovery®, SureBackup®, SureReplica, Virtual Labs ve 2-in-1: backup and replication™ gibi pek çok ürünün sunduğu temel özelliklerin halen gerisinde...

Veeam Backup & Replication'ın yıllar içinde nasıl geliştiğine göz atın

03

Büyüme

Veeam bugün en hızlı büyüyen kurumsal yazılım şirketlerinden biridir. Yıllık satış rakamlarındaki hedefi 2018 yılına kadar 1 milyar Dolar seviyesini yakalamak olan ve inovasyon yapma özgürlüğüne sahip güçlü bir özel şirkettir. IDC ve Ovum tarafından veri koruma ve Kesintisiz Çalışırlık çözümleri arasında en iyi seçeneklerden biri olarak görülen Veeam'in yakaladığı ivme, Veritas'ın azalmakta olan pazar payının tam tersine. Veeam'in her ay 4000'in üzerinde yeni müşteriyle birlikte, her sürümünde yeni ve güçlü özellikler eklemesi sürekli büyüdüğünü gösteriyor.

04

Sadelik

Veeam'in lisanslama konusundaki basit ve doğrudan yaklaşımı, zahmetsiz, ölçeklenebilir bir mimari ve dağıtım ile bir araya gelerek dakikalar içinde çalışmaya hazır hale gelmenizi sağlar. Sanal iş yükü veya uygulamaları korumak için hiçbir aracı bulunmasına gerek olmadığından, her 3 Veeam müşterisinden 2'si, Kesintisiz Çalışırlık altyapısını yönetmek için %35 daha az zaman harcarken, bu sayede artakalan zamanlarını daha verimli görevler için kullanıyorlar.

Daha fazla bilgi edinin

Backup Exec'in birden fazla lisanslama senaryosu, sayısız ajan ve ayrı ayrı lisanslanmış ürünleriyle karşılaştırıldığında seçim apaçık ortada.

05

Güçlü Yetenekler

Katman 1 Microsoft uygulamaları için anında ve aracısız kurtarma, Yerleşik WAN hızlandırma, güvenli uçtan uca şifreleme, yenilikçi Scale-out Backup Repository™, önde gelen birincil ve veri tekilleştirme depolama dizileriyle derinlemesine entegrasyon ve neredeyse kesintisiz veri çalışırlığı sağlayan gelişmiş replikasyon yetenekleri gibi sektör lideri özellikleri sayesinde, Veeam yetenekleri Veritas Backup Exec karşısında tartışılmaz.

Daha fazla bilgi edinin

Veritas Backup Exec'in aksine, Veeam'in binlerce sanal makineyi ve milyonlarca dosyayı korumaya yönelik ölçeklendirme becerisi, şirketinizin büyüklüğü ne olursa olsun Kesintisiz Çalışırlık sağlar.

06

Güvenilirlik

"It Just Works" – Veeam müşterilerinin Veeam çözümleri için en çok yaptığı yorum. Veeam müşterileri, geleneksel yedekleme çözümlerine göre çok daha az kesinti süresi yaşadıklarını ve daha az yedekleme ve replikasyon hatasıyla karşılaştıklarını belirtiyor. Kuruluşların Veeam'i seçmesindeki birinci sebep de tam olarak bu! İş yüklerinizin tamamı için patent hakları alınmış otomatik yedekleme ve replika testi, ayrıca doğrulanmış kurtarma özellikleri Veeam'in sektör lideri müşteri desteğiyle bir araya geldiğinde geceleri çok daha rahat uyuyacaksınız.

Daha fazla bilgi edinin

Öte yandan, Backup Exec'in otomatik yedekleme testi ve kurtarma doğrulaması, herhangi bir altyapı izlemesi bulunmamaktadır ve Storage Magazine/SearchStorage.com Kalite Ödülleri'ne göre güvenilirlik ve destek konularında son sırada yer almaktadır.

07

Müşteri Memnuniyeti

Veeam müşterileri, ürün özelliklerimizden ve işlevlerinden, kullanım kolaylığından, teknik destek ve satış verimliliğimizden sonuna kadar memnun. Sektör ortalamasının 2 katı üstündeki Net Tavsiye Skoru (NPS) ile, her 10 Veeam müşterisinden 9'u Veeam'i çalışma arkadaşlarına ÖNERİYOR.

Daha fazla bilgi edinin

Eski Backup Exec kullanıcıları, Backup Exec yerine sabit ve hibrit bulut odaklı yüksek performans için Veeam'e geçiş yaptıklarını söylüyor.

07
+1

Veeam Artık Tartışmasız Pazar Lideri

Müşteriler, iş ortakları, sektör analistleri ve medya Veeam'i güçlü özellikleri sayesinde benzersiz iş avantajları sunan Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği alanında açık ara sektör lideri olarak kabul ediyor.

Daha fazla bilgi edinin

YENİ VEEAM MÜŞTERİLERİ İÇİN SINIRLI SÜRELİ TEKLİF

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Birçoğu da Backup Exec'ten olmak üzere, son 12 ayda 50.000'den fazla şirket Veeam'e geçiş yaptı!

Müşterilerimizin neler söylediğine göz atın.

Veeam Backup & Replication, hiç şüphe yok ki taahhüt edilenleri gerçek anlamda sunan tek çözüm.

Yashveer Chooromonev
Price Waterhouse Coopers, Ltd.

Sahip olduğu özellikler ve kullanım kolaylığı, Veeam'i rakipleri karşısında açık ara lider yapıyor.

Wassim Attalia
Four Seasons Hotels and Resorts

ÜCRETSİZ deneme sürümünüzü indirin

Veeam'i çalışırken kendi gözlerinizle görün. Veeam Availability Suite 9.5'i 30 gün ücretsiz deneyin

ÜCRETSİZ deneme sürümünü indirin

Promosyon Hükümleri ve Koşulları

Bu Promosyon Teklifi şu anda bir Veeam Software Ürününe sahip olmayan veya geçmişte bir Veeam Software Ürünü satın almamış belirli son kullanıcı müşterilere yöneliktir. Bu Teklif yalnızca Veeam Availability Suite ya da Veeam Backup & Replication Enterprise veya Enterprise Plus sürümlerinin yeni lisansları için indirimli avantaj sağlar. Ortam boyutu ve bölgesel para birimleri nedeniyle tasarruf miktarı değişiklik gösterebilir. Bu Teklif kamu sektörü, dahili iş ortağı kullanımı ve eğitim lisanslarını kapsamaktadır. Bu Teklif diğer Veeam Software ürünleri için geçerli değildir. Bazı son kullanıcı müşterilerin katılabilmesi için ek iki (2) yıllık ön ödemeli bakım gerekebilir.

Bu Teklifin destek/bakım yenilemelerinizi içermediğini lütfen unutmayın; yıllık yenileme ücretleriniz, yenileme zamanında Enterprise ya da Enterprise Plus sürümünün ÜTEPF'sine bağlı olarak hesaplanacaktır.

Veeam, rakip bir ürüne sahip olunduğuna dair kanıt talep edebilir. Bu Promosyon Teklifi sadece sınırlı süreliğine geçerlidir ve tekrar kullanılamaz. Bu Teklif 31 Aralık 2018'de sona ermektedir.