7 Důvodů proč
NEOBNOVIT
Veritas NetBackup

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Přejděte na řešení Veeam za cenu obnovení produktu Veritas NetBackup!

Každý den přechází víc a víc zákazníků z produktu Veritas NetBackup na řešení Veeam®. Proč? Protože produkt NetBackup nepřináší dostupnost 24.7.365, kterou dnešní podniky vyžadují spolu s možností obnovení jakékoli služby IT běžící v hybridním cloudu během několika sekund a minut.

Další informace

Pro provedení digitální transformace, zachování kontinuity provozu a dosažení vyšší agility musíte nahradit starší řešení zálohování. Společnost Veeam toho dosahuje tím, že dramaticky zlepšuje možnost plnění smluv o rozsahu služeb (SLA), zvyšuje spolehlivost a snižuje provozní komplikovanost, což má za následek měřitelnou návratnost investic a nižší celkové náklady na vlastnictví.

Přejděte na řešení Veeam a přidejte se k mnoha tisícům dalších. Získáte tak nejlepší řešení dostupnosti navržené od základů pro notebooky, stolní počítače, virtuální počítače a fyzické servery – prostě vše!

Přečtěte si sedm hlavních důvodů, proč NEOBNOVIT produkt Veritas Netbackup a přejít ještě dnes na řešení Veeam!

01

Dostupnost

Společnost Veeam nabízí řešení navržené speciálně pro moderní a vysoce virtualizovaný svět hybridního cloudu.Umožňuje plnit náročné požadavky smluv SLA na obnovení služby IT, které lze měřit v sekundách a minutách, na rozdíl od hodin, které potřebuje produkt NetBackup.

Další informace

Přečtěte si dokument IDC Research a zjistíte, jak plní zákazníci společnosti Veeam cíle doby a bodu obnovení (RTPO™) v rámci smluv SLA v 91 % případů ve srovnání s pouhými 70.7 % u řešení předchozích starších poskytovatelů. Řešení Veeam bylo vytvořeno ke zvládání dnešních datových center.

02

Inovace

Společnost Veeam je lídrem v oblasti inovací a časem prověřenou jedničkou přinášející možnosti, které definují trh, podporu nejnovějších platforem a nejkompletnější a pokrokovou vizi cloudu v oboru. Zatímco služba NetBackup podporuje méně než 20 cílů cloudového úložiště, společnost Veeam spolupracuje s více než 2 600 poskytovateli služeb a cloudu s licencí na poskytování služeb pro Veeam Cloud Connect.

Další informace

Produkt NetBackup vznikl před desítkami letstále postrádá některé klíčové funkce, se kterými přišla společnost Veeam, např. Instant VM Recovery® bez omezení, SureBackup® a SureReplica, virtuální laboratoře, 2 v 1: zálohování a replikace™ a mnoho dalších!

03

Růst

Veeam je momentálně jednou z nejrychleji rostoucích softwarových společností na světě. Jedná se o vycházející hvězdu v soukromém vlastnictví, která směřuje k cíli, jímž je dosáhnout do roku 2018 ročního obratu ve výši 1 mld. $ a mít možnost dále inovovat. Společnosti IDC a Ovum ji považují za nejlepší volbu v oblasti ochrany dat a řešení dostupnosti. Rozvojový potenciál společnosti Veeam ostře kontrastuje se zaostáváním inovací, klesajícími tržbami a snižujícím se tržním podílem společnosti Veritas. Společnost Veritas, kterou vlastní soukromá investiční společnost, musí bankám splácet úvěr ve výši 7,4 mld. $.Jejím hlavním cílem proto pravděpodobně bude snižování nákladů a generování hotovosti na zaplacení věřitelům.

Další informace

Jelikož společnost Veritas propouští zaměstnance a nadále jí klesají tržby, můžeme jen spekulovat o dalších krocích, které podnikne, aby dala věci do pořádku. Naproti tomu růst společnosti Veeam nevykazuje žádné známky zpomalování – každý měsíc jí přibývá více než 4 tisíce nových zákazníků a s každým vydáním svých řešení přináší nové výkonné funkce.

04

Jednoduchost

Přímočarý přístup společnosti Veeam ke správě licencí spolu s velmi nenáročnou, škálovatelnou architekturou a nasazením vám umožní rychlé spuštění a zprovoznění v řádu minut. Bez agentů určených k ochraně virtuálních pracovních prostředí či aplikací stráví 2 ze 3 zákazníků společnosti Veeam o 35 % méně času správou infrastruktury dostupnosti, díky čemuž mají více času na produkční úkony.

Další informace

Ve srovnání s několika modely správy licencí, zařízeními, která způsobují hardwarovou závislost, nepotřebnými agenty a samostatně licencovanými produkty NetBackup je volba zcela jasná.

