Son On Yılın En ÖNEMLİ Sürümü

Sanal, şimdi de Fiziksel ve Bulut

YENİ! Veeam Availability Suite 9.5 Güncelleme 3

Sanal – Fiziksel – Bulut – AWS – Azure – Microsoft Office 365

Veeam® kullanıcılarınızın kuruluşunuzdan beklediği kesintisiz dijital yaşamı sağlamanıza yardımcı olur. Sektör lideri VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V veri korumasını genişleterek herhangi bir bulut ortamındaki tüm uygulamalar ve veriler için bir numaralı Kesintisiz Çalışırlık sağlar.

Veeam Availability Platform şu kritik iş sonuçlarını sağlar:

Aralıksız İş Sürekliliği

İstenilen her öğeyi, istenilen yere anında bulutlar arası kurtarma

Dijital Dönüşüm Hızı

Bulutlar arası veri yönetimi ve geçiş

Analiz ve Görünürlük

Veri yönetimi, operasyonel performans ve uyumluluk için uygulanabilir bilgiler içerir

Veeam, işletmelerin buluta geçiş yapmasıyla birlikte her ölçekten müşteri için stratejik Kesintisiz Çalışırlık ve veri yönetimi platformu sunmaya başladı. Veeam Availability Platform özel, genel, Hizmet olarak Yazılım (SaaS) ve yönetilen bulutları barındıran çoklu bulut ortamlarında her türlü iş yükünü (sanal, fiziksel veya bulut) destekler.

Veeam Availability Suite 9.5 Güncelleme 3'te ne yenilikler var?

YENİ Veeam Availability Suite™ 9.5 Güncelleme 3 şimdi indirilebilir. Geleneksel yedekleme sisteminizden sonsuza dek kurtulun ve şunlara sahip olun:

Birleştirilmiş Yönetim

Tek konsol üzerinden Sanal, fiziksel ve bulut olmak üzere BÜTÜN iş yüklerinin birleştirilmiş yönetimi, Veeam'in liderlik konumunu VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V için en iyisi olmaktan öteye, herhangi bir bulut ortamındaki tüm uygulamalar ve veriler için 1 numaralı Kesintisiz Çalışırlığa taşır.

Daha Hızlı Kurtarma, Daha Az Etki

Cisco, Dell EMC, HPE, NetApp ve Nimble'a ek olarak YENİ IBM Spectrum Virtualize ve Lenovo Storage V Series depolama entegrasyonu ile üretim ortamınızda daha hızlı kurtarma süreleri elde edin ve ortamınızın daha az etkilenmesini sağlayın.

Zamandan Kazanın, Riskleri Azaltın

Yeni veri yönetimi, analiz, fiziksel ve bulut tabanlı iş yüklerine yönelik uyumluluk raporlarıyla yönetim için ayrılan zamandan tasarruf edin ve riskleri azaltın.

9.5 GÜNCELLEME 3'Ü HEMEN EDİNİN