Nejvýznamnější verze v 10leté historii

Virtuální a nyní i fyzické a cloudové prostředí

NOVINKA! Veeam Availability Suite 9.5 Update 3

Virtuální – fyzické – cloud – AWS – Azure – Microsoft Office 365

Společnost Veeam® pomáhá vaší firmě poskytovat zážitek z nepřetržitých digitálních služeb, který vaši uživatelé očekávají – rozšiřuje nejlepší ochranu dat VMware VSphere a Microsoft Hyper-V v oboru a poskytuje nejlepší dostupnost pro libovolné aplikace, data a cloud!

Veeam Availability Platform zajišťuje následující klíčové obchodní výsledky:

Nepřetržitá kontinuita podniku

Okamžité obnovení mezi cloudy čehokoliv kamkoliv

Agilita digitální transformace

se správou a migrací dat mezi cloudy

Analytika a přehled

Využitelné poznatky pro správu dat, provozní výkon a dodržování předpisů

Zatímco podniky přecházejí na cloud, společnost Veeam poskytuje strategickou dostupnost a platformu pro správu dat zákazníkům všech velikostí. Veeam Availability Platform podporuje jakékoli pracovní prostředí – virtuální, fyzické i cloudové – ve vícecloudových prostředích složených z privátních a veřejných cloudů, přístupu SaaS nebo spravovaných cloudů.

Co je nového ve verzi Veeam Availability Suite 9.5 Update 3?

NOVINKA Veeam Availability Suite™ 9.5 Update 3 je k dispozici ke stažení! Zbavte se navždy staršího řešení zálohování díky těmto funkcím:

Sjednocená správa

Sjednocená správa pro VŠECHNA pracovní zatížení – virtuální, fyzická a cloudová – z jednotného přehledu, čímž rozšiřuje vedoucí pozici společnosti Veeam jako nejlepší dostupnosti pro prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V u všech aplikací, všech dat, na všech cloudech.

Rychlejší obnova, menší dopad

Získejte rychlejší obnovení a menší dopad na produkční prostředí prostřednictvím NOVÉ integrace úložiště s IBM Spectrum Virtualize a Lenovo Storage V Series – navíc k integraci s produkty Cisco, Dell EMC, HPE, NetApp a Nimble.

Ušetřete čas, snižte riziko

Ušetřete čas správy a snižte riziko prostojů díky nové správě dat, analýzám a reportováním dodržování požadavků pro fyzická a cloudová pracovní zatížení.

ZÍSKEJTE VERZI 9.5 UPDATE 3