7 Veritas NetBackup'ı
YENİLEMEMEK
için Sebep

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Veritas NetBackup'ı Yenilemek Yerine Aynı Fiyattan Veeam'e Geçin!

Her gün Veritas NetBackup müşterileri birer birer Veeam®'e geçiyor. Neden mi? Çünkü NetBackup, karma bulutta çalıştırılan BT hizmetlerini saniyeler ve dakikalar içinde geri yükleme özelliği talebinde bulunan günümüz kuruluşları için 7.24.365 Kesintisiz Çalışırlık sağlayamıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Dijital dönüşümü, iş sürekliliğini ve daha fazla esnekliği sağlamak için geleneksel yedekleme çözümünüzü değiştirmeniz gerekir. Veeam bunu hizmet düzeyi sözleşmelerinize (SLA'lar) erişme yeteneğinizi önemli ölçüde iyileştirerek güvenilirliği artırır, operasyonel karmaşıklığı azaltır ve sonuçta ölçülebilir ROI ve daha düşük TCO sağlar.

Veeam'e geçerek ve özellikle dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, sanal makineler ve fiziksel sunucular için sıfırdan tasarlanan en iyi Kesintisiz Çalışırlık çözümünü edinen binlerce kullanıcının arasına katılın!

Veritas Netbackup'ı YENİLEMEK YERİNE Veeam'e geçmek için başlıca 7 nedene göz atın!

01

Kesintisiz Çalışırlık

Veeam, sanallaştırılmış karma bulut çözümlerinin modern dünyası için özel olarak tasarlanmış bir çözümdür. NetBackup'ın ihtiyaç duyduğu saatler yerine yalnızca saniyeler ve dakikalar içinde ölçülebilen son derece zorlu BT hizmet kurtarma SLA'larını karşılamanızı sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Önceki geleneksel sağlayıcılarının yalnızca %70.7 ile yakalayabildiği kurtarma zamanı ve noktası hedefleri (RTPO™) SLA'larında, Veeam müşterilerinin %91'lik yakalama oranına nasıl yükseldiklerini öğrenmek için IDC Araştırmasını okuyun. Veeam günümüzün veri merkezlerini yönetmek için tasarlandı.

02

İnovasyon

Veeam, pazara yön veren yetenekleri sunma, en son platformları destekleme ve sektördeki eksiksiz ve ileriye dönük bulut vizyonuna sahip olma konusunda kendini kanıtlamış yenilikçi bir liderdir. NetBackup 20'den az bulut depolama hedefini desteklerken, Veeam 2600'den fazla hizmet ve Veeam Cloud Connect için hizmet sağlama lisansına sahip bulut sağlayıcıları ile bulutu tamamen benimsemiştir.

Daha fazla bilgi edinin

Uzun yıllar önce tasarlanan NetBackup, herhangi bir sınırlamaya sahip olmayan Instant VM Recovery® ile SureBackup®, SureReplica, Virtual Labs, 2-in-1: backup and replication™ ve diğer özellikler gibi Veeam'in keşfettiği bazı önemli özelliklere hala sahip değil!

03

Büyüme

Veeam dünyada en hızlı büyüyen kurumsal yazılım şirketlerinden biridir. Yıllık satış rakamlarındaki hedefi 2018 yılına kadar 1 milyar Dolar seviyesini yakalamak olan ve inovasyon yapma özgürlüğüne sahip güçlü bir özel şirkettir. IDC ve Ovum tarafından veri koruma ve Kesintisiz Çalışırlık çözümleri arasında en iyi seçeneklerden biri olarak görülen Veeam'in yakaladığı ivme, Veritas'ın inovasyon açısından geri kalması, düşen gelirler ve azalan pazar payının tam tersi bir gelişim göstermektedir. Veritas, kredi aldığı bankalara 7,4 milyar dolar ödemek zorunda olan özel bir şirket tarafından satın alınmıştır. Birincil amacı maliyetleri azaltmak ve kredi sağlayanlar için nakit oluşturmak olacaktır.

Daha fazla bilgi edinin

Veritas çalışanlarını işten çıkartmaya ve gelir kaybetmeye devam ederken, batmakta olan bu gemiyi su üstünde tutmak için atılması gereken ek adımlar hakkında yalnızca tahminde bulunabiliriz. Veeam'in her ay 4000'in üzerinde yeni müşteriyle birlikte, her sürümünde yeni ve güçlü özellikler eklemesi sürekli büyüdüğünü gösteriyor.

04

Sadelik

Veeam'in lisanslama konusundaki basit ve doğrudan yaklaşımı, zahmetsiz, ölçeklenebilir bir mimari ve dağıtım ile bir araya gelerek dakikalar içinde çalışmaya hazır hale gelmenizi sağlar. Sanal iş güçleri veya uygulamaları korumak için herhangi bir ajana ihtiyaç duymamasından dolayı her üç Veeam müşterisinden ikisi Kesintisiz Çalışırlık altyapısını yönetmek için %35 daha az zaman harcayarak, daha üretken görevlere zaman ayırabiliyor.

Daha fazla bilgi edinin

NetBackup'ın birden çok lisanslama senaryosu, donanımları kısıtlayan gereçleri, gereksiz ajanları ve ayrıca lisanslanan ürünleri nedeniyle seçim apaçık ortada.

05

Güçlü Yetenekler

Katman 1 Microsoft uygulamaları için anında, ajansız kurtarma, yerleşik WAN hızlandırma, güvenli uçtan uca şifreleme, yenilikçi Scale-out Backup Repository™ ve neredeyse kesintisiz veri kullanılabilirliği sağlayan gelişmiş replikasyon araçları gibi sektör lideri özellikleriyle Veeam'in yetenekleri Veritas'ı geride bırakıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Veeam Availability Suite™ 9.5 ile sağlanan ölçeklenebilirlik geliştirmeleri, şirketinizin boyutu ne olursa olsun Kesintisiz Çalışırlığı sağlamak üzere binlerce sanal makineyi ve milyonlarca dosyayı korumanızı sağlıyor.

06

Güvenilirlik

"It Just Works" – Veeam müşterilerinin Veeam çözümleri için en çok yaptığı yorum. Veeam müşterileri, geleneksel yedekleme çözümlerine göre çok daha az kesinti süresi yaşadıklarını ve daha az yedekleme ve replikasyon hatasıyla karşılaştıklarını belirtiyor. Kuruluşların Veeam'i seçmesindeki birinci sebep de tam olarak bu! İş yüklerinizin tamamı için patent hakları alınmış otomatik yedekleme VE replika testi, ayrıca doğrulanmış kurtarma özellikleri Veeam'in sektör lideri müşteri desteğiyle bir araya geldiğinde geceleri çok daha rahat uyuyacaksınız.

Daha fazla bilgi edinin

Öte yandan altyapı izleme, otomatik yedekleme testi veya kurtarma doğrulamaya sahip olmayan NetBackup'ta birden çok karmaşık bileşenden birinin dahi arızalanması durumda olası veri bozulma ve geri yükleme hatalarına karşı savunmasız kalabilirsiniz.

07

Müşteri Memnuniyeti

Veeam müşterileri, ürün özelliklerimizden ve işlevlerinden, kullanım kolaylığından, teknik destek ve satış verimliliğimizden sonuna kadar memnun. Sektör ortalamasının iki katı üstündeki Net Tavsiye Skoru (NPS) ile, her 10 Veeam müşterisinden 9'u Veeam'i çalışma arkadaşlarına ÖNERİYOR.

Daha fazla bilgi edinin

NetBackup'ın eski kullanıcıları tutarlı, karma buluta odaklı ve hızlı, doğrulanmış kurtarılabilirlik özellikleri için Veeam'e geçtiklerini söylüyor.

07
+1

Veeam Artık Tartışmasız Pazar Lideri

Müşteriler, iş ortakları, sektör analistleri ve medya Veeam'i güçlü özellikleri sayesinde benzersiz iş avantajları sunan Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği alanında açık ara sektör lideri olarak kabul ediyor.

Daha fazla bilgi edinin

YENİ VEEAM MÜŞTERİLERİ İÇİN SINIRLI SÜRELİ TEKLİF

Fiyat teklifi için bize ulaşın!

Birçoğu da NetBackup'tan olmak üzere, son 12 ayda 50.000'den fazla şirket Veeam'e geçiş yaptı!

Müşterilerimizin neler söylediğine göz atın.

Veeam Backup & Replication, hiç şüphe yok ki taahhüt edilenleri gerçek anlamda sunan tek çözüm.

Yashveer Chooromonev
Price Waterhouse Coopers, Ltd.

Sahip olduğu özellikler ve kullanım kolaylığı, Veeam'i rakipleri karşısında açık ara lider yapıyor.

Wassim Attalia
Four Seasons Hotels and Resorts

ÜCRETSİZ deneme sürümünüzü indirin

Veeam'i çalışırken kendi gözlerinizle görün. Veeam Availability Suite 9.5'i 30 gün ücretsiz deneyin

ÜCRETSİZ deneme sürümünü indirin

Promosyon Hükümleri ve Koşulları

Bu Promosyon Teklifi şu anda bir Veeam Software Ürününe sahip olmayan veya geçmişte bir Veeam Software Ürünü satın almamış belirli son kullanıcı müşterilere yöneliktir. Bu Teklif yalnızca Veeam Availability Suite ya da Veeam Backup & Replication Enterprise veya Enterprise Plus sürümlerinin yeni lisansları için indirimli avantaj sağlar. Ortam boyutu ve bölgesel para birimleri nedeniyle tasarruf miktarı değişiklik gösterebilir. Bu Teklif kamu sektörü, dahili iş ortağı kullanımı ve eğitim lisanslarını kapsamaktadır. Bu Teklif diğer Veeam Software ürünleri için geçerli değildir. Bazı son kullanıcı müşterilerin katılabilmesi için ek iki (2) yıllık ön ödemeli bakım gerekebilir.

Bu Teklifin destek/bakım yenilemelerinizi içermediğini lütfen unutmayın; yıllık yenileme ücretleriniz, yenileme zamanında Enterprise ya da Enterprise Plus sürümünün ÜTEPF'sine bağlı olarak hesaplanacaktır.

Veeam, rakip bir ürüne sahip olunduğuna dair kanıt talep edebilir. Bu Promosyon Teklifi sadece sınırlı süreliğine geçerlidir ve tekrar kullanılamaz. Bu Teklif 31 Aralık 2018'de sona ermektedir.