05

Výkonné funkce

Se špičkovými funkcemi, k nimž patří například okamžité obnovení aplikací Microsoft 1. stupně bez použití agenta, vestavěná akcelerace sítě WAN, zabezpečené komplexní šifrování, inovativní úložiště záloh Scale-out Backup Repository™ a pokročilé nástroje replikace umožňující téměř nepřetržitou dostupnost dat, nemá společnost Veeam ve společnosti Veritas konkurenci.

Další informace

Vylepšení škálovatelnosti v sadě Veeam Availability Suite™ 9.5 zajišťuje možnost ochrany tisíců virtuálních počítačů a milionů souborů pro zajištění dostupnosti bez ohledu na velikost vaší společnosti.

06

Spolehlivost

„Prostě to funguje“ — to je nejčastější zpětná vazba od zákazníků společnosti Veeam. Zákazníci společnosti Veeam hlásí podstatně kratší dobu prostojů a méně chyb zálohování a replikace než u starších řešení pro zálohování. A to je ten hlavní důvod, proč velké podniky volí Veeam!Díky patentovanému automatickému testování záloh a replik A ověřování obnovení pro 100 % vašich pracovních prostředí v kombinaci se špičkovou zákaznickou podporou společnosti Veeam budete v noci spát klidněji.

Další informace

Řešení NetBackup na druhou stranu neposkytuje žádné monitorování infrastruktury, žádné testování automatického zálohování ani ověřování obnovení, ale obsahuje několik komplexních součástí, které vás v případě selhání nechávají bez ochrany před potenciálním poškozením dat a selháním obnovení.

07

Spokojenost zákazníků

Zákazníci společnosti Veeam jsou s funkcemi a funkčností našich produktů, jednoduchostí používání, technickou podporou a efektivitou prodeje v drtivé většině spokojeni. 9 z 10 zákazníků společnosti Veeam BY DOPORUČILO řešení Veeam svým kolegům, čemuž nasvědčuje také míra loajality, která je dvakrát vyšší, než je průměr v odvětví.

Další informace

Bývalí uživatelé řešení NetBackup nám sdělili, že na řešení Veeam přešli kvůli jeho stabilní, rychlé a ověřitelné obnovitelnosti zaměřené na hybridní cloud.

07
+1

Společnost Veeam je nyní jasný lídr na trhu

Zákazníci, partneři, analytici v odvětví i média uznávají společnost Veeam jako jasného lídra na trhu řešení dostupnosti pro velké podniky, který díky výkonným funkcím nabízí jedinečné obchodní výhody.

Další informace

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY VEEAM

Kontaktujte nás ohledně nabídky!

Více než 50 tisíc společností přešlo za posledních 12 měsíců na řešení Veeam – mnohé z nich právě z řešení NetBackup!

Podívejte se, co říkají naši zákazníci.

Veeam Backup & Replication je bezesporu jediným řešením, které skutečně poskytuje to, co slibuje.

Yashveer Chooromonev
Price Waterhouse Coopers, Ltd.

Ve srovnání s jinými možnostmi je řešení Veeam díky nabídce funkcí a jednoduchému použití jasným vítězem.

Wassim Attalia
Four Seasons Hotels and Resorts

Stáhněte si zkušební verzi ZDARMA

Podívejte se sami na řešení Veeam v akci. Vyzkoušejte si produkt Veeam Availability Suite 9.5 na 30 dní zdarma.

Stáhnout zkušební verzi ZDARMA

Obchodní podmínky propagační akce

Tato propagační nabídka je k dispozici pro určité koncové uživatele, kteří momentálně nevlastní produkt společnosti Veeam Software ani ho v minulosti nezakoupili. Součástí této nabídky je pouze sleva na nové licence na produkt Veeam Availability Suite nebo Veeam Backup & Replication edice Enterprise či Enterprise Plus. Výše slevy se může lišit podle velikosti prostředí a místní měny. Součástí nabídky je použití pro veřejný sektor, interní partnery a vzdělávací licence. Tato nabídka se nevztahuje na žádné jiné produkty společnosti Veeam Software. U některých koncových uživatelů mohou být pro platnost této nabídky požadovány další dva (2) roky předplacené údržby.

Upozorňujeme, že do této nabídky nepatří obnovení vaší podpory/údržby. Roční poplatky za prodloužení se vypočítají podle doporučené maloobchodní ceny edice Enterprise či Enterprise Plus v době jejího obnovení.

Společnost Veeam může požádat o doklad o vlastnictví konkurenčního produktu. Tato propagační nabídka je k dispozici pouze po omezenou dobu a nebude se opakovat. Tato nabídka platí do 31. prosince 2018.