Veeam İle Fİdye Yazılımlarına Karşı Koruma Anketİ

Bu Yaz Verilerinizi Siber Saldırılara Karşı Güvende Tutun

Anketi Yanıtlayın ve Hediyeleri Kazanın

Fidye yazılımlarından kurtulmak kolay değildir. Veeam'de kurtarma her zaman ön planda olmuştur. Bir krizden sonra daha hızlı bir şekilde işinize dönebilmeniz için verilerinizi başarılı bir şekilde yedeklemenize ve güvence altına almanıza yardımcı oluyoruz. Siz de küçük bir anketle sizleri daha çok bilgilendirmemize yardımcı olabilirsiniz. Ödüllü anketimize başlayabilirsiniz:

2023 Fidye Yazılımı Trendleri Raporu aracılığı ile son 12 ayda en az bir saldırıya maruz kalan 1.200 tarafsız BT liderinin öğrendiği en son trendleri ve dersleri keşfedin.

Aşağıdaki ödülleri kazanma şansını yakalamak için soruları yanıtlayın ve kaydolun.

 • Apple Ipad

  1. Kazanan - Apple Ipad

 • Sony Headphones

  2. Kazanan - Sony Headphones

 • Veeam logolu kabin boy valiz

  3. Kazanan - Veeam logolu kabin boy valiz

Anketi tamamladığınız için tebrikler!

Soruları doğru yanıtlamanız ve 5 kelimelik yanıt kutucuğu doldurmanız sonrasında, vereceğiniz yanıtlar Veeam Türkiye ekibine ulaşacak ve seçilen yanıtlar ödüllendirilecektir.

Bu ödülleri kazanabilmek için iletişim bilgilerinizin eksiksiz olması ve size ulaşabilmemiz için KVKK onayınızın tarafınızca verilmiş olması gerekmektedir. Sonuçlar 28 Mayis 2024 tarihinde açıklanacaktır. - to 31 Mayıs 2024 tarihinde açıklanacaktır.

 • Bu anketi yanıtlamak için son tarih 28 Mayıs 2024; kazananların açıklanacağı tarih ise 31 Mayıs 2024'tür.
 • Ödüllerin kazanılabilmesi ve Veeam Türkiye ekibinin size ulaşabilmesi için, anket sonunda verilen kişisel bilgilerin kurumsal ve eksiksiz olması zorunludur.
 • Her kişi bir adet ödül kazanabilir. Bu kampanya, diğer Veeam kampanyaları ile birleştirilemez; ödüller paraya çevrilemez ve ödüllerin değeri nakit olarak talep edilemez.
 • Kazananlar Veeam Türkiye ekibi tarafından belirlenecektir. Veeam Türkiye, bu kampanya hakkında gerekecek düzenleme veya değişiklikleri yapma hakkına sahiptir.
 • Kampanyaya kaydolarak kişisel bilgilerinizin Veeam'in Gizlilik Bildirimi şartlarına uygun şekilde yönetilmesini kabul etmiş olursunuz.

Katılmak için Kaydolun