Veeam

YENİ WHITE PAPER

10

En İyi VMware Yedekleme Uygulaması

  • CDP'yi felaket kurtarma stratejinize entegre edin
  • Güvenliği geliştirin ve fidye yazılım riskini ortadan kaldırın
  • Depolama Snapshot'ları ile veri kaybını en aza indirin
  • Doğru yedekleme modunu seçin

İndirmek için kaydolun

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz!

VMware 2021'de de sanallaştırma sektöründe pazar lideri. Çok sayıda BT uzmanı, sanallaştırma platformu olarak VMware vSphere'ı tercih ediyor. Ancak kuruluşunuzun sürekli değişen yedekleme taleplerini karşılayabiliyor, karmaşıklığı azaltıyor ve geleneksel yedeklemeden daha yüksek performans sağlayabiliyor musunuz?

Bu whitepaper'ı okuyarak Veeam Backup & Replication™ v11'in sunduğu en iyi VMware vSphere uygulamaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. İşte bunlardan bazıları:

  • Doğru yedekleme modunu dikkatle seçme
  • Geri yükleme sürecini planlama
  • Sürekli Veri Korumayı felaket kurtarma stratejisine entegre etme
  • Ve çok daha fazlası!

Uzman topluluk üyelerinin ipuçlarına ve incelemelerine göz atın:

Veeam'in sunduğu çok sayıda taşıma modu ve esneklik, onu her türlü VMware vSphere ortamı için mükemmel bir seçenek haline getiriyor. KOBİ için ağ modu, HCI ve genel amaçlar için Dinamik Ekleme, doğrudan depolama erişimi ve depolama entegrasyonu hem yüksek değişim oranlarına sahip hem de üretim ortamına etkiyi en aza indiriyor.
Markus Kraus
Veeam Vanguard ve VMware vExpert
Veeam ile depolama entegrasyonu kullanıyorum. Depolama Snapshot'ı orkestrasyonunu Depolama Snapshot'larından yedekleme yapmak için kullandığım yedekleme görevlerimle birleştiriyorum. Her iki özelliği Veeam içinde kullanmak, depolama snapshot'ı yönetimini tek konsol üzerinden gerçekleştirmemi sağlıyor. Depolama snapshot'ı saklamayla da yedekleme programımı aynı anda yürütebiliyorum. Bu özellik önemini kısa bir süre önce silinen en kritik verilerimizi kurtarmam gerektiğinde gösterdi. Tam geri yükleme gerçekleştirerek verilerimizi en az veri kaybıyla geri kazanmamızı sağladı.
Shane Williford
Sistem Mimarı, North Kansas
City School District

Bu güncellenen belgeyi indirerek ayrıntılara ulaşın